Стягате ли се за морето?

  • 1 012
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
О-оооххх така да ми се ходи на това море! Направо сме влюбени в него, с мъжа ми имам предвид!!! Но, сега чакаме бебче, този месец и най-важното е да се роди живо и здраво, а пък морето ще трябва да почака до другата година живот и здраве !!!! Така че приятно изкарване на всички желая и наслаждавайте се на мига докато можете!!!
Поздрави на всички!

# 16
  • Мнения: 2 952
Откакто живея  до морето  нямам тръпка хич.

Интересно newsm78...аз преди като живеех на морето бях най-амбицирана, но явно зависи от човека, може би и от възраста...

Възрастта ли...ми аз съм на 27 , не мисля ,че съм вЪзрАстНа Mr. Green.....Може би е до начина на живот...както и до човека.....ние имаме много забавления , пътуваме много, емоционално се зареждаме  добре и не чакаме на МОРЕТО Grinning веднъж  в годината ....знам ли .....Предпочитаме уикенд в  цимер ,басейни , минерални , горещи , джакузи....полети със  малко самолетче ( #Crazy бая страх hahaha) ......много активна почивка в свободните дни.....а и малкия е вече на 6 месеца ...та можем да ходим и с него....и пак започваме!

Желая ви  много да  заредите батериите на морето , само положителни емоции Peace добра храна , хубав секс и много усмивки Wink

# 17
  • Мнения: 109
Стягам се още как!Стегнала съм куфарите даже! newsm44

# 18
  • Мнения: 5 103
Е стига де чак пълк възрастни аз съм на 21 Wink

Общи условия

Активация на акаунт