Къде в Пловдив? - 72

  • 64 076
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 095
Търся фризьорка на име Яна. Работила е в 3 салона - първо на ул. "Яне Сандански", после на ул. "Радецки" и след това на ул. "Гладстон" между Търговската гимназия и училището. От съседните магазини са казали, че се е преместила "до големия МОЛ" newsm78 Баба ми се къдри при нея и от тогава не може да намери друга читава фризьорка
Да, тя работи предимно с баби. Наскоро разбрах от една баба в блока, че е някъде във високите блокове да МОЛ Пловдив.

# 256
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Търся фризьорка на име Яна. Работила е в 3 салона - първо на ул. "Яне Сандански", после на ул. "Радецки" и след това на ул. "Гладстон" между Търговската гимназия и училището. От съседните магазини са казали, че се е преместила "до големия МОЛ" newsm78 Баба ми се къдри при нея и от тогава не може да намери друга читава фризьорка
Да, тя работи предимно с баби. Наскоро разбрах от една баба в блока, че е някъде във високите блокове да МОЛ Пловдив.
Ей, супер. благодаря ти  bouquet
Ще ти бъде ли удобно някой път да питаш бабата за по-точен ориентир?! Кои блокове се водят "високите" евентуално да ходя да търся въпросната фризьорка?!

# 257
  • Мнения: 1 095
бабата за по-точен ориентир?! Кои блокове се водят "високите" евентуално да ходя да търся въпросната фризьорка?!
Била в блока, който е по-скоро зад аптечно в някакъв сутеренен етаж. Предполагам, че има табела, пък и ако питаш някоя баба в квартала сигурен пак ще те упъти.

# 258
  • Мнения: 520
Добри лекари ли са ендокринолозите Иван и Боян Нончеви? Кой от двамата е бащата? Кого да избера? А безплатните прегледи на гърдите в хирургиите само следобед ли се осъществяват?

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Боян е синът. Аз съм с добри впечатления. Ходя при друг ендокринолог, но ме пращаха при Боян Нончев конкретно за консултация на щитовидната жлеза (уж бил най-добър в това за града).

# 260
  • Мнения: 1 669
Мъгла, аз ходя при Мечкаров, работи с касата. И от Троев съм доволна, но е по-трудно откриваем.

# 261
  • Мнения: X
здравейте, да попитам къде може в Тракия да си боядисам косата качествено и евтино?

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
здравейте, да попитам къде може в Тракия да си боядисам косата качествено и евтино?
Аз съм доволна от услугите на фризьорския салон в блок 91 и като цени и като качество.

# 263
  • Мнения: 1 095
Някой ползвал ли е скоро услуги "кърти, чисти, извозва"? Моля за препоръки!

# 264
  • Мнения: 51
Здравейте дами , моля да ми препоръчате добра автошкола за категория "B"  в Пловдив, ще бъда безкрайно признателна Simple Smile

# 265
  • Мнения: X
miss_B., писах ти на лични.

# 266
  • Мнения: 5 597
Боян е синът. Аз съм с добри впечатления. Ходя при друг ендокринолог, но ме пращаха при Боян Нончев конкретно за консултация на щитовидната жлеза (уж бил най-добър в това за града).
Не е "уж",наистина е най-добрия.Работи и в клиниката по Ендокринология към ВМИ. Изнася лекции за лекари.В кабинета не работи със здравна каса.От години се занимава със заболявания на щитовидната жлеза,освен това има приемственост между баща и син.Ако проблемът е в щитовидната жлеза,не си губи времето по други лекари.
Успех!

# 267
  • Мнения: 6 206
Знам че многократно е писано, но кожен лекар специалист по бенки?

# 268
  • Мнения: 2 574
Може ли координати на   
д-р. Нончев син?

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 786
В Пловдивски културен институт има комбинирани занимания рисуване и актьорско майсторство за 4+, нямам лични впечатления - https://www.facebook.com/dsmagnifique/app/583309055173982/

Много ти благодаря, ще разгледам.

Общи условия

Активация на акаунт