Мнение относно уред за готвене на пара Philips-hd9126

  • 1 934
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
https://www.technomarket.bg/gotvene-na-para/philips-hd9126-00-09128049


Това е уредът. Някой ползва ли подобен? За какви храни го ползвате и за какви храни не става? Четох, че за пилешко не е подходящ-безсолно ставало. Ако знаете за какви функции и характеристики да търся, ако реша да купувам такъв уред ще съм благодарен да споделите.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Записвам се да следя темата. Преди време бях пуснала подобна, но не получих почти никакви мнения, а все още не съм закупила такъв уред, така че се интересувам. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 955
Според моето мнение, в тези уреди храната става много лесно, бързо, здравословно и безвкусно !
С изключение на сьомгата.    Thinking Тя става сравнително добре и се добавя сос някакъв.

Дори като беше бебе малката не я щеше тая храна, дето нали уж за деца да е здравословно !

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   На мен си ми е много вкусна даже. Peace Имах такъв уред до неотдавна, сега искам да си купя нов. А и на този етап от живота си вече ми е далеч по-важно дали нещо е здравословно, не доколко ми се услажда. Ако исках да задоволявам апетита си, щях цял живот да съм на junk food. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 5 955
Тук никой не говори за джънк фууд ! Не са само тава вариантите. Затова започнах поста си "Според моето мнение... " , за да няма такива коментари веднага....., но веднага имаше коментар в този стил,  колко е вкусна храната в тези уреди ooooh! ooooh! Няма лошо, щом ви е вкусна купувайте веднага уреда ! Що събирате мнения, щом пък здравословното ви е най -важно,  не разбирам  Thinking

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Оф, Yangdze, аз писах, че събирам мнения, но не дали храната е вкусна (аз знам, че е, защото няколко години приготвях храната си именно по този начин), а кой точно уред да си купя, т.е. кой е най-качественият, предлаган на пазара. Естествено, че ако даден хранителен продукт е сварен или е приготвен на пара, няма да има същия наситен вкус, какъвто би имал, ако е изпържен. Това никой не го оспорва, но ти съвсем не си по темата. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт