Лакове за нокти - 112

  • 70 570
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 112
Ивче, аз не виждах абсолютно нищо нередно в старата ти форма, изглеждаха ми съвсем добре, даже перфектно оформени ноктите ти. В крайна сметка както ти се виждаш и чувстваш добре, така се носи.
За да не съм голосновна, ето и нагледно разни формички, сред които и старата ти форма 1:1


(Това по повод, че старата ти форма не била правилна и дори квадратните нокти трябвало да се заоблят.) Hug

# 736
  • Мнения: 20 191
Нямам предвид стила на снимките, а точно формата на ноктите, един вид запазена марка. Според мен, тази овална форма не и стои добре.

# 737
  • Мнения: 9 574
Ивче, на мен ми харесва тази форма, особено на безимения и кутрето си я направила супер Heart Eyes Според мен така ръцете ти изглеждат по-нежни. Снимките и аз винаги съм ги разпознавала по формата ти, но и най-вече по стила на снимане. Hug Пробвай известно време според мен така, дай си шанс да прецениш дали ти харесва или не. В крайна сметка нокти са и растат Laughing

# 738
  • Мнения: 20 191
Ивче, аз бих ти предложила да пробваш предпоследната форма, от показаните от Пурплетка, но отстрани да са изпилени в права линия, без заоблености, като лек трапец.

# 739
  • Мнения: 1 796
Ивче, аз мисля че форма тип "балерина" от този тип
би ти стояла добре.

# 740
  • Мнения: 20 191
И аз имам придвид нещо подобно на това, но отпред да не е толкова стеснено, а от страни да не е заоблен нокътя, а скосен в права линия.

# 741
  • Мнения: 9 574
И аз имам придвид нещо подобно на това, но отпред да не е толкова стеснено, а от страни да не е заоблен нокътя, а скосен в права линия.
Да, като старата ѝ форма, но с по-омекотени върхове Peace Така или иначе нокти са и растат, можем да еспериментираме колкото си искаме Laughing И аз съм била и с по-права и с по-обла форма, но за себе си реших, че най се харесвам като следвам естествения си овал.

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 22:08 от Осмичка

# 742
  • Мнения: 17 546
Ивче, на мен ми харесва формата така, но се представяш с една снимка. Покажи ни от няколко посоки, за да добием по-добра представа.

Предишния вид маникюр, го няма в показаната схема. Ако се има предвид втория от ляво, не изглеждаше такъв. Беше толкова прав, че ъгълчетата изглеждаха по дълги от средата на нокътя. Ето така, като срязани тръбички, но по къси.
Скрит текст:

Наистина не разбирам.... казвате разпознаваема, но така идглеждат нокти при скъсяване в подготовка за маникюр. Pensive Толкова прав край на нокът стои добре, ако не са толкова извити странично, а по плоски ноктите.
Но, Ивче, ако си харесваш формата и с нея се виждаш най-добре, върни си я. Аз не смятам, че е добра, но коя съм аз, та да се съобразява някой с мнението ми! Blush
Във секи случай опитай други форми, направи си снимки, а ти умееш да снимаш, наредш ги една до друга и гледай  отстрани.

# 743
  • Мнения: 5 112
Лили, всъщност всичко зависи от ъгъла на снимане. Може да ти изглежда като че ъгълчетата са по-дълги от сретата, но всъщност е игра на перспектива. Изобщо не изглеждаха ноктите на Ивчето като за подготовка за маникюр и нямаха нищо общо с тази грозота, която си показала. Бяха си съвсем добре оформени и си бяха точно втората форма от ляво. На схемичката го виждаш отгоре, а Ивчето си показваше маникюра от всякакъв ъгъл, може би затова не можеш да разбереш че са едно и също.
За мен Ивчето е едно от момичетата тук, които показват винаги перфектни маникюри и ръце изобщо. Идеално оформени, идеално обрани кожички, идеално полагане на лак и винаги идейни и свежи дизайни и цветове. Това е единствената причина да си кажа мнението сега, когато вече си е променила формата заради коментари тук. А според мен изобщо нямаше нужда при положение че тя си се харесваше със старата си форма и се чувстваше добре.
Твоите нокти винаги са овални към бадем, разбираемо е да не ти се нрави старата форма на Ивчето, просто на теб ти харесват други линии и форми.
Скрит текст:
Свекърва ми се поддъжа страшно много и сигурно от 40 години ноктите и са с бадемова форма, при нея всичко което може да е заоблено се заобля, включително педикюр, мебели, стени, бижута и т.н. Няма сила в света, която да я накара дори да хареса прави (кватратно изпилени) нокти, но това не значи че това не си е начин за оформяне и че другите биха били "в грешка" ако си оформят ноктите така.

# 744
  • Мнения: 17 546
Аз се подготвих за такива отговори. Точно като тръбички бяха, но както казах по-къси!
Скрит текст:

 

Тук няма два нокъта с еднаква форма
Скрит текст:
и тя няма вина за това, защото ноктите ѝ се извиват по различен начин, но държейки да е с тази форма, това се вижда много!

И последно това наистина ли ти харесва?
Скрит текст:
 


Тук, ми харесва само формата на показалеца с леко обрани ъгли и тази дължина, ако и другите нокти са така, маникюрът ще е добър.
Скрит текст:


Знам, че половината от вас ще си кажат за мен "дърта вещица", но съм над тия неща. Мислете каквото ви е угодно. Ивчето може да ми е дъщеря и отношението ми към нея е като към такава. Същото бих казала и на дъщеря си! Дано се намерят и хора, които ще ме разберат правилно и няма да си въобразяват, че това е злоба. Напротив, с най-добри чувства е! Тя е млада и хубава, има усет за грим, какъвто имат малко момичета на тази възраст, но има неща, които пак заради младостта не вижда съвсем правилно.
Повече няма да говоря за това. В крайна сметка всеки избира сам как да изглежда. Тук се показват маникюри, с които ще ме е срам някой да ме види изобщо, та на Ивчето формата на ноктите е най-малкият възможен кусур!

# 745
  • Мнения: 5 112
Леле, направо не мога да повярвам... аз съм шокирана... то снимков материал подготвен, то чудо... точно на Ивчето да търсиш недостатъци...
Да, все още смятам че ноктите си ги прави перфектно... всичко друго от последния ти пост просто няма да го коментирам...

# 746
  • Мнения: 17 546
Ако искаш повярвай! Снимките ѝ са навсякъде из нета, в момента ги намерих, защото знаех, че ще скочат защитнички. Кусури не ѝ търся, казвам си мнението, но... то може тук да бъде казано САМО АКО е положително и мазно към всички! Mr. Green Е, аз съм Везна и си казвам каквото мисля, без значение на кого няма да му хареса. Хайде, отшокирай се, че ми става тъжно за шока ти! Малко.
Смятай каквото намериш за добре, аз смятам обратното. Обаче пък не смятам, че това, че ти смяташ, че си прави ноктите добре, е по-меродавно от това, че аз смятам, че тази форма не е добра.

# 747
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Аз съм на мнение, че Ивето трябва да си оформи ноктите така, както на нея и харесва и възприема. Ако иска може да изпробва различни форми и дължини, но накрая е важно ТЯ как се харесва, а не няколко човека от форум или обкръжение. На всеки човек различни неща му се нравят и няма как всички да да сме на едно мнение за една и съща прическа, цвят, форма на нокти, на вежди и т.н.

# 748
  • Мнения: 5 112
Лили, тонът ти щеше да е уместен ако темата беше в клюкарника. Не казвам, че не може човек да си изказва мнението независимо дали положително или отрицателно... е достатъчно е само веднъж да го направи, не е нужно след всеки пост, ама... Естествено има значение и как го правиш, а съветът е съвет когато е поискан.
Нямам намерение да влизам в спорове в тази тема, тук съм за да се радвам на красиви нокти. Когато нещо не ми хареса просто не го коментирам, нямам претенции да съм експерт че да набивам канчета на хората. Освен това допускам че това че на мен не ми допада не значи че изначално не е хубаво.
Само не забравяй, че както ти имаш мнение, така и другите. Не беше необходимо да ровиш снимков материал и да ме иронизираш, за да наложиш своето мнение...

П.П. Напълно съм съгласна с Диди, затова още в първия си коментар по темата писах че е най-важно как Ивчето си харесва ръцета, а не кой какво мисли в интернет.
Няма да коментирам повече тази драма Satisfied

# 749
  • Мнения: 5 478
Ивче, ела да кажеш нещо, че тука чак време за нова тема стана Smiley

Иначе и аз смятам, че на първо място трябва ти да се харесваш. Реално наистина тук има показвани неща, които аз никога не бих искала да сложа на себе си като цветове, декорации или форми. Но пък не си позволявам и да критикувам, защото моите нокти не са перфектни. Имам много работа по това да се преборя с кожичките и да постигна още по-голяма прецизност по отношение на нанасянето на някои цветове.

Общи условия

Активация на акаунт