Клиники в Истанбул - тема №2

  • 96 432
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 645
Лека бременност на щастливките. Дано скоро ви последваме Simple Smile

Момичета, колко дни след трансфер на 5 дневен бластоцист правите кръвен тест? На мен доктора ми каза 15, но си спомням, че при първата бременност беше доста по - малко. 
Освен това се разболях в деня на трансфера; грип, или бронхит, още не е ясно. Това влияе ли негативно на имплантацията?

# 241
  • Мнения: 236
Момичета колко.дни е стимулацията с гонал.ф по къс протокол.

# 242
  • Мнения: 817
Лека бременност на щастливките. Дано скоро ви последваме Simple Smile

Момичета, колко дни след трансфер на 5 дневен бластоцист правите кръвен тест? На мен доктора ми каза 15, но си спомням, че при първата бременност беше доста по - малко. 
Освен това се разболях в деня на трансфера; грип, или бронхит, още не е ясно. Това влияе ли негативно на имплантацията?

Алмира, стискаме палци на ръце и на крака. Аз правех на 10-ти или 11-ти ден зависи как се пада като ден от седмицата, след това през ден ако първия е +. Гледай да не вдигаш температура.

# 243
  • Мнения: 465
Лека бременност на щастливките. Дано скоро ви последваме Simple Smile

Момичета, колко дни след трансфер на 5 дневен бластоцист правите кръвен тест? На мен доктора ми каза 15, но си спомням, че при първата бременност беше доста по - малко. 
Освен това се разболях в деня на трансфера; грип, или бронхит, още не е ясно. Това влияе ли негативно на имплантацията?
Алмира,
стискам ти палци всичко да е наред и скоро и ти да се наредиш сред щастливките с 2 чертички.  Hug

# 244
  • Мнения: X
Успех и от мен.

# 245
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Лека бременност на щастливките. Дано скоро ви последваме Simple Smile

Момичета, колко дни след трансфер на 5 дневен бластоцист правите кръвен тест? На мен доктора ми каза 15, но си спомням, че при първата бременност беше доста по - малко. 
Освен това се разболях в деня на трансфера; грип, или бронхит, още не е ясно. Това влияе ли негативно на имплантацията?

На 10-тия ден спокойно можеш да пуснеш кръвен тест. Стиснати палци от мен  Praynig

# 246
  • Мнения: 111
Момичета колко.дни е стимулацията с гонал.ф по къс протокол.
Зависи как растат фоликулите. При мен предполагаха около 12 дни. Но накрая станаха 15. Така че много е индивидуално. Успех!

# 247
  • Мнения: 213
Момичета колко.дни е стимулацията с гонал.ф по къс протокол.
MIMIWKA, зависи как реагираш на стимулацията, колко бързо растат фоликулите, т.н. Моята стимулация с Гонал Ф беше 14 дни, но в началото бавно тръгнаха фоликулите и увеличиха дозата. На 15-тия ден от началото на стимулацията беше пункцията. Успех!

Алмира, стиснати палчета и от мен Simple Smile

# 248
  • Мнения: 420
Благодаря ви, момичета Simple Smile
Аз бях с Гонал по къс протокол, бих го 8 дни.
Тест ми казаха да направя на 9-ти ден след трансфера.

# 249
  • Мнения: 199
Честито и от мен желая ти безпроблемна бременност и само с хубави новини да ни радваш

# 250
  • Ruse
  • Мнения: 110
Благодаря ви, момичета Simple Smile
Аз бях с Гонал по къс протокол, бих го 8 дни.
Тест ми казаха да направя на 9-ти ден след трансфера.
Честито Jessy,пожелавам ти щастлив финал,и дано нищо не помрачава щастието ти Hug

# 251
  • Ruse
  • Мнения: 110
Здравейте момичета,при нас нещата за съжаление не се развиха по най добрия начин. Седмица след като чухме пулса ембриончето спря да се развива Cry и утре ми предстои кюртаж.И аз се нареждам в редиците на чакащите,писах на Севда след колко време можем да подновим опитите но,тя още не ми е отговорила ако някой е наясно с тези неща моля да ми пише за да не разводняваме темата.Честито на успелите и успех на всички останали.

# 252
  • Мнения: 465
ivon79,
не знам какво да кажа ..., бъди силна и кураж.
Пожелавам ти съвсем скоро отново да се случи, и това да е последният неуспех за теб. Прегръщам те, мила !  Hug

# 253
  • Мнения: 685
Jessy_85, лека и успешна бременност до финал.
Almirra, много успех на теб
Ivon79, много съжалявам за това, което ти се случва. Следващия път ще е успешен.

# 254
  • Мнения: 2 645
Ivon79, вие правихте ли ПИД? Много съжалявам за неуспеха. Трябва да потърсите причините

Общи условия

Активация на акаунт