Точни ли сте?

  • 16 483
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 369
Много съм точна.Мразя да закъснявам,въпреки че всички покрай мен го правят.

# 61
  • София
  • Мнения: 28 627
А, не говоря за непредвидени обстоятелства, такива винаги могат да се случат, в такива случаи не правя проблем. Имам предвид хора, които почти винаги закъсняват и за които е напълно нормално другият да седи и да ги чака.

# 62
  • Мнения: 1 003
А, не говоря за непредвидени обстоятелства, такива винаги могат да се случат, в такива случаи не правя проблем. Имам предвид хора, които почти винаги закъсняват и за които е напълно нормално другият да седи и да ги чака.
+1, за непредвидени обстоятелства има и мобилни телефони.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Авторката май визира точно такива, постоянно закъсняващи персони, за които да ги чакат е нормално. Разбира се, че инцидентно закъснение е простимо, особено както има и телефони за да се предупреди.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Винаги съм точна, закъснявам с до 1-2мин. , ако не съм си изчислила правилно пътя.
Ако ми кажат- ела в нас в 16:00 , аз съм там в 15:58 и изчаквам да стане 16:00 да вляза.
Дори, когато и закъснявам (изникне нещо неотложно) , в 90% от случаите съм на мястото пак навреме
( примерно: изпускам си автобуса, но успявам да намеря такси и пак идвам на време)
На рожденни дни идвам на секундата в уречения час, а някои гости (знаещи часа от седмица) закъсняват с по 2часа без особени причини.

Имам едни приятели, които искат да съм винаги точна и мине ли минута почват да звънят на пожар  Crazy
Аз, ако им кажа-пред Вас съм след 10мин. , той закъснява с 20мин и все се оправдава.

# 65
  • Мнения: 54 474
Много ама много мразя, да ми кажат "ще ти звънна след час", и след 2 още да не са звъннали. "ще дойда в 20:00 часа", и 20:45 още да ги няма. Аз съм човек който, като кажа нещо, гледам да го направя както съм казала. Много мразя, неточните хора...за мен са безотговорни и дразнещи.
Та, точни ли сте? Или аз преувеличавам...

Винаги съм точна. Peace
Така си разчитам времето, че да успея.
За мен е несериозно и неуважително към другия да му губиш времето.
Имам голям проблем с дъщеря ми, защото е толкова неориентирана с времето, че няма накъде. Sunglasses
Дано влезе в пътя, че ще си има ядове.

Ако се случи нещо, ама то трябва да е форсмажорно, задължително се обаждам, да знаят хората. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 4 548
Откакто пуснаха метрото много ме улесниха откъм точност. Не обичам да закъснявам и да чакам и ако трябва да предвидя задръствания и зависещ от това транспорт, трябва да тръгвам по-рано и често след това да чакам, защото е рано за срещата. Но най-много мразя някой да ми обещае нещо с някакъв срок на изпълнение и да вися и да го чакам кога ще благоволи да се задейства. Последния такъв случай беше с един магазин за авточасти. Трябваше ми масло. Бях планирала на другия ден да ходя да го сменям. Обикновено го купувам в магазин, който не ми е много удобен като местоположение. Гледам, обаче, в нашия квартал друг магазин. Проверявам в сайта им - масло има, даже на примоция. Минавам след работа от там - ми нямаме нужното ви количество и обещават до края на работното време да го доставят и да ми звъннат. Доволна казвам ОК и се прибирам. Познайте дали се обадиха. Половин час преди да затворят аз им звъннах. Миии, ще остане за утре. Чакали доставка между 11 и 11,30. В 12,30 вече въртях телефона на другия магазин. Купих си маслото от обичайното място и се понесох към сервиза. Познайте кога ми се обадиха - след два дни. #2gunfire

# 67
  • Мнения: 3 776
Точна съм. Не само, че съм точна, ами и имам някаква фобия да не закъснея и обикновено подранявам с няколко минути. Вбесявам се от неточни хора, ама истински се ядосвам и дразня и, ако не е просто единичен случай направо си променям отношението към човека. Считам вечните закъснения за неуважение към мен и времето ми.

Обаче пък имахме едни приятели, които бяха в другата крайност - подраняваха. Поканили сме ги примерно в 6, те цъфнат вкъщи в пет и малко. Всичко на вили и на могили, аз по гащи, мъжа ми без гащи, масата не е сложена, салатите ненарязани, а трябва и на тях да обръщам внимание. Супер изнервящо и след втория-третия път, направих фасон. Laughing

# 68
  • Варна
  • Мнения: 737
Точна съм! Mr. Green Много рядко закъснява и обикновено има основателна причина! И аз познавам хора,които редовно закъснява и това ме дразни!

# 69
  • Мнения: 3 819
Точна съм и държа и другите хора да са точни при уговорките си с мен.
Ако някой е закъснал, винаги си казвам, че ми е неприятно  Naughty
А ако е успяло и настроението да ми се скапе ... леле майко, тежко му на закъсняващия  Mr. Green
Не обичам гостите ми да подраняват.

# 70
  • Мнения: 14 637
Точна съм.Ако се очертава непредвидено закъснение веднага предупреждавам.Имам познат другата крайност,все подранява.Редовно звъни 10-15мин.преди уговореното време.Пита:къде сте?Аз само да кажа,че вече дойдох. Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 12 374
Само в работата. В личния си живот съм разсеяна, неточна и разпиляна. Забравям уговорки, на кого и кога да звъня, пиша, после губя листчета. Роднини и приятели са ми свикнали, никой не се впечатлява.

# 72
  • Мнения: 18 495
Често не съм точна и колкото и тъпо да звучи, всеки път като закъснявам, сърцето ми буквално е свито. За да съм навреме буквално тичам, а някой път тичам, само и само да е по-малко закъснението. Хубавото е, че най-близките ми приятели са като мен. Когато си правим уговорки успешно се събираме между 30 и 45 мин. след уречения час. За важни срещи давам всичко от себе си да съм навреме.

# 73
  • Мнения: 8 889
Ценя времето си и това на другите. Повече от 15 минути не чакам никого. Ако поканя на вечеря някой в 20 ч. и той пристигне в 22 ч. просто ще го уведомя, че вечерта е приключила и единствено мога да му предложа чаша вода преди да си тръгне.
Постоянно закъсняващите хора имат лоша организация на времето - ако трябва да бъдат някъде в 20 ч., те се сещат в 19,55. Това въобще не е мой проблем и не виждам причина да се съобразявам.

# 74
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Никога не закъснявам, но имам психоза. Винаги отивам по-рано и чакам Sad. .
Точно по същия начин съм и аз. Винаги, ама винаги, подранявам и се налага да чакам. Самата идея, че мога да закъснея ме подлудява. Може би затова не мога да понасям хора, които редовно закъсняват. Едно от нещата, които мразех у бившия ми беше абсолютно небрежното му отношение към времето. Примерно казва "един час," а се появява след два. Или "само пет минути" и го няма 30 минути по-късно.  Close

Общи условия

Активация на акаунт