Лакове за нокти - 112

  • 70 545
  • 753
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 519
Не мисля че някой я насилва да прави каквото и да било. Нейно право е се прави както иска и наше право е да изразяваме каквото мнение искаме в границите на добрия тон.
На мен също ми приличат на отрязани тръбички и ми изглеждат недовършени. Плочката на ноктите и е далеч от съвършена и тази форма само го подчертава.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 002
Ивче, аз не виждах абсолютно нищо нередно в старата ти форма, изглеждаха ми съвсем добре, даже перфектно оформени ноктите ти. В крайна сметка както ти се виждаш и чувстваш добре, така се носи.
За да не съм голосновна, ето и нагледно разни формички, сред които и старата ти форма 1:1


(Това по повод, че старата ти форма не била правилна и дори квадратните нокти трябвало да се заоблят.) Hug
И аз съм на мнение, че няма защо който и да е да се съобразява с предпочитанията на околните, хеле пък относно маникюр. Всеки има индивидуално виждане и е свободен да избере какво на него му харесва и как се чувства добре. Конкретно ноктите на Ивчето винаги са ми харесвали, макар че не бих избрала тази форма, но това си е нейният стил. Heart

# 752
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Така и така е тръгнало и аз да се изкажа.Щом видя снимка мога да кажа дали е на Ивчето по формата на ноктите и начина на снимане.Толкова заоблена форма ми стои добре на ръката на по-възрастна жена (хайде сега да ме яде, който иска), а не на младо момиче.
Лично аз ти харесвам ноктите със старата форма, но аз, както всеки тук съм никой и е важно ти да се харесваш.

# 753

Общи условия

Активация на акаунт