Какво става с форумът днес ?!

  • 664
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 639
Вече се ядосвам .  Crazy
Цел ден ме праща за зелен хайвер тази машина.
Натискам си горе "нови отговори на мои публикации" и виждам ,че в дадена  тама е писал някой след мен . Влизам в темата и  Shocked   ми няма такова нещо .....седи си моето мнение.....после давам рефреш и се появяват отговорите след моя  Tired
Така цял ден за различни теми  Crazy
И със ЛС-тата така стана . Отварям го чета го , след това затварям форума . Отварям го 2 часа по-късно 1 ново , гледам ми то е последното , което съм чела одеве smile3511
Защо така?

# 1
  • Мнения: 4 324
Хммм, аз нямам този проблем.
Пак ще пробвам, ама май нищо няма.
 

# 2
  • Мнения: 1 639
В момента ми прави номер с едно ЛС, което изтрих одеве  #Cussing out
В моя телевозор ли е повредата?  Rolling Eyes В други сайтове не ми дава така  Confused
А  за това ЛС ми дава ,че имам ново при всяко отваряне за сайта . Отваря ми обаче нова старница (за ЛС) и няма ново ....., аз нали го изтрих още одеве  Crazy
Пробвах да набера старница и да не я вадя от предпочитани е пак същото ... Tired

# 3
  • Мнения: 545
изчисти си кеша на браузъра и пробвай пак. кога се е появило като проблем? (не сме правили размествания които да доведат до подобни главоболия последните 2 месеца)

# 4
  • Мнения: 1 639
Вчера.
изчисти си кеша на браузъра и пробвай пак.
Т.е?  Embarassed

# 5
  • Мнения: 545
в интернет експлорер:
tools>options и в General (там си по подразбиране) по средата има секция "temporary internet files" - изтрий файловете. затвори браузъра и го пусни наново.

от кога се е появил проблема?

# 6
  • Мнения: 1 756
Това с едно ново съобщение и на мен 4есто ми се слу4ва,стои си постоянно та,а ново няма newsm78

# 7
  • Мнения: 1 639
от кога се е появил проблема?

Вчера.
По-горе писах.
Направих го това с чистенето.

Общи условия

Активация на акаунт