BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 879
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 18 014
И аз да си кажа, че емотиконите са отвратителни просто, като за детската градина, плодчета, картинки. За къв  ч..   са ни? Емотиконът има за идея да покаже емоция, ако не се лъжа  newsm78 Както виждам всички потребителки си жалим и търсим старите, изписваме си ги с думички, щото от новите никое на нищо не пасва. 

# 1 756
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поне да има някаква индикация, че се чете написаното, защото такава /индикация/ не се забелязва. Изписват се страници с проблеми, които имаме с новата, "удобна за нас" версия и няма никаква обратна връзка.

Писах и на друго място, че текстът не може да се оцветява, отговор няма.

# 1 757
  • Мнения: X
На няколко пъти в мобилната ми се случва през камбанката да искам да вляза в тема с тридесет и повече отговора, а да се озовавам на последното мнение в темата.

# 1 758
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Слагането на снимки от линк не работи.

# 1 759
  • Мнения: 896
Как се спират известията от теми които вече не са ми интересни.

# 1 760
  • Мнения: 5
Харесва ми, но немога да си променям профилната снимка!

# 1 761
  • София
  • Мнения: 2 521
При мен понякога камбанката забива и нищо не показва, оставам си в последната тема и нищо. Трябва да отида да цъкна на менюто от ляво и от там да си избера следени теми.
Иначе новият облик на форума ми допада.

# 1 762
  • Мнения: 54 682
Искам реакция "ха-ха" на постовете! Ако имаше, сега нямаше да спамя! (:скръстени ръце:)

Лейди, днес и вчера си във вихъра си! 😂  Hug

elleni, много си забавна с обяснението за емотиконите! (:прегръдка:) Flowers Cherry BlossomFlowers RoseFlowers Hibiscus

# 1 763
  • Мнения: 10 874
Как се спират известията от теми които вече не са ми интересни.
Ето:
Скрит текст:
От менюто най-горе вляво ->

избираш „Нови отговори“  ->

И след това:

# 1 764
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не харесвам новата визия, но това няма значение, аз не съм фактор.
Поразгледах и стигнах да извода, че прилича на онлайн списание. Мигащите въпросителни са дразнещи и ненужни.

# 1 765
  • Мнения: 3 743
Аз не мога да ползвам постоянно новата версия и да искам, защото няма Кредор Peace

Но минах на новата версия, специално да отбележа като полезен последния пост на лято! И аз смятам, че обратната връзка с потребителите е много важна Naughty

# 1 766
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Сериозно ли няма да мога да пействам текст от никъде?! Пробвах сто пъти да пейстна едно изречение, не става нито при пълния отговор, нито при бързия. Ако и тази опция отпадне, както интуитивно направихте с качването на снимките, равни няма да имате!
Дано поне можем да копираме съдържание от форума във форума, щото иначе модераторите ще се спукат да подновяват теми!
И да, хубаво е някой да минава по публикациите( ама да не е Лалето, която е "доброволец") и да казва- да, това ще се поправи, по това се работи, не, това няма да се пипа, ще се запази така и пр.!

# 1 767
  • Мнения: 18 542
В коя версия това? Аз нямам проблем - с пълната. copy (Ctrl+C) -> paste (Ctrl+V) си работят.

# 1 768
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Явно нещо моментно е било. Сега успях в краткия отговор. Не ползвам мобилна версия.

# 1 769
  • Мнения: 54 682
Аз не мога да ползвам постоянно новата версия и да искам, защото няма Кредор Peace

Но минах на новата версия, специално да отбележа като полезен последния пост на лято! И аз смятам, че обратната връзка с потребителите е много важна Naughty

Галче, не можеш ли да си инсталираш кирилица?

Общи условия

Активация на акаунт