НТБГ 2017

  • 19 192
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 715
Това за снимките ме изненандва. Ние се видяхме с нашата класна, нищо не каза. И се снимахме вече.
8 И и 8 К са ел. търговия, няма грешка.
Поръчах учебниците, разказвателни нямат в 9 клас.

# 46
  • София
  • Мнения: 171
И аз взех унивормата, но не видях в 8 И или 8 К  е синът ми... Списъци ли имаше? Мерна ли ви се някъде името Самуил? Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 09:51 от Marssy

# 47
  • София
  • Мнения: 331
Днес бях с Боги в училището,да си вземе униформата.Запознахме се с класната,ще преподава по БЕЛ.Попитах за Физика,Химия,История и География-на сайта не са упоменати учебниците.Отговора беше:
ще учат по нова програма,подобна на езиковите,тези предмети няма да се изучават в 8 клас.
ДА споделя...,аз съм Мара Бързата,снимах момчето още юли месец,да е готов Joy
Е,днес класната каза ,че снимките трябва да са с униформата на училището..Днес пак се снима,със синята тениска Joy .Трябват три снимки:за бележник,лична карта и още една за някаква карта ,която тя ще прави.

Иначе  голямата изненада е,че Боги е паралелка "И". При записването казаха,че ще е 'К'.Явно е имало размествания или са объркали първоначално.Видяхме списъка със съучениците.Общо 30 деца,от тях 13
момчета.Има три познати деца Grinning

И ние сме в 8и клас.

Не знаех, че освен учебниците е сменен и учебния план за 8 клас. На сайта на училището, както и на входа му все още стоят разлепени старите учебни планове.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 09:10 от Таралеж

# 48
  • София
  • Мнения: 215
И аз взех унивормата, но не видях в 8 И или 8 К  е синът ми... Списъци ли имаше? Мерна ли ви се в някъсе имети Самуил? Simple Smile
Синът ми снима списъка,като се събуди Smile ще го попитам

Таралеж,момче или момиче ?

# 49
  • София
  • Мнения: 171

Синът ми снима списъка,като се събуди Smile ще го попитам

Таралеж,момче или момиче ?

Много благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 331
И аз взех унивормата, но не видях в 8 И или 8 К  е синът ми... Списъци ли имаше? Мерна ли ви се в някъсе имети Самуил? Simple Smile
Синът ми снима списъка,като се събуди Smile ще го попитам

Таралеж,момче или момиче ?

От по-голямата половина от класа сме Simple Smile момиче.

За тези, които ще идват на 15.09, може към 8,30, като оставим децата в училището, да си направим една среща някъде в района на училището.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 10:56 от Таралеж

# 51
  • Мнения: 421
Ние вече разбрахме за едно дете от стария клас на дъщеря ми, прието по неясни критерии. За съжаление това беше най-проблемното дете в класа. Дъщеря ми беше съкрушена, че пак ще учи с него. Та така. Връзкари за съжаление винаги ще има. Проблемът обаче с това дете е изключително голям и сериозен.
Аз тази година не мисля да ходя в училище. Нека си тръгне сама, така ще може и горе-долу да прецени времето за пътуване. Нали ще има родителска среща - тогава ще питам за неясните моменти.

# 52
  • София
  • Мнения: 215

Синът ми снима списъка,като се събуди Smile ще го попитам

Таралеж,момче или момиче ?

Много благодаря!
Събуди се и най-накрая благоволи да вдигне телефона:frowning1:
В паралелка " И" има дете с това име,дано да няма двама ,в двете паралелки.Иначе ... ,кабинет 10,точно до сандвичите:smiley:

# 53
  • София
  • Мнения: 215
Успех  и късмет на гимназистите Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 171
И Самуил е в 8 И клас Simple Smile Не е разбрал в понеделни в колко и къде да бъде... Иначе е доволен от първия учебен ден. Успех на всички! Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 715
И Самуил е в 8 И клас Simple Smile Не е разбрал в понеделни в колко и къде да бъде... Иначе е доволен от първия учебен ден. Успех на всички! Simple Smile
Моята ми каза 7.15-20 ч. в класните стаи, като за училище.
Иначе и тя е доволна от вчера, беше направо щастлива.
Аз пък съм щастлива, че най-накрая намерихме гуменки с бели подметки, защото повечето са с кафява и бях луднала. За снимки с униформата не е казала нищо класната, само, че трябват 3 бр. - за ЛК, за бележник + още една за някакво досие. Ще пробваме с наличните, ако не стане ще се снима пак Wink
По програма имат и музика, и два специални предмета, за които не са написани учебници... надявам се да разберем на родителската среща. Останалите ги купихме повечето, останаха 2, които щели да излязат другата седмица... и май сме готови.
Успешна учебна година и от мен!

# 56
  • София
  • Мнения: 215
Mimmss, намери ли учебниците по Английски език?
Те имат четири часа в понеделник, а аз отвсякъде получих отказ, хич не обичам така....

# 57
  • София
  • Мнения: 715
Mimmss, намери ли учебниците по Английски език?
Те имат четири часа в понеделник, а аз отвсякъде получих отказ, хич не обичам така....
Ние сме с немски. Бях го поръчала на една позната, която има книжарница и се занимава с издателствата, но го нямало, трябвало директно да търся немското издателство, нищо, че пише, че Анубис ги представляват. Вчера класната е казала на децата, че най-вероятно езиковите учебници ще ги поръчват общо за всички. В понеделник отива без учебник и се надявам учителката да разясни въпроса.

# 58
  • Мнения: 17
Mimmss, намери ли учебниците по Английски език?
Те имат четири часа в понеделник, а аз отвсякъде получих отказ, хич не обичам така....
Ние сме с немски. Бях го поръчала на една позната, която има книжарница и се занимава с издателствата, но го нямало, трябвало директно да търся немското издателство, нищо, че пише, че Анубис ги представляват. Вчера класната е казала на децата, че най-вероятно езиковите учебници ще ги поръчват общо за всички. В понеделник отива без учебник и се надявам учителката да разясни въпроса.

Здравейте!
Аз поръчах учебниците по немски от тази онлайн книжарница:
http://www.bookpoint.bg/search.html?search_q=lagune+1

# 59
  • София
  • Мнения: 715
Mimmss, намери ли учебниците по Английски език?
Те имат четири часа в понеделник, а аз отвсякъде получих отказ, хич не обичам така....
Ние сме с немски. Бях го поръчала на една позната, която има книжарница и се занимава с издателствата, но го нямало, трябвало директно да търся немското издателство, нищо, че пише, че Анубис ги представляват. Вчера класната е казала на децата, че най-вероятно езиковите учебници ще ги поръчват общо за всички. В понеделник отива без учебник и се надявам учителката да разясни въпроса.

Здравейте!
Аз поръчах учебниците по немски от тази онлайн книжарница:
http://www.bookpoint.bg/search.html?search_q=lagune+1

Благодаря! Ще изчакам днес да видим какво е казала учителката по немски и ще ги поръчам. Вие кой поръчахте, гледам, че са няколко варианта?

Общи условия

Активация на акаунт