На море в България 2017г. - 3

  • 105 849
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 218
Пътуваме довечера за морето. От утре 8 нощувки "ариана" в Китен.

# 16
  • Мнения: 22 494
Аз все още не съм резервирала нищо за море. Може и да е в последния момент, тъй като ми трябва за края на август.

# 17
  • Мнения: 6 263
Успях да отменя резервацията си за Равда ,че го дават валежи и градушки до понеделник,а не ми се варди хотела няколко дни .Вторник живот и здраве пътуваме и ние и дано само слънчеви дни имаме  Nature Sunny

# 18
  • Мнения: 6 304
Те уж го даваха, но май само в неделя ще е хладничко, след това пак нагоре тръгват температурите.

# 19
  • Мнения: 6 263
Те уж го даваха, но май само в неделя ще е хладничко, след това пак нагоре тръгват температурите.
Прогнозата за времето е ,че точно в неделя и понеделник ще е най-хладно и с дъждове и градушки из цялата страна.От вторник се оправя  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 401
Записвам се в новата тема, благодарности на Русалка за положения труд.
Дано не ме разбере погрешно, но намирам анкетата за недообмислена.
За протокола - доволни от миналото лято в Марина бийч, Дюни, тази година сме в Белвил. Нямам търпение. Ще направя съпоставка и ще дам отзиви в темата задължително.
Прекрасно лято на всички!

# 21
  • Сф
  • Мнения: 10 720
Може би и колона недоволни, пак за същите хотели.Да се вижда примерно 10 доволни 2 ма - не.
Така не е ясно .Възможно е да се добавят и други хотели по- натам предполагам.Сега ще видя кои липсват на юг.., Грийн лайф, Мирамар Каваци, Рилена Китен и Каменец поне.Има и други, но те са с толкова лоши отзиви, че не са за споменаване..Даже се чудя Роза Черноморец и Саут бийч що са в списъка.Драйфащо човече

# 22
  • Мнения: 1 674
Някакви отзиви за Арапя дел Сол от това лято? Планирам го за късния Август.

# 23
  • Мнения: 6 336
Някакви отзиви за Арапя дел Сол от това лято? Планирам го за късния Август.
В Букинг и във Визит са по-добри от лято 2016, но има забележки. Неточности  и подвеждане в офертите: не е на първа линия, а на 300 м от плажа, с вървене през ливада. Паркингът също е на ливада.Чадърите влизат в ОИ, но на място се оказва, че се доплаща за шезлонги.
Доволни са от анимацията. От храната повече от миналата година, но има какво да се желае. Хигиена - средна хубост. А и някъде четох, че има страшно много комари. Можете да си ги видите подробно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 489
Докато дойде време аз да гласувам, ще правите вече анкетата за 2018 Simple Smile

# 25
  • Мнения: 192
Някой знае ли дали има свободна  зона на свети влас защото ако трябва  да давам по 24 лв на ден а не само  по8  за чадър  просто ще ползваме свободната зона

# 26
  • Мнения: 110
Има много свободна зона.
А може да си избереш и само шезлонг,или само чадър. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 52
Пътуваме довечера за морето. От утре 8 нощувки "ариана" в Китен.
Миналото лято бяхме там и много ни хареса.

# 28
  • Мнения: 3 401
Сетих се друго - да обсъдим как уплътнявате времето до 14 ч., когато е обичайното настаняване в хотелите? Ще се радвам на идейки, вероятно и на други ще е полезно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6 263
Сетих се друго - да обсъдим как уплътнявате времето до 14 ч., когато е обичайното настаняване в хотелите? Ще се радвам на идейки, вероятно и на други ще е полезно Simple Smile
Ами ние тръгваме към 10.00 ч.за морето и като стигнем сядаме да хапваме  Laughing Така горе-долу до 14.00 ч.откарваме

Общи условия

Активация на акаунт