Всички сърца отворете и седмицата започнете! 8.05-14.05 !

  • 5 616
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех Светле и дано всичко мине мах леко

Нанди, къде си миличка? моля те пиши, че вече почвам да се притеснявам.. бе ще те търся и на кю-то ама все пак драсни как сте

# 106
  • Мнения: 3 743
...
Какво става, няма ли скоро да си организираме една среща в някой парк?

Светле, ще стискам палци за утре Hug

Ние вчера се видяхме с Denat, ходихме в Южния парк на акцията за Вики Praynig. Мислехме си, че ще е хубаво следващата ни среща да бъде примерно там или пък в някой друг парк и да бъдем с децата. Хайде предложения...  bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 9 857
Светле,всичко ще бъде наред,не се бой! PraynigНа Буби операцията за клапата беше с пълна упойка,но аз тогава така се притеснявах дали операцията ще е успушна,че въобще не мислех за упойката.Успех и пиши как е минало.
Момичета,хайде дайте да я организираме тази среща преди да отидем в Плевен,но и да сме заминали,да знаете,че ще дойдем,ей! LaughingСега вече времета ще е хубаво,пък и нашето семейство си падаме пътешественици,особено Буби,тя така обича да се вози в колата.Даже като пристигнем където трябва,аз и отварям вратата да слезе,а тя най-демонстративно я дърпа и затваря.Да не говорим,че ако случайно забравя да и сложа колан,тя сама си го слага и почва да ме вика да го закопчая.Умно детето,бе...като майка си. Embarassed

# 108
  • Мнения: 3 698
Молете се всичко да мине добре че малко се притеснявам от тази упойка.
Светле, стискаме палци всичко да е наред  Praynig Целувки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт