Нужда от съвет от майките на момченца!

  • 1 835
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте и от мен! Аз също имах проблем с марката Памперс, затова я смених с Нанис - много съм доволна от нея. Доколкото знам пишата се слага нагоре, заради възможността да се втвърди. То това си е само мускул и ако е надолу има вероятност при стягането на мускула памперса да пречи и да се получат увреждания - разтегнат мускул, притиснати сухожилия и вени. Там има доста каналчета, които при стягане на мускула /втвърдяването на пишата/ се опъват по дължината й, а ако тя сочи надолу всичко това е прегънато.
Така ми го обясняваха на мен, незная дали помогнах...

# 31
  • Мнения: 522
А може би е дошъл момент за смяна на номера? Аз имах този проблем,когато моят син тежеше 6кг,ползвах Памперс 4-9кг,но пропускаха,сменихме с номер 4 7-18кг и проблема се реши. Не съм сменяла марката,доволна съм от Памперс.
И според мен това е проблема.Ние също сме с "Памперс" откакто се е родил и съм много доволна.

# 32
  • Мнения: 3 491
Аз съм нямала проблем с каквито и да е памперси. Когато е настъпвал моментът с опикаването, за мене е било знак, ча трябва да се мине към по-голям номер. Така че подкрепям горното мнение.

# 33
  • Мнения: 3 042
В началото и моят син беше постоянно мокър, все едно не ползвах памперс.  После нещата някакси се оправиха и не съм имала проблеми. Можи да е и защото минахме на следващият размер. След това не съм имала проблеми с памперсите "Памперс" с малки изключения. Много пъти съм ги купувала с различно качество. Thinking 
Напоследък нещо не бях доволна от качеството им. Последният пакет, който купих се оказаха много по-тънки и скапани. Оказа се, че преди са били  Полски, а сега внасят Турски. За това минах на Либеро.
От Либерото съм много по-доволна. Peace

# 34
  • Мнения: 73
Благодаря ви мами, поръчах да ми донесат пеленки на друга марка и днес ще пробвам, ама много е гадно това сменяне и то не само долната част ританки и гащи, ами чак и ризките ... ужас! и това непрекъснато, аз не смогвам да ги изпера Simple Smile

По повод на този коментар!
Казах това за чурката, защото смятам че е медицинско издържано. Всеки сам може да прецени дали да го вземе под внимание.

Ако може да не сме толкова критични към мнението на останалите!

# 35
  • Мнения: 131
Благодаря ви мами, поръчах да ми донесат пеленки на друга марка и днес ще пробвам, ама много е гадно това сменяне и то не само долната част ританки и гащи, ами чак и ризките ... ужас! и това непрекъснато, аз не смогвам да ги изпера Simple Smile

Ние имахме за кратко такъв проблем в началото - много бързо се усетих, че просто пеленките са ни вече малки. Веднага щом започне да се опишква, вземаме по-голям размер. Ползвам Памперс. До сега не сме се обривали от него. Но мисля по-натам да пробвам с Либеро, щом толкова го хвалят мамите.
Не се притеснявай! Важното, е че пълни пелените - значи всичко е наред!

# 36
  • София
  • Мнения: 418
По повод на този коментар!
Казах това за чурката, защото смятам че е медицинско издържано. Всеки сам може да прецени дали да го вземе под внимание.

Ако може да не сме толкова критични към мнението на останалите!

Вероятно имаш предвид моя коментар, а не на adyto. Не, не е медицинско издържано! Но си права, че не е моя работа да давам оценки на чуждото мнение. Трябваше да споделя своето, без да критикувам. Категоричността и "задължителността"  на постинга ти ме предизвикаха.

Извинявам се, ако съм те засегнала.

# 37
  • Мнения: 270
и ние сме с памперс и си спомням, че на вашата възраст имахме сщия проблем! после обаче разбрах, че аз не съм го слагала равилно. трябва като го сложиш хубаво да издърпаш страничната част, която се пада под лепенката, да стане хубаво двойно като гащички. не знам дали ме разбра, малко тъпо го обясних:) иначе и ние имаме същия проблем с подсичането под пишката (аз винаги му я обръщам нагоре, така ми казаха-така правя) и май не е от марката на памперсите- в крайна сметка всички запаряват независимо дали съдържат алое или не! другото много ефикасно е едно кремче, което се прави в аптеките не мога да ти кажа точната рецепта, то съдържа витамини А и Е, лантолин и още 1-2 съставки, питай лекарката ти дали го знае, много помага!

# 38
  • Мнения: 147
Пробвай с марка "Мамиа" - от както смених пелените нямам проблем с опикаването

# 39
  • Мнения: 1 108
Смени марката памперс

# 40
  • Мнения: 394
По-голям номер памперс мисля,че ще оправи положението Peace

# 41
  • Мнения: 934
Доколкото знам пишата се слага нагоре, заради възможността да се втвърди. То това си е само мускул и ако е надолу има вероятност при стягането на мускула памперса да пречи и да се получат увреждания - разтегнат мускул, притиснати сухожилия и вени. Там има доста каналчета, които при стягане на мускула /втвърдяването на пишата/ се опъват по дължината й, а ако тя сочи надолу всичко това е прегънато.
Така ми го обясняваха на мен, незная дали помогнах...
какъв мускул, бе, жена?
хубаво са ти обяснили! ooooh!
Става дума за пещеристи тела, които се запълват с кръв при ерекция.
Ако беше мускул, познай какви упражнения щяха да правят всички мъже по фитнес-залите  Laughing

Няма логика да се слага специално нагоре, според мен.

# 42
  • Мнения: 288
Да, по-големия размер оправи работата  Hug Благодаря ви много! Друго си е човек да има опит!  Laughing Най-добри пожелания за всички вас!   bouquet

# 43
И ние имахме в началото същия проблем -бях се изнервила все да е мокър.Смених Памперс със Хепи-полското и проблема ми се реши.Но трудно ги намирам в Бургас ,затова сега сме на Канбебе-турско е,но нито пропускат,нито се обрива от тях.

# 44
  • Мнения: 49
Няма значение на къде е пишката. Ако се мокри памперса - смени памперса със следващия по-голям размер.  И при нас беше така, особено през 1 до 3 месеци, когато бебетата растат много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт