Гълъб пролетно ни гука, кой ще се похвали тука! 08.05 - 14.05

  • 10 613
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 267
Рокси, аз не мисля да се подлагам на кой знае каква диета. Просто ще огранича тестените изделия и сладкото, което си хапвам доста често. Все пак като се опитваме бебе да правим не бива да гладуваме. За сега ми се иска само да махна коледните прелесто около талията, щото тя дойде вече другата коледа а мойте прелести още стоят лепнати отгоре ми Simple Smile)) Ето, снощи си купих например Нестле Фитнес за закуска. То малко не си заслужава парите ми се струва и скоро ще го захвърля, ама ще видим.
В никакъв случай не бива да се подлагаме на някакви строги и драстични промени в храненето когато се опитваме да забременеем.

# 301
  • Мнения: 2 120
Нещо за диетите. Зимата бях се освинила и стигнах 58 кила, но за един месец ги свалих и сега съм 55 отново. Работата е в това, че изключих възможността, че може да е станало бебе на всяка цена в предните  два цикъла. Мисля, че тази мисъл има пряка връзка с качването на 5-6 кила при момичета, които искат да забременеят.
Започнах бебеправенето на 50 килограма и за две години резултатът с качването е налице.

# 302
  • Мнения: 529
Даре, много хубав подарък си купила, ще разказваш после колко много се е зарадвал твоя любим рожденник.  Grinning
Жабче, колко ми е познато това с падането на тем. Моята се задържа рекордно висока цели 16 дни и тъкмо взех да правя тестове и да се ядосвам, че не може да ми показват по 1 черта при тая вискока температура  #2gunfire и ето - днес рязко падна и чакам всеки момент да цъфна  Sad. Много ми е криво, че и моето слънце днес е командировка в Пловдив, и няма даже на чие рамо да порева  Sad та затова позволете ми на вашето да помрънкам.  Cry
Иначе се стягам за цветната снимка, да видим как ще я преживея.  Thinking
А по повод килограмите и бебеправенето. Аз като почнахме бях 62 кг и реших, че трябва да сваля малко защото нямах ову. Минах през Красива мама, взех назаем една диетка и свалих за два месеца 3 кг.  Е, сега съм 53 кг, и то без да спазвам каквато и да било диета в последните няколко месеца. Май слабея от нерви и напрежение, макар че знам, че хич не е хубаво.  Rolling Eyes

# 303
  • Мнения: 267
Ммда, и аз мислч че има връзка бебеправене - качване на килограми.
Аз откакто бебеправим (т. е. година и нещо) от 55 кила станах 60, че може и да съм ги минала.
Явно мозъка изпраща импулси, които се лепят директно на д-то  Mr. Green

# 304
  • Мнения: 264
здравейте, момичета!  слънчеви емоции като времето на вън ви желая през почивните дни и все повече  EFP на чакащите ;о) има тук сред нас една рожденничка, дет се спотайва , за това предлагам групово да и честитим! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99982.0

# 305
  • Мнения: 2 096
Yolinka, моята температура е като твоята - относително константна величина. Незнам как се тълкува това (нямам кристална топка), но аз специално за меренето си купих чисто нов термометър от Технополис и не ми се ще да вярвам че е развален.
Даре, страхотен подарък.. поздравления. Моя любим много би се зарадвал на подобен подарък. Мисля че е много подходящ за кабинет. Да ти е жив и здрав рожденника и много да се обичате.
Жабче , много се надявах за теб този месец.. Съжалявам че само те подкокуросахме напразно... С най-добри чувства беше. Горе главата момиче.. Няма начин да няма начин.
За диетката се включвам и аз от понеделник. На 27-ми съм на сватба и трябва да се вмъкна в костюма от миналата година, което ще рече - 4кг. Време ми е да се захващам. Аз ходя и на латино танци от две седмици и да бягам на стадиона, та си мисля че има надежда за мен до 27-ми, стига да имам воля.

# 306
  • София/Перник
  • Мнения: 990
Здравейте момичета! Не унивайте от дошлите лелки! Идва лято и знаете какво Wink

А днес е един прекрасен слънчев ден и понеже "случайно" имам повод - нека ви почерпя виртуално за мое здраве! И тъй като съм любител на шоколадовите изкушения... та:

# 307
  • Мнения: 9 990
Честит празник!!!!!Много здраве и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

# 308
  • Мнения: 883
Лелеееееееее... тая торта истинска ли е? Аз направо се стъписах при вида й! А ако кажеш, че ти си я правила, направо ще падна. И от вълнение си забравих поздравленията, че сега се връщам ... Embarassed Честит да ти е тоя ден и много любов да носиш на всички около теб! newsm51 Щастие да изпълни дома и сърцето ти! Много здраве и късмет!

# 309
  • София/Перник
  • Мнения: 990
Лелеееееееее... тая торта истинска ли е? Аз направо се стъписах при вида й! А ако кажеш, че ти си я правила, направо ще падна.

Не съм! Просто ми хареса и реших да ви почерпя!  Grinning

# 310
  • Мнения: 267
Честит празник и от мен!
Пожелавам ти много любов, здраве и щастие, колкото можеш да понесеш Simple Smile
И разбира се - едно сладко малко човече!   bouquet
А тая торта ако ми е пред очите - познай дали ще пазя диета  Mr. Green

# 311
  • Мнения: 9 990
Направихме чудна разходка-навън е 20 градуса и е много приятно.Само дето аз не съм добре.От онзи ден болката в ръката отшумя, но сега имам такава в опашната кост. ooooh!Само гледам да седна-като стара баба.Освен повечето килограми, носенето на тежко също си оказват влияние ConfusedСега седя тук и си охкам и си мисля. Thinkingкакво да се правя?

# 312
  • Мнения: 375
ОХ ДАРА КАК ГИ СВАЛЯШ ТАКА ТЕЗИ КГ.ЗАПОЧНАХМЕ БЕБЕПРАВЕНЕТО ПРЕДИ 2ГОД ПОЧТИ БЯХ47КГ СПРЯХ ДА ПУША И СТИГНАХ ДО 54 ПОСЛЕ ИМАХ ЕДНА НЕУСПЕШНА БРЕМЕННОСТ И СТИГНАХ ДО 60 И СЕГА НЕ ПОМРАДВАМ ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ ВИНАГИ ЩЕ СИ ОСТАНА ЕДНО ТРЪТЛЕСТО СЛОНЧЕ

# 313
  • Мнения: 375
А ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ КОГАТО БЯХ НА СТРОГА ДИЕТА БЕ6Е ПРЕДИ 1ГОД И ТОЧНО ТОГАВА СЪМ ЗАБРЕМЕНЯЛА  И НЕ ЗНАМ ЗА6ТО СИ ВТЪЛПИХ,ЧЕ ПЛОДА ЗАГИНА ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ СИ БЯХ ПОДЛОЖИЛА ОРГАНИЗМА НА ТАКЪВ СТРЕС,НЕ ЗНАМ ТОВА ПРОСТО СИ Е МОЕ МНЕНИЕ

# 314
  • София
  • Мнения: 3 572
Привет моми4ета,

Първо да честитя на Галски и на рожденника на Дара. Само хубавкини ви желая.
Днес съм в потрес - приятелят ми замина с един негов приятел да му пере пердетата... и аз в знак на "протест" се отдадох на чистене, което е супер непривично за мен, ама и за неговата работата с пердетата ме хвърли в оркестъра  Simple Smile
Най-много и нещо сладко да хапна - съвсем по каснединиански ще се успокоя после  Sunglasses
Хував уикенд на всички ви желая

Общи условия

Активация на акаунт