Синдром на родителското отчуждение

  • 29 012
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 444
Момичета, имам един въпрос: На някоя от вас случвало ли се е бнд да ви заплаши, че ще стори нещо лошо на децата? На мен това ми е най-голямата параноя! Хем знам, че не може(уж), но винаги когато отиват при него ми е свито докато не се върнат! Той знае за този мой страх и веднъж в един спор за вземането и връщането на децата, той ми каза нещо, което му се изплъзна от устата..дори после така извъртя нещата, все едно ми се е причуло...Разговора беше по телефона и ме е яд, че не го записах тогава... Не знам на какво е способен един човек когато изперка! Дали е способен да нарани децата, за да го върне на майка им?..

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Момичета, имам един въпрос: На някоя от вас случвало ли се е бнд да ви заплаши, че ще стори нещо лошо на децата? На мен това ми е най-голямата параноя! Хем знам, че не може(уж), но винаги когато отиват при него ми е свито докато не се върнат! Той знае за този мой страх и веднъж в един спор за вземането и връщането на децата, той ми каза нещо, което му се изплъзна от устата..дори после така извъртя нещата, все едно ми се е причуло...Разговора беше по телефона и ме е яд, че не го записах тогава... Не знам на какво е способен един човек когато изперка! Дали е способен да нарани децата, за да го върне на майка им?..
Стига де, чак такъв психопат... Не, че не е възможно, но едва ли би го приложил. Според мен щом знае за този ти страх, нарочно е подхвърлил нещо, за да те раздира отвътре и да нямаш мира.

При мен заплахите са били само да ме вкарат в лудницата, да вземат децата, после открих, че са му давали идеи за сексуален тормоз (опита се да го приложи), също и да ми бие инжекции с нещо си - от това сериозно изтръпнах в последствие. Грижата им (на цялата рода) за децата е била единствено как ли горките ще живеят с гадната си майка.

# 287
  • Мнения: 444
Той не веднъж ме е заплашвал със самоубийство. Дори когато имаше любовница, такива театри играеха двамата, че ви е бедна фантазията. За да я върне обратно мъжа й, играеха че уж тя не иска моя бивш, а той е влюбен и я преследва. И тази игра докато измислят как да действат, че аз горките ги хванах неподготвени и без план. Та тогава искаше(уж) да се самоубива, за да оттърве всички от себе си, а онази жена горката го молела да си спаси семейството..миличката тя.. Crazy Та викам му тогава...добре де, кво чакаш, самоубивай се! А той отвръща, че не можел, защото било грях!  Joy  Sick

# 288
  • Мнения: 18 530
Happy, мисля че това се случва само от отявлени психари, които ужасно много ревнуват майката. Надявам се, че вашия случай не е такъв!!!!

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Happy, това със самоубийството е някаква класика. И аз игнорирах, като ми дрънкаше за самоубийство.
Но пък веднъж ни върна с детето от тренировка, защото получил аритмия от стреса и мъката и викнал линейка. Такъв цирк направи пред докторите и те го успокояваха пред мен как щял да си намери друга и не си заслужавам...  ooooh! Rolling Eyes Ако очите ми пускаха лазери тогава, щяха да му прогорят главата.

# 290
  • Мнения: 444
Че е психар, такъв е...Но по-скоро за да ме изманипулира би изиграл всякаква роля!

# 291
  • Мнения: 18 530
Спокойно. Нищо няма да стане. Моят бивш ме беше излъгал, че новата му изгора е болна от смъртоносна болест и ще умира всеки момент, а той й помага в последните й дни. Живо и здраво си е момичето вече 7 години и хич не е болно, ама пуста страст на мъжете да лъжат - големи глупости могат да наприказват.

# 292
  • Мнения: 444
Моя бивш пък така я "съжаляваше" неговата, че всеки я обвинявал, че го оплела в мрежите си, а тя била толкова честна и благородна като го молела да си спасява семейството!  Sick Даже май нейна е "заслугата" той да не се върне при нея, защото решила, да жертват любовта си, за да си спасят семействата...Резултата е два развода...Ромео и Жулиета пасти да ядат! После две години ме гложди вината, че разделих две влюбени сърца! Но мисля, че 3-4 месеца разиграване ми бяха достатъчни. Ако беше се съгласил да се изнесе, сега щеше да е различно. Но той поиска да има всичко- и семейство и любов навън...еее!  #2gunfire

# 293
  • Мнения: 18 530
Ми добре, че не си се навила да застанеш на пътя на любовта, хихихи

# 294
  • Мнения: 444
Bianka, как така в твоята история най-малкото ти дете е родено когато вече си знаела за връзката на мъжа ти? А и той защо ти прави дете, ако смята да бъде с друга?..Или и той като моя бивш?..Семейството е едно нещо, а Любовта съвсем друго... ooooh!

# 295
  • Мнения: 18 530
Не, беше на 6 месеца, като е почнала историята, аз след около два три месеца някъде разбрах. Роден е лятото на 2010, а тяхната история е от началото на 2011 някъде. Изобщо нямаше вид на Дон Жуан през годините човека, ама промени се Simple Smile

Получих и предложение за отворен брак, доста кофти момент. Все пак той си го беше здраво явно отворил брака от неговата страна, не знам от мен пълномощно ли искаше да го показва, че е свободен, хихих Та така, нямаше ход за мен освен развода

# 296
  • Мнения: X
Мани я, да прави каквото иска. Ако не беше проблема със сина ми, слабо ме интересуват техните неща, честно. Simple Smile
Синът на Бианка е доста меркантилен, ако има обслужване от мама и екстрите на тати, няма да има проблем.В момента в , който са му предложили екстри от тати, ама мама е далече е избрал баба да го обслужва и тати с екстрите.Има и такива деца и моята дъщеря ще избере баща си, ако я отрежа.Ами той осигурява телефоните, парите и лукса.За съжаление това е характер, Бианка, нямаш полезен ход , сина ти си е взел характера и екстрите от свекърите и баща му, винаги ще обича парите.И ще се държи надменно, т.е. Ти , коя си нямаш пари, нямаш мнение!

# 297
  • Мнения: 444
Анонимен,
Това е тъжно ако е така. Моите деца сега започва да ги привлича баща им с материални подаръци, но мисля, че вече са големи за да се подлъжат. Отношението е най-важно!
Дори в един разговор с бнд ми беше казал, че трябва децата сами да решавали с кой родител да ходят на почивка, в зависимост коя дестинация ще е "по-атрактивна".  Sick Казах му, че това е пълна глупост. Всеки от нас искада прекарва време с децата и нямам намерение да се надцаквам с него!

# 298
  • Мнения: 18 530
За кое?

# 299

Общи условия

Активация на акаунт