Точни ли сте?

  • 16 483
  • 239
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 036
Не ме питай, и бившия и детето се туткат. като излизаме някъде, аз съм готова с грим, прическа, облекло и седя на вратата да чакам двамата да се натуткат. Толкова нерви ми костваше, а си давам сметка, че не бива да се дразня от такива дреболии, но...

# 76
  • Мнения: 12 669
При закъснение за тренировка бягах нам колко си обиколки.  Синът ми закъснява, питам какво ти казва треньорката, че си закъснял - Здрасти, Гоше.

Мъчила съм се нарочно да закъснея, защото съм сигурна, че насрещният ще закъснее от 15 мин до половин час, ей не мога.

# 77
  • Мнения: 6 669
Имам един близък-душа човек, много забавен и т.н., но винаги закъснява.Тази година ни беше поканил на Великден-отиваме ние и го виждаме пред къщата да говори с негови познати.Казва-Влизайте, аз сега се качвам.
Настанихме се ние, говорим с жена му и се оказва, че той е отишъл "за малко" на гости на неговите познати в съседната улица. Shocked Е, бави се около 40 мин., но като дойде настроението ми се беше скапало.
Това не знам дали не трябваше да го напише в селската тема или при муните. Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 252
Точна съм в повечето случаи. Приемам закъснение до 10 мин., при по-големи очаквам да ми се обадят и предупредят. Ако уговорките са приблизителни като час и на място, където всеки може да си намери собствени занимания, басейн например, не ми пречат и по-големи закъснения.

# 79
  • Мнения: 9 052
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?

# 80
  • София
  • Мнения: 11 476
До секундата!  Peace

# 81
  • Мнения: 22 036
Не съм забелязала някой да е казал, че "масата" закъснява. При мен, служебните ми контакти никога почти не закъсняват. Моткат ми се домашните, но те са в състояние да ходят на шопинг по 6 часа също така.

# 82
  • София
  • Мнения: 28 627
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?
Според мен не е възможно. Но и никой от писалите не е твърдял такова нещо.

# 83
  • София
  • Мнения: 23 098
Точна съм и изисквам от отсрещната страна същото! Приятелките ми масово са трагични в това отношение, но мисля, че съм им взела страха и не си позволяват волности спрямо мен.  Wink

# 84
  • Мнения: 9 052
доста го казаха  Peace

# 85
  • Мнения: 12 669
Рядко някой се хвали , че закъснява.  А на закъсняващите май много не им пука. Ние си късаме нервите с тях.

# 86
  • София
  • Мнения: 12 374
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?
Аз съм неточна, както писах по-назад, но повечето от познатите ми са точни.

# 87
  • София
  • Мнения: 28 627
Освен Тонка, никой друг не е твърдял, че:
Как става така, че масата тук са то4ни ... но около тях всички закъсняват? Това възможно ли е ?
Аз съм изключително точна, винаги. Но имам приятелка, като описаните от теб. Реших проблема сравнително бързо. Чакам до 5 мин, хайде 10 да са, след това паля колата и си заминавам. Ако ме хване отмъстителната вълна, т.е. не съм на кеф, звъня и давам зор, но обикновено не си правя труда, защото това ме натоварва още повече и после като се видим съм крива вече и удоволствието от предстоящото кафе ми е отишло по дяволите. Вече не закъснява.
Цепя секундата, мразя да закъснявам, повода няма значение.
Случвало ми се е да чакам приятелка 40 минути, като каза, че идва след 2, хем знам, че няма да дойде на време, хем в уречения час съм там.
Скрит текст:
Ако става дума за работа съм точна. За уговорки за ходене на плаж, пиене на кафе и подобни, не цепя секундата на две, но и не си правя срещи в точен час по улиците, че да се налага някой да ме чака. При покана за гости внимавам да не отида по-рано или точно навреме, защото смятам, че е супер неприятно за домакинята да се появят хора в къщата ѝ, когато не е подготвена.

So Lucky, брат ми като каже, че идва след половин час, не се знае кой ден е имал предвид. Нищо не мога да направя по въпроса, такъв си е. Между другото, навремето с ММ закъсняхме за собствената си сватба, и то сериозно закъсняхме.


Предпочитам дори 15 мин по- рано.
Някои хора си закъсняват перманентно( майка ми например), дразни ме, затова се изхитрих да и казвам час по- рано,та да е навреме😉.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Не съм точна, старая се най- вече за работа. И като чели не ми остава енергия да се боря за другите неща.
Просто съм много разсеяна и най- вече се МОТАМ, все си мисля че съм забравила нещо и се връщам, абе в главата ми са - луди шапкари и гъсеници с наргилета.  Crazy

# 89
  • Мнения: 9 052
milenaka и старателна си и не те мързи от 100 кладенеца вода да носиш ... браво!

Общи условия

Активация на акаунт