BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 657
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Точно поради тази причина (белия фон и черните букви) си ползвам старата версия и ще я ползвам, докато не я премахнат окончателно.
Аз нарочно стоя на новата версия, та белким свикна... Ама все още не съм успяла....

# 1 981
  • Мнения: 54 464
Аз съм в новата, хем свикнах, хем следя промените.

# 1 982
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
При мен от вчера учудващо бързо се качват изображения и през новата версия... И със снимки от ФБ ми се получава. Забелязвам обаче, че Мамата май автоматично си ги обработва с разширение .jpg, понеже URL адреса, който копирам и поставям в конкретния случай е

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16195138_382188635 … 5&oe=59F0B44C,
а във форума ми излиза като
https://cdn.bg-mamma.com/VQOl/35334682_dbc813bd
Скрит текст:
Това е използваното за учебни цели изображение Simple Smile

До днес си мислех, че под дадена публикация „Полезно” в новата е еквивалентно на „Харесва ми” в старата версия, а се оказва, че не е....

# 1 983
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Учудващо нищо не мога да прикача от ФБ все още.

# 1 984
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Аз успявам да кача от фейса,но пък от лаптопа на моменти не става.

# 1 985
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Аз от лаптопа говоря, не ползвам мобилна версия.

# 1 986
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
И аз .По скоро не успявам да кача изображение от него.

# 1 987
  • Мнения: 3 743
Аз пък съм много доволна от опцията в новата версия да изтрия дори теми, в които аз съм писала отговори. Реших да приема всички тези промени като знак от съдбата Wink и значително да намаля участието си във форума. С други думи, оставих си само една тема засега, в която да пиша Laughing

# 1 988
  • София
  • Мнения: 7 881
Аз пък съм много доволна от опцията в новата версия да изтрия дори теми, в които аз съм писала отговори. Реших да приема всички тези промени като знак от съдбата Wink и значително да намаля участието си във форума. С други думи, оставих си само една тема засега, в която да пиша Laughing

Това може да го направиш и в старата версия.

# 1 989
  • Мнения: X
Лентата с бутони най-горе не ми работи. За да отворя новите отговори, трябва да минавам към старата версия.

# 1 990
  • София
  • Мнения: 2 521
За какво триене на теми говори Галче? Да не е спиране на следенето?

# 1 991
  • София
  • Мнения: 6 174
За какво триене на теми говори Галче? Да не е спиране на следенето?
Явно да. Нещо което не е новост за тази версия.
Защото както е написала, че може да трие теми, дори такива, в които не е писала е в сферата на фантазиите и мечтите.

# 1 992
  • Мнения: 54 464
Не да трие, а да се отпише от теми, в които е писала.
Ама тя малко неясно го е написала.

# 1 993
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Не може ли да се направи, както в старата версия, като се отвори форума, веднага да се виждат следените теми и новите отговори, а не да трябва да се отваря подменюто отляво и тогава да се виждат? Това е един клик след всяка тема в повече, което е доста дразнещо.

# 1 994
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Днес ми показва редовно това

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[HY000]: General error: 1040 Too many connections' in /var/www/bg-mamma/beta/vis/lib/DBH_BASE.ext.php:465 Stack trace: #0 /var/www/bg-mamma/beta/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(465): PDOStatement->execute(Array) #1 /var/www/bg-mamma/beta/vis/lib/DBH_BASE.ext.php(319): DBHStatement->execute(Array) #2 /var/www/bg-mamma/beta/vis/classes/GroupMembers.class.php(278): DBH_BASE::fetchColumns('?SELECT ?????rg...', Array) #3 /var/www/bg-mamma/beta/Sources/Load.php(689): Vis_GroupMembers->getGroupsIdsForMember('494414') #4 /var/www/bg-mamma/beta/index.php(263): loadUserSettings() #5 /var/www/bg-mamma/beta/index.php(234): smf_main() #6 {main} thrown in /var/www/bg-mamma/beta/vis/lib/DBH_BASE.ext.php on line 465

Общи условия

Активация на акаунт