BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 868
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 3 743
Аз не мога да ползвам постоянно новата версия и да искам, защото няма Кредор Peace

Но минах на новата версия, специално да отбележа като полезен последния пост на лято! И аз смятам, че обратната връзка с потребителите е много важна Naughty

Галче, не можеш ли да си инсталираш кирилица?

Много ти благодаря, че обърна внимание на моето "оплакване" Hug Не мога на служебния компютър, не живея в БГ и шефката ще ме изгледа странно, ако разбере, че съм инсталирала кирилица на компютъра, а всички имат достъп до него, защото само от него може да се сканира Rolling Eyes

# 1 771
  • Мнения: 54 679
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

# 1 772
  • Мнения: 3 743
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

Ако имах телефон Blush
Ще пиша от вкъщи, когато евентуално ми остане време Hug въпреки че предполагам и други потребители от чужбина може да имат подобен проблем Peace

# 1 773
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

Според мен остава опцията да се съобразят с потребителите емигранти, които нямат възможност да си инсталират кирилица.  Hands V

# 1 774
  • Мнения: 54 679
И аз не знам какъв е проблемът с кредора, че не може да си остане? ( :почесвам се по главата:) Blush

# 1 775
  • София
  • Мнения: 6 205
Пишете на латиница. Така като се наложи модераторите да поправят десетки мнения, ще върнат кредора  Mr. Green
Моето впечатление е, че не поправят, а слагат отдолу червен надпис "Пишете на кирилица"
А потребителите пък прескачат постовете на маймуница.

# 1 776
  • Мнения: 28 129
Галче, пишеш в гугъл преводач с кирилица и пействаш тук.

# 1 777
  • Мнения: 15 960
Да, направо да се открие тема "Как да продължим да четем и пишем във форума, въпреки новата версия".

# 1 778
  • Мнения: 3 743
Галче, пишеш в гугъл преводач с кирилица и пействаш тук.


Благодаря за идеята. Сега я изпробвах. Тъкмо ще си спестя новите емотикони (lol)

# 1 779
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 803
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

Според мен остава опцията да се съобразят с потребителите емигранти, които нямат възможност да си инсталират кирилица.  Hands V

Обясниха ни, че това си е наш проблем Simple Smile

# 1 780
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

Според мен остава опцията да се съобразят с потребителите емигранти, които нямат възможност да си инсталират кирилица.  Hands V

Обясниха ни, че това си е наш проблем Simple Smile

Разбира се. Никой не ни държи на сила. Аз нямам проблем с кирилицата, но много потребители казаха, че не могат да си инсталират.

 Тогава защо питат каквото и да било?

# 1 781
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 803
А там не знам Simple Smile Вероятно от куртоазия Simple Smile

# 1 782
  • Мнения: 15 960
А за какво са ни питали?

# 1 783
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А там не знам Simple Smile Вероятно от куртоазия Simple Smile

Питам си аз. Задавам си риторични въпроси. Така и така диалог не се получава, а само монолози и от двете страни. И чуваемостта, явно, липсва.

А за какво са ни питали?

За новата версия, но не дали да се въвежда или не.

# 1 784
  • Мнения: 15 960
Питали са за разни бъгове, а не за новите "удобни" функции.

Общи условия

Активация на акаунт