Майка му каза "НЕ"

  • 24 068
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Всички сте прави , оценям Вашите мнения.Аз имам адъщеря и до някога ако някой се изкаже така за нея , не знам как бих рреагирала.С госпожата сме в един град , а синчето  работи в друг.Едва ли ще се видим с нея, защото не знае къде работя нито как изглеждам.А относно детето , тя много се привърза към него него,защото той буквално умираше за нея.Обещава й , че ще се грижи за нея и няма да има липса на баща.А какво стана....Трябваше да си дойде в отпуск другата седмица, сега не знам дали и това ще се случи.

# 16
  • Мнения: 14 654
Не мога да разбера каква точно ти е драмата, имам чувството, че пишеш по два отделни въпроса - едното е обидатата, че мама не ще да се запознаете, а другото - че той едва ли не щял да си преразгледа отношението заради нея, което сериозен човек няма да направи, просто ще намери начин да балансира между теб и майка си, както правят хиляди мъже по земята. Не ми звучи сериозно, честно.

# 17
  • Мнения: 23
Интересно, опитах се да си представя себе си на негово място. Първо, нямаше дори да позволя мама да ме предпазва от евентуални грешки и щях да скръцна със зъби. Второ, дори и да имаше възможност мама да ги изрече тези думи не бих им обърнал внимание, а още повече да ги препредавам.
А детенце ще свикне бързо без присъствието му. Ще те пита три пъти и четвърти няма да има

# 18
  • Мнения: 2 650
Интересно, опитах се да си представя себе си на негово място. Първо, нямаше дори да позволя мама да ме предпазва от евентуални грешки и щях да скръцна със зъби. Второ, дори и да имаше възможност мама да ги изрече тези думи не бих им обърнал внимание, а още повече да ги препредавам.
А детенце ще свикне бързо без присъствието му. Ще те пита три пъти и четвърти няма да има

Точно! Чак пък толкова да  се привърже дете за няколко месеца Stop

# 19
  • Мнения: 2 214
Не ти трябва такъв човек Peace и какво значи- чуждо дете
тази жена е на много ниско ниво според мен, а синът й не ми се коментира
повтарям мнението вече изразено тук-той въобще не е трябвало да ти споделя мнението на майка си
ако държи истински на теб няма никакво значение разведена ли си,едно дете ли имаш, или пет
имам позната която така прогони снаха си, независимо,че тя  й роди още едно внуче, кръсти го на нея, но тя с години не прие " чуждото дете"
момичето отгледа сина си от първия си брак, под натиска на вечно укоряващи я свекър и свекърва и никога не угоди
сега свекървата рони сълзи за снахата и за двете деца-даже и за "чуждото", но те  са щастливи далеч от нея
мъжът й обаче излезе мъж на място Peace

# 20
  • Мнения: 14 654
Може да изискваш от партньора си да приеме детето ти от предишната връзка като условие да станете семейство, но няма как да го поискаш и от свекървата. Човек трябва да има малко усет колко е редно да поиска. Дали свекървата ще приеме чуждото дете е въпрос на добра воля, не може да ѝ бъде вменено като задължение и да се очаква от нея, позволете на хората да си имат свои чувства и разбирания, дори когато не съвпадат с вашите.

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На 'пича' сигурно пътвият брак му се е разпаднал с помоща  на мама  Whistling

# 22
  • Мнения: 25 603
Момичета , същата госпожа не е одобрявала нито една .С първата му жена брака е продължи една година и развод.А за причината се сещам коя е.Той от 14 години работи в друг град и не е с родителите си, затова не знам до колко е мамино  детенце.Притесняваме това, че не ми кава, че иска да е с мен и детето но да й дадем малко време.А през това време явно да се крием и от кой...? А съм с няколко образования , работеща и сама се грижа за детето си и продължавам за уча и сега се намерила някоя да каже че съм проста.Аз ако съм сигурна, че той ще си държи на позицията , да играя театър, но кой ми дава тази гаранция.
Много съм объркана.

Аз пък си мисля, че майката много добре познава сина си и правилно е преценила, че жена, която е готова да живее с него, е... хм, ъ-ъ-ъ, да кажем – не особено интелигентна.
Свършиха ли се свестните мъже у нас, че си готова да се хванеш с подобен Муньо?
Но пък сърцето ми се скъса от мъка, че проектосвекървата не искала да гледа 12-годишното. Толкова се разстроих, че без малко да се подхлъзна и да падна от пързалката.

# 23
  • Мнения: 7
Може би е най - правилно да се оттегля и както той ми каза в прав текст какво е минието на майка му за мен, аз пък да кажа своето за него.

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Може би е най - правилно да се оттегля и както той ми каза в прав текст какво е минието на майка му за мен, аз пък да кажа своето за него.

Въобще не се хаби да му се обясняваш  Wink Hug
омитай се по-далеч от него и не си губи времето  Grinning

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В момента, в който мъжът до мен би ми казал подобни думи и би действал по този начин, чувствата ми към него биха се изпарили на мига. Няма оправдание за подобно поведение.

# 26
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И за какво ти е този женчо?

# 27
  • София
  • Мнения: 7 990
Малко се обьрках - той или мама има проблем с наличието на дете от предходна врьзка? Ако той цитира мама и споделя мнението й, за какво изобщо е темата?

# 28
  • Мнения: 1 782
Бягай с 200 от този. Не ти трябват такъв мъж и такава свекърва.

Повечето жени са дребни душички  с п о р е д    м е н. Пак ми се доказва тезата, че мъжете са склонни да гледат чужди деца, но не и жените. Те се мразят една друга, сравняват се и следователно и това е отношението им към чужди деца - малко като животните - и лъвовете убиват малките от другия лъв. Мъжете са по-солидарни един с друг, по-закрилнически настроени... абе по-човечни са от жените в това отношение.

# 29
  • Мнения: 690
От колко време сте заедно че си позволява толкова директно да предава такъв разговор с майка му. Аз мисля, че е маминосинче и за всичко слуша мама. Незнам наистина колко го обичаш и дали този човек наостина си заслужава всички усилия от твоя страна. И нааистина си мисля, че тойсе е разколебал по отношение на теб и сега иска да се измъкне с това, че мама така и така казала.

Общи условия

Активация на акаунт