Великолепният век Кьосем (Muhteşem Yüzyıl Kösem) №6

  • 89 888
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 647
Вече съм на втората серия от втори сезон. Гледам го в руския сайт с руски дублаж.
Относно ВВ - на мен ми беше голям кеф да го гледам, защото още преди много години четох Харем на Колин Фалконър, въпреки че няма много общо с филма, но историята на Хюрем и Сюлейман ме плени. Наскоро четох някакви исторически данни, че Сюлейман пропъжда всички наложници от харема, след като се влюбва в Хюрем. В сериала обаче бая ни измъчиха, то не бяха Фирузета, Мирузета, което мен лично много ме дразнеше. Същото се случва и в Кьосем, но тя не е толкова ревнива. На мен Берен ми харесва, справя се добре с ролята на младата Кьосем. Във втория сезон актрисата е друга, вече по-старата Кьосем с много по-властна визия.

# 331
  • Мнения: 290
Сафието продължава да дразни. Как каза само на агата"Колко обучени има в Ендерун, на теб ли се падна" и с една подла, ехидна усмивка.
Ох, ще ме убивате, ама много ме радва каква е хапеща и постоянно търси с кого да се заяде. Ехидната усмивка беше върха. Който, каквото да ми каже, Хюлия Авшар е най-добрия избор за ролята, както и най-добрата актриса в този сезон.

# 332
  • Мнения: 1 168
Да. И аз смятам, че актрисата, играеща Сафие султан е много добра. Очи, стойка, усмивка - всичко си е на мястото. Всеки жест е показател за състоянието й. Много ми харесва, въпреки че е голяма кучка...

# 333
  • Мнения: 31 358
За съжаление актрисата е обезобразена от пластични операции, ботокс и филъри и има напълно статична физиономия, освен усмивката, която леко от филърите в устните започва да се разтяга като на Жокера и това пречи на жената да играе още по-добре. Тя не може да си движи нищо освен очите по лицето. Всеки един мускул е парализиран с ботокс от години.

# 334
  • Мнения: 5 647
За съжаление актрисата е обезобразена от пластични операции, ботокс и филъри и има напълно статична физиономия, освен усмивката, която леко от филърите в устните започва да се разтяга като на Жокера и това пречи на жената да играе още по-добре. Тя не може да си движи нищо освен очите по лицето. Всеки един мускул е парализиран с ботокс от години.

Не мога да спра да гледам краищата на устата, разтеглени до безобразие. Много ми прилича на Айше Хафса от ВВ. Имат нещо общо в изражението на лицето и цялостната осанка.

# 335
  • Мнения: 31 358
Да и тя е обезобразена от операции, но е по-добре определено. Тази жена е просто съсипана. лицето и придобива онези специфични разтеглени черти на жената котка и пълна липса на каквато и да било мимика.

# 336
  • Мнения: 5 647
Много ми е симпатична Гюлге. И е толкова вярна на Кьосем.

# 337
  • Мнения: 18 585
Точно така.Затова е и супер изкуствена физиономията й.И мен товя изключително че дразни.Не смятам,че е кой знае каква актриса съко така.А и никога не съм я гледала в други филми.

# 338
  • Мнения: 290
За съжаление актрисата е обезобразена от пластични операции, ботокс и филъри и има напълно статична физиономия, освен усмивката, която леко от филърите в устните започва да се разтяга като на Жокера и това пречи на жената да играе още по-добре. Тя не може да си движи нищо освен очите по лицето. Всеки един мускул е парализиран с ботокс от години.
Съгласна съм, че е доста пластична, ама съгласете се, че само очите като мърда и въздейства. Не й е нужно нищо повече. Добрите артисти могат само с очи да говорят. Тя го може и това е. Въпреки, че лицето й има доста хирургически намеси си остава красива жена. На нейните години и аз искам да изглеждам като нея, пък ако щете и Квазимодо я наричайте.  Laughing Laughing

# 339
  • Мнения: 2 126
Нинес,може ли да кажеш къде гледаш с руско аудио?Мерси Simple Smile

# 340
  • Мнения: 1 979
Нинес,може ли да кажеш къде гледаш с руско аудио?Мерси Simple Smile

Отговарям вместо Нинес. Peace
Ето линк със сериалите на руски-ВВ Кьосем го има  дублиран, а не е със субтитри.
http://great-tv.ru/turetskie-serialy/otvazhnyj-i-krasavitsa-cesur-ve-guzel

# 341
  • София
  • Мнения: 16 148
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/192 … sskom-yazyke.html 
и тук - всяка серия и със субтитри и с руско аудио. В момента гледам сериите от следващата седмица, че ще съм на море.

# 342
  • Мнения: 14 453
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/192 … sskom-yazyke.html 
и тук - всяка серия и със субтитри и с руско аудио. В момента гледам сериите от следващата седмица, че ще съм на море.
Приятно гледане и пълзотворна почивка!

# 343
  • Мнения: 18 585
Една жена е красива ако естествено красива. И иначе може да е, но няма да й кажа евала, защото това не естетвена красота въпреки всичко. Сори. PeaceАми за мен не е изразителна и не е супер добра актриса.  Simple Smile
При Небахат не беше чак толкова видимо това.И тя е изключителна актриса, на светлинни години.  Peace Hug

# 344
  • Мнения: 1 728
Много са ми повърхностни интригите нещо.. и ми липсва забулването на жените, това дали е пропуск или е заради напредването във времето?

Общи условия

Активация на акаунт