BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 201 096
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 900
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Аватарът обаче смених от старата версия. Иначе да, нямам проблем с качването. Страх ме е обаче dа отворя от телефона Grinning

# 901
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не разбирам защо, искате да унищожите форума, помогнал  и помагащ на толкова много хора

# 902
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
На мен бялото продължава да ми вади очите, дори след като е на сив фон. Сматам, че трябва и то да се потъмни Crossing Arms Няма да нося слънчеви очила докато чета форума Crossing Arms

# 903
  • Мнения: X
Фонът преди секунди ми се смени на петролено сиво-зелено от лилаво. Ако може да ми върнете лилавкото пък и останалото да оставите в бяло!  Grinning

# 904
  • Мнения: 2 695
Аз пък искам фонът да е розов на еднорози. Като в оная култовата реклама Animal UnicornAnimal UnicornAnimal Unicorn

# 905
  • Мнения: X
Искам си старата версияя-а-ааа  newsm45

Да не ти липсва бутонът за старата версия или просто ти се реве?

# 906
  • София
  • Мнения: 29 051
Аз пък искам фонът да е розов на еднорози. Като в оная култовата реклама Animal UnicornAnimal UnicornAnimal Unicorn

Ако може розовото да е пепел от рози; за еднорозите ще се съглася  Grinning

Обаче сега прочетох и Чек Плийз и съм много раздвоена.


# 907
  • Мнения: 2 910
Тук се пробват нещата: http://old.bg-mamma.com/?topic=76041

# 908
  • София
  • Мнения: 44 352
Аватарът обаче смених от старата версия. Иначе да, нямам проблем с качването. Страх ме е обаче dа отворя от телефона Grinning
хахаха, ясно. Аз понеже упорито от вчера вися на новата версия и изключих варианта. А и искам да видя какъв размер мога да набутам, че да уплътня квадратчето. Та аватара не искам да го сменям от старата версия, т.е.  не искам да сменям визията само размера.

Фонът преди секунди ми се смени на петролено сиво-зелено от лилаво. Ако може да ми върнете лилавкото пък и останалото да оставите в бяло!  Grinning

Лилаво??? Петролно сиво-зелено??? Къде ги виждате такива цветове за фон... моят е едно блединко сивичко, най-обикновено. Чувствам се пренебрегната... и нямаща подходяща иконка за случая и чувствата ми.

# 909
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Като качих този в новата, искаше да го изрежа на квадрат, така че е по-малко от 200 на 160 със сигурност. Най-вероятно е 150 на 150

# 910
  • Мнения: X
Функцията „скрит текст” липсва в мобилната версия. Може би се предвижда, ама да си кажа.

# 911
  • София
  • Мнения: 44 352
Като качих този в новата, искаше да го изрежа на квадрат, така че е по-малко от 200 на 160 със сигурност. Най-вероятно е 150 на 150
160x160 пасна.

# 912
  • Варна
  • Мнения: 25 339
Фонът преди секунди ми се смени на петролено сиво-зелено от лилаво. Ако може да ми върнете лилавкото пък и останалото да оставите в бяло!  Grinning
Лилаво??? Петролно сиво-зелено??? Къде ги виждате такива цветове за фон... моят е едно блединко сивичко, най-обикновено. Чувствам се пренебрегната... и нямаща подходяща иконка за случая и чувствата ми.
И аз не вдянах. На кое викате фон и на кое "останалото"?

# 913
  • София
  • Мнения: 2 995
Самият аватар е 123х123, но е възможно всяка квадратна картинка да свърши работа.
Ето, на yess оригиналния аватар е 200х200.

# 914
  • Мнения: X
Аз пък не мога да си оправя аватара и това е. Като поставя адреса на изображението започва безкрайно зареждане на страница и в крайна сметка нищо не става. От лаптопа директно не мога да кача, мислех че такъв проблем има само с телефона. Ще почакам явно за аватар.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт