Електронни четци - тема XX

  • 62 849
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз си взех киндълче втора употреба, но гледам че е регистриран с някакво потребителско име, трябва ли да го дерегистрирам, има ли значение?

# 61
  • Мнения: 2 298
Reading Miracle, ще се появи киндъла!
Преди 5-6 години ни 'изчезна' външна памет за компютъра. Аз я ползвах и след това я нямаше. Чистих, проверявах всеки шкаф, търсих във всяко кътче и все не я намирах. Решихме, че децата са играли и може да е заминала в кофата. Едното имаше период, в който изхвърляше всичко, което си реши. ... Та купихме нова памет, прежалихме снимки от архивите. И така до един ден мналата година, когато прочиствах куп стари документи и сред тях се появи паметта.  Laughing

# 62
  • Мнения: 335

Ужас! Сигурно така ще стане и при мен.
ММ се прибра снощи и ме изненада с ново Paperwhite-че. Милият, толкова му "ревах" през последните месеци, че ме съжалил. Връчи ми го с думите :"Това е последният Kindle, който ти купувам!!!"  ooooh!  Прокарвам му една връвка и си го слагам на врата.
 Сега трябва да го регистрирам. Ако го лог-на със стария акаунт, дали ще ми излязат книгите, които ми бяха на стария киндъл?

# 63
  • Мнения: 335
Хорааа, няма да повярвате какво ми се случи. Сори че ви занимавам с моята одисея с Киндъла, но реших, че ще се посмеете.
Тъкмо си пуснах предния пост и колежката ми се появява на вратата в офиса и ме пита: " Това твое ли е? Не го ли търсеше по едно време?"- държейки в ръцете си стария ми Киндъл.  smile3514 Била съм го оставила в жабката на служебната кола, която ползвах 2 пъти миналата година, понеже моята бе на ремонт.  ooooh! ooooh! Бива ли такова нещо - на другия ден да се появи?  Joy Майка като разбра, умря от смях и за мое успокоение предложи да ми го купи, да ме е яд по - малко. Пълно куку съм. Бива ли?!

# 64
  • Мнения: 2 298
 Mr. Green Важно е, че се е намерил.

На въпроса ти: Да, ако ги регистрираш двата на 1 акаунт, книгите ще са достъпни и на двата. Наскоро от съфорумци научих, че облака е 1 за акаунта, а не е за всеки четец отделно.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 140
Предполагам все пак книгите ще са достъпни между устройствата само ако човек ползва нет и облак...?
В смисъл - Аз като моят го държа почти нон стоп оффлайн и съзнателно поне облаци не ползеам, моите книги не следва да са достъпни за други киндъли регнати на същия акаунт... 

# 66
  • Мнения: 8 236
Reading miracle, какво да се прави, обикновено в момента, в който едно загубено нещо вече не ти трябва, то се пояява.
Навремето брат ми си затри някъде паспорта, бяха още онези зелените. Никъде го нямаше и всички решихме, че е загубен някъде навън. Плати си глобата, извади нов, а година по-късно паспортът се появи някак си от диванните гънки.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет,
Поръчах един Киндъл 7 от ОЛХ втора употреба за баща ми.
Като го получа как да разбера дали наистина е 7-ца?
Аз по нищо не ги различавам.

# 68
  • Мнения: 19 317
Хаха, Миракъл, преди няколко дни като ти прочетох одисеята, щях да ти предложа да си купиш нов, за да изкочи отнякъде стария Grinning
А иначе дано да не му е станало нещо в тези жеги в колата.
Амидала, някъде из нета има описания на различните видове. Освен това номерата отзад са различни.

Аз нали се оплаквах тук, че киндълът на щерката дава някакви дефекти с включване и изключване докато чете. Оказа се, че калъфчето е виновно. Като го допре отстрани, се получава това

# 69
  • София
  • Мнения: 6 095
Имам стар модел на Киндъл с повреден екран. Някой знае ли откъде мога да си поръчам нов? Търсих в Амазоните, но нищо не открих.

# 70
  • Мнения: 2 852
Аз да споделя ,че съм много доволна от водоустойчивите калъфи за киндъла които купих.Купих два калъфа от джъмбо.На стойност единия за около 3лв.Абсолютно същите се предлагаха онлайн за около 10лв.Перфектен е калъфа,вижда се чудесно през него ,тъча си работи и няма грам пясък и вода които да замърсят.Ползвах го и за смартфона на плажа ,водя си разговор и си цъкам през калъфа без проблем .Препоръчвам с две ръце!!!

# 71
  • Мнения: 1 144
Моля да препоръчате хубав електронен четец, без Киндъл.
Благодаря.

# 72
  • Мнения: 351
Kobo Aura H2O, но е около 400 лева.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 962
Имам следният проблем - четецът ми е Киндъл Пейпър Уайт. Включвам го към компютъра, за да прехвърля книга от калибре. Калибре въобще не успява да регистрира наличието на четец, а компютърът ми дава съобщение, че Уиндоус не разпознава устройството включено в USВ. В същото време лампичката на Киндъла свети и отчита зареждане на батерията през компютъра, т.е. все пак има някаква връзка между устройствата. Но защо пък има съобщение, че уиндоус не вижда киндъла Thinking

До сега не ми се беше случвало до сега. На това устройство имам много качени книги от същия този компютър. Може ли нещо да се направи?

# 74
  • София
  • Мнения: 44 140
Пробвай с друг кабел и/или на друг порт.

Общи условия

Активация на акаунт