ПК и след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоулу & колеги- новини, проекти, изяви

  • 81 102
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 747
Пепелче,  Hug ето и статията с превод от рускините.


С сайта ranini.tv.

Стало известно о новом проекте Илькера Калели !



Впервые появившийся перед зрителями в сериале Потерянный на канале D успешный актер Илькер Калели , своей ролью в феноменальном сериале Пойраз Караэль того же канала завоевал наши сердца. За роль полицейского по имени Пойраз , любимый писатель которого Огуз Атай, написанную сценаристом Этхемом Озышык , он был награжден. После окончания проекта все с интересом ждали известий о новом проекте актера. Наконец Илькер сделал выбор.

По нашим сведениям в новом сезоне он будет занят в главной роли в онлайн проекте . Он будет состоять из 13 серий, по часу каждая, и начнёт демонстрироваться на платформе PuhuTv с 2018 года.
Если ничего не изменится в последний момент, то эта интересная история выйдет в сеть в 2018 году, как планируется.
Семья Ranini.tv желает творческих успехов Илькеру Калели.

ждите новых сообщений.


Интересно ми е на каква тематика ще е сериалът и коя ще е актрисата, която ще му партнира. Доверявам се на избора на Илкер, обаче.
Хубавото в случая  е, че епизодите ще са 13 с продължителност 60 мин., а ако проекта е успешен ще се договарят за втори сезон както при Фи. Така няма да треперим за рейтинга, а  само ще наслаждаваме.

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 19:30 от _Radi

# 181
  • София
  • Мнения: 1 261

Интересно ми е на каква тематика ще е сериалът и коя ще е актрисата, която ще му партнира. Доверявам се на избора на Илкер, обаче.
Хубавото в случая  е, че епизодите ще са 13 с продължителност 60 мин., а ако проекта е успешен ще се договарят за втори сезон както при Фи. Така няма да треперим за рейтинга, а  само ще наслаждаваме.

Ради! Настина не можеше да ме посрещне друга по-хубава новина в темата!
Много се радвам! Много!
Каквато и да е тематиката, съм сигурна, че ще си заслужава. Освен това тези сериали, доколкото помня при Фи, дават по няколко епизода един след друг... Но това 13 по 1 час не знам доколко ще е приказка, защото като се окаже нещо супер интересно, просто няма спиране и човек (или поне аз) мога с часове. Ето сега например, съвсем благородно завиждам на тепърва започналите да гледат Пойраз. Няма чакане по една седмица за серия, ами действат и колкото и когато поискат Simple Smile

Сега, като казах, че няма друга новина, която би ме зарадвала толкова, всъщност има Simple Smile Пак си мисля за причината за отказ на Бурчин от всички проекти - чакам си я аз онази новина. Или пък главната женска роля в новия сериал на Илкер да е нейна...

# 182
  • Мнения: 3 747
Каквато и да е тематиката, съм сигурна, че ще си заслужава. Освен това тези сериали, доколкото помня при Фи, дават по няколко епизода един след друг... Но това 13 по 1 час не знам доколко ще е приказка, защото като се окаже нещо супер интересно, просто няма спиране и човек (или поне аз) мога с часове. Ето сега например, съвсем благородно завиждам на тепърва започналите да гледат Пойраз. Няма чакане по една седмица за серия, ами действат и колкото и когато поискат Simple Smile

Саше Hug за гледане да, ама за превод hahaha изобщо не е едно и също 3х 60 мин и 3х 240 мин. наведнъж  Joy


Сега, като казах, че няма друга новина, която би ме зарадвала толкова, всъщност има Simple Smile Пак си мисля за причината за отказ на Бурчин от всички проекти - чакам си я аз онази новина. Или пък главната женска роля в новия сериал на Илкер да е нейна...

Аз и на двете много ще се зарадвам, (като се замислиш все е общ проект Laughing) ,но те взаимно се изключват за момента.  Wink

# 183
  • Мнения: 7 902
Ради Hug, тук се вижда рейтингът от снощи на Лице в лице:

http://www.ranini.tv/reyting

Сега ще  търся епизода на руски, дано да са бързи рускините.

Сериалчик Hug, ти разбра ли как е умрял мъжът на Бахар (от Жена)?
Нещо ми се губи този момент.

# 184
  • Мнения: 724
Пфу, рейтингът на "Лице в лице" е много лош. Принципно втората седмица винаги е показателна за това дали един сериал ще има успех или не. Жалко. Довечера ще изгледам втора серия. Не се съмнявам, че ще е интересна. Дано поне сериалът завърши с някакъв логичен край, въпреки че не ми се ще да го отписвам. Или пък да има късмета на "Кьосем", който го правиха същите продуценти.

За "Жена" - мъжът на Бахар е умрял, падайки от кораб в Босфора. Свидетел на това е станала сестрата на Бахар. Има и някаква история с круши, но още не я разкриха в подробности. Не разбрах дали е било инцидент или са го бутнали умишлено. Но определено го биеха на кораба. Аз като цяло се съмнявам изобщо да е умрял, защото е главен герой. Но пък може да присъства само като спомени на Бахар и във флашбекове, което ще е странно.

# 185
  • Мнения: 7 902
Бързам с 2 епизод на Лицето.
Захапвам го, че да видим каква е тая работа с рейтинга.  newsm78

Сериалчик Hug, благодаря ти за отговора.
Аз си мислех, че е в метрото и нещо върху релсите го изхвърлят, но все тая.
Ясно, че е умишлено, а не при някакво изкачване на Еверест. Simple Smile
Според мен повече няма да се появи.
Кой знае сега в каква посока ще тръгне животът ѝ.
Много, много тъжно съществуване.

# 186
  • Мнения: 3 747
Пепелче, Hug мерси за превода на "Лице в лице". Утре ще го изгледам с удоволствие. За рейтинга и аз като Ванко Hug, се надявам да му дадат шанс, ама не разбирам какво и защо се харесва при съседите. Жалко  е, че   рейтинга на качествен проект е толкова нисък, а още по-жалкото е, че това определя дали и как ще продължи Confused

 Днес в магазинното предаване Duymayan Kalmasın, са ни просветлили за "любовната ваканция" на Илкер и Бурчинка. (от 57:20 мин. нататък ) Видеото и инфото явно им е изпратено от фен, който се е изявил като папарак Laughing поне така разбрах



Както писа и Бирсен са в Каш, Анталия. Много често почивали там, защото имало школа за свободно гмуркане. Вечер се събирали с приятели и Илкер им свирел на китара и пеел. Така прекарали цялото лято, включително и времето до сега, преди да започнат с новите проекти (сигурно имат предвид Илкер newsm78)
Водещата  явно е наш човек hahaha как само се прехласва, че били страхотна двойка и ги обожавала. Казва, че са прекрасни заедно и  каквото и да ставало никога да не се разделят. Освен това ги иска заедно в нов проект, защото гледала  Пойраз и иска да ги гледа пак.
Водещия пък казва, че питал Илкер кога ще се оженят, а той му отговорил, че така са си добре.  Peace


Това за тези, на които не им се превърта, но е без коментарите на водещите https://twitter.com/BurcinGeoFan/status/923888375291154432
Едже пък е на някакъв фестивал за игралния филм, в който участва и даже беше наградена в Мадрид






Последна редакция: пт, 27 окт 2017, 18:32 от _Radi

# 187
  • Мнения: 724
Пепелче, ще има интрига и в тази насока - дали е жив или не, според мен. Но Бахар не се оплаква от живота си. Даже каза на майка си, че да се грижи за децата - това за нея не е тежест. Трудно ѝ е, че те трябва да растат без нея, т. е. защото работи почти денонощно. И онази колежката ѝ като казваше, че да си сама жена с деца е трудно, Бахар пак ѝ отговори, че за нея не е. И как да е, като те са единственият ѝ спомен, останал от Сарп.

За "Лице в лице" - дано продуцентите от TIMS са направили железен договор за излъчване. Поне дано видим завършена история, че Етхем какъвто е отмъстителен към зрителите...

# 188
  • Мнения: 3 747
Промяна в датата за премиера на Kız Meselesi. Беше обявена датата 9.02.2018 г., но общия проект на Илкер и Елчин ще се появи по кината на 16. 02.2018г., нормално като снимките още не са започнали Laughing

Цитат
Elçin Sangu'nun başrolü İlker Kaleli'yle paylaştığı #KızMeselesi'nin vizyon tarihi 16 Şubat 2018'e ertelendi.



https://twitter.com/sinemakurdu01

# 189
  • Мнения: 7 902
Възхищавам се от такива жени като Бахар.
За миг не се оплака от живота си наистина.
 Даже като се преместиха в онази ужасна квартира.
Ама на мене ми е много мъчно за нея и си признавам, че не бих се издържала така стоически.

Ради, а какъв е сюжетът на Илкеровия филм?

# 190
  • Мнения: 724
Вижте какво прочетох като коментар от админа на ютуб канала на "Лице в лице" под втори епизод:
"Neyse ki, herşeyin değerinin ratingle ölçüldüğü bir zamanda yaşamıyoruz Wink
Bizimle olduğunuzu bilmek, maceramıza eşlik ettiğinizi görmek harika! İyi ki varsınız!"
В превод: "Както и да е, живеем във време, когато не всичко се измерва с рейтинг. Да знаем, че сте с нас, и споделяте с нас това приключение, е прекрасно. Добре, че ви има"
Дано това означава това, което си мисля. Sunglasses

А сега отивам да гледам и втора серия.

# 191
  • Мнения: 3 747
Оф, подхранвате ми любопитството с тези коментари за "Kadin"  Обаче от друга страна, не ми се гледат толкова тежки драми, а звучи точно така.

Ради, а какъв е сюжетът на Илкеровия филм?

Ми, май не знаем подробности за сюжета, а само, че ще е комедия.
Kız Meselesi Komedi,  Romantik
Vizyon Tarihi (дата за премиера):9 Şubat 2018, корегирана към момнта- 16.02.17г.
„Yapımı : 2018 - Türkiye
Yönetmen (режисьор):Ömer Uğur  
Oyuncular (актьори):  İlker Kaleli,  Elçin Sangu, Erkan Kolçak Köstendil
Senaryo (сценарист) :Murat Menteş
Yapımcı (продуцент) : Limon film
 


...
В превод: "Както и да е, живеем във време, когато не всичко се измерва с рейтинг. Да знаем, че сте с нас, и споделяте с нас това приключение, е прекрасно. Добре, че ви има"
Дано това означава това, което си мисля. Sunglasses

А сега отивам да гледам и втора серия.

Това как пък да го разбираме newsm78 Вариант е да сменят деня за излъчване, и да си продължи.
И аз отивам да гледам 2-ри еп. на "Лице в лице".

# 192
  • Мнения: 724
Ми аз си мисля, че може да се тълкува, че един вид за тях рейтингът не е толкова важен. Иначе че ще го сменят в друг ден е ясно, в неделя предполагам, но дали ще помогне - дано.
Изгледах втора серия и много ми хареса. Типично етхемски сериал, но този път не ми напомняше толкова на "Пойраз". Това е майсторство - да си пожънал успех с един проект, а след това да запазиш почерка си, но и да направиш нещо различно в друг. Както предполагах, Селиха имаше съмнения и неслучайно нае антикварния магазин. Но и двамата - и Джино, и Селиха, са много умни и ще се гонят като котка и мишка. Вече съмненията им един за друг започват да се потвърждават и тепърва ще става интересно. Интересно как в тази гоненица и игра ще има място и време за любов. И двамата ще се крият един от друг, и двамата ще се преструват на други... Много ми е интересно как ще се влюбят така.
Май ще има нещо и между Зейнеп и Татар, колкото и да не си отиват според мен. Само не ми хареса, че не дадоха как крадат картината. Щеше да е интересно да ги видим.
А трея за 3 серия ми привлече още повече интереса.

# 193
  • Мнения: 7 902
Току що завърших с гледането на епозода.
Съгласна съм с Сериалчик.
Само дето Синем още не може да ме убеди с играта си.
Аз не разбрах, че са откраднали картината, а само че се подготвяха- пак ще ме върнеш да гледам този момент.
А, и малко ми беше присъствието на Биркан. Simple Smile

# 194
  • Мнения: 3 747
Изгледала съм половината епизод, затова ще коментирам после, но съм съгласна с написаното от вас. Ако Зейнеп се влюби толкова бързо в Татар, това малко обезсмисля голямата й любов към Али, но знам ли. Може само да преследва отмъщение. Хареса ми епизода до тук. Продължавам с гледането.Защото както сте писали, трейлра за трети еп. е доста интригуващ.

Бурчин, сутринта е казала "Добро утро" на феновете, споделяйки това Simple Smile
 

Последна редакция: сб, 28 окт 2017, 12:47 от _Radi

Общи условия

Активация на акаунт