Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 64 600
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 556
Точно с последните показани бои на Шфарцкопф си окепазих косата и много, много ме е яд, че се боядисах с нея!!! Използвах 8, намазах се и само след около 5/10 минути видях, че косата ми е доста тъмна. Веднага я измих - в крайна сметка косата ми стана с тъмно кестеняви корени и светли краища, просто е ужасна. С какво ли не си мазах корените, то масла, то дълбокопочистващи шампоани, тази боя просто не пада и не пада!!!
Сега трябва или да изсветлявам корени отново, или да я правя цялата тъмна, а толкова време и сили изхабих да я изсветля щадящо  #Cussing out

# 721
  • Мнения: 539
Точно с последните показани бои на Шфарцкопф си окепазих косата и много, много ме е яд, че се боядисах с нея!!! Използвах 8, намазах се и само след около 5/10 минути видях, че косата ми е доста тъмна. Веднага я измих - в крайна сметка косата ми стана с тъмно кестеняви корени и светли краища, просто е ужасна. С какво ли не си мазах корените, то масла, то дълбокопочистващи шампоани, тази боя просто не пада и не пада!!!
Сега трябва или да изсветлявам корени отново, или да я правя цялата тъмна, а толкова време и сили изхабих да я изсветля щадящо  #Cussing out

И при мен стана така 1:1

# 722
  • Мнения: 1 893
Момичета, мислите ли, че ще справя с боядисване вкъщи само на корени? Фризьорката ми отсъства за известно време, другаде не ми се ходи, а вече не мога да се понасям.
И ще помоля да препоръчате неагресивна дрогерийна боя, 4-ка търся.

Аз съм с 4-ка на Велатон.
Ето това е боята:



Имай предвид, че цветът, който се получава е доста по-тъмен от този на кутията. Много тъмно кафяво почти черно е. Иначе боята за мен е щадяща, косата е със страхотен блясък.  Твърдя го, защото боядисвам корени на 20 дни( с голям % бели коси съм и няма как) и въпреки това, нямам поражения.

# 723
  • Мнения: X
Съжалявам тогава за Шварцкопфа, една от най добрите ми приятелки се боядисва с нея, а тя е с много изтощена и съсипана коса и казва че е доволна.

# 724
  • Мнения: X
Съжалявам тогава за Шварцкопфа, една от най добрите ми приятелки се боядисва с нея, а тя е с много изтощена и съсипана коса и казва че е доволна.
Всичко си е до коса.Когато препоръчвам винаги споменавам ,че е ок за моята коса и не знам как ще се отрази и на друг.Когато не харесвам нещо също казвам ,че лично аз не го харесвам и за себе си го избягвам.
На теб хареса ли ти МШ ?Изпробва ли го?

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Чаровна, нося я постоянно вързана или назад с диадема. Ако някой път се пробвам да я издухам и оформя както е била идеята на г-жа фризьорката (на която асистираха две момичета и си чупеха ръцете да й помагат, а тя юркаше и унижаваше), ще ти я снимам. Долния ми пласт е ужасно тънък и прозира, от едната страна застава навътре, от другата навън. Горният не е добре прелят, изобщо връзвам си едно малко опашле и чакам да порасне. Взела съм си като твоя шампоан за растеж. Скоро чак ще я режа.

# 726
  • Мнения: X
Чаровна, не съм. Комбинирахме поръчката с една приятелка, в понеделник вероятно ще дойде и ще отида до тях да си взема моите неща. Така е за косата, права си. На всеки му се отразяват различно различните продукти

# 727
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Подкрепям Чаровницата, че всичко си е до коса (кожа, нокти, етц.) и един продукт не дава идентичен резултат при два различни индивида никога!
Продължавам да се втрещявам как си избирате бои на монитор (понеже знам колко са калибрирани повечето монитори и колко цветово верни са повечето снимки на продукти Simple Smile
И аз пак да изрева колко ми е писнало това боядисване на 3 седмици, даже вчера щракнах снимка да ви покажа ужасът само 20 дни след боя. Нама значение какво съм купила - профи скъпа или дрогерийна евтина - след 20 дни я няма! Е, някои от боите видят и до по-неприятни състояния на скалпа и косата, освен номера с изчезването, това е вярно Simple Smile
плс не ме цитирайте, ще ги изтрия
Скрит текст:
... простете ми мръсната коса и лошото качество на снимките, просто щракнах за да се убедя, че не се лъжа... боята е Wella Kоleston Perfect 6.3 от Рибката


# 728
  • Мнения: 648
Agent Provocateur, напълно нормално е след 20 дни да лъсват белите косми, каквато и да е боята. Първо на белите косми им липсва пигмент и боята по-трудно се захваща, следователно пада по-бързо, второ - косата чисто и просто израства, каквато и извънземна боя да сложиш, белите коси просто ще си израснат и се виждат Simple Smile

# 729
  • Мнения: X
Agent Provocateur, и при мен вела  се оказа нетрайна Simple Smile
Аз боята си я избрах първо в салона ,след това   я погледнах на монитора.И от всички  между които се чудех и ви показах, избрах съвсем друга - ето  тази 5 ца


Ще се правя октомври месец при фризьорката.Няма да се правя сама  Simple Smile

# 730
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Сенситив - мерси, че ми връщаш душевното спокойствие и равновесие Simple Smile

Чаровнице - а намираш ли разлика в трайността на боя, когато си се правила сама спрямо боядисвана от профи? Преди 1-2 лета чак бас вързах с един много приятен софийски коафьор, че дори той собственоръчно да ме боядиса 10 дни по-късно ще има и корени и умрял цвят. Върнах се при него за сешоар на 8-9 ден и чак подскочи, милият, като видя на какво приличам след 3 измивания с приличен шампоан за боядисвани коси Simple Smile Но пак казвам, че никой не обвинявам, просто се опитвам да го приема за специфика на моята си коса Simple Smile

# 731
  • Мнения: X
Сенситив - мерси, че ми връщаш душевното спокойствие и равновесие Simple Smile

Чаровнице - а намираш ли разлика в трайността на боя, когато си се правила сама спрямо боядисвана от профи? Преди 1-2 лета чак бас вързах с един много приятен софийски коафьор, че дори той собственоръчно да ме боядиса 10 дни по-късно ще има и корени и умрял цвят. Върнах се при него за сешоар на 8-9 ден и чак подскочи, милият, като видя на какво приличам след 3 измивания с приличен шампоан за боядисвани коси Simple Smile Но пак казвам, че никой не обвинявам, просто се опитвам да го приема за специфика на моята си коса Simple Smile
Намирам разлика ,в състоянието на косата си Simple Smile В трайността нямам спомен .Правила съм се много отдавна с бои с амоняк .Ако взимам дрогерийна гледам да е без амоняк .От фризьорката си знам ,че след три  до четири седмици лъсват белите коси .От нея знам ,че косата и отенъка се променя пак след толкова време (става въпрос за кафявите нюанси  ,рано или късно избива червеникаво) .Затова и този път ще се спра на натурален цвят .Когато съм с чисти 5 ци,4 ки и т.н цвета се задържа по дълго .

# 732
  • Мнения: 3 023
Сенситив - мерси, че ми връщаш душевното спокойствие и равновесие Simple Smile

Чаровнице - а намираш ли разлика в трайността на боя, когато си се правила сама спрямо боядисвана от профи? Преди 1-2 лета чак бас вързах с един много приятен софийски коафьор, че дори той собственоръчно да ме боядиса 10 дни по-късно ще има и корени и умрял цвят. Върнах се при него за сешоар на 8-9 ден и чак подскочи, милият, като видя на какво приличам след 3 измивания с приличен шампоан за боядисвани коси Simple Smile Но пак казвам, че никой не обвинявам, просто се опитвам да го приема за специфика на моята си коса Simple Smile
Опитвала ли си с някакъв шампоан оцветител да се правиш на 20-тия ден?
Чаровна, в топлите отенъци ми харесваш повече. Някак омекотяват чертите на лицето, по нежно стои... bouquet

# 733
  • Мнения: X
Еl,благодаря ти.
Аз също с времето се убедих ,че най много си се харесвам с по топлите тонове.Затова ще заложа и на този цвят.Воде се светъл  наситен натурален кестен.

# 734
  • Мнения: 3 023
Само че, това ще ти дойде много тъмно, според мен  Joy Нищо, че е 5-ца. Питай фризьорка, която работи с тях, дали не стават по тъмни

Общи условия

Активация на акаунт