Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 960
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 141
Мимчо, да оздравяваш! Heartbeat От къде го лепна тоз пусти вирус!
Вики, това дето си го показала и аз не бих го пропуснала, весело да си изкарате с ТМ Grinning
Балки, радвам се че си стигнала, жалко е само, че на квартирата в Германия вече казваш в къщи. Не те опреквам, темата е дълга Cry
На мен ми докараха две касетки с домати и цял ден ги хапвам безумно са вкусни. Меките настъргах и прибрах във фризера, а другите ще ги ям докат ми втръснат.
За утре домати и сирене, а после сирене и домат.
Инджи, чакаме да кажеш как е минало гостито?
Стреличке, как си?

# 226
  • Мнения: 27 689
Банда, имам нужда май от още по.силно сиснати палчета.....
Жгмъц, може и да има начин да се вифим другата седмица, зависи как върви възстановяването на мама и кога ще сме в софия........ bouquet
Стреличка, дано си добре.
Бслки, неприятно е било, но важното е, че си стигнала bouquet

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 23:22 от dolce miele

# 227
  • Мнения: 5 392
Долче, стискам палци за мама, дано се оправи Praynig
Вангоби, не живея на квартира, но разбирам какво имаш в предвид.
В крайна сметка като тегля чертата и изключа неприятните преживявания с транспорта, изкарах доста добре. Подишах български въздух, разхождах се на воля в градовете, в които бях, хапвах си банички с боза и айрян без угризения, насладих се веднъж на кебапчетата и за пръв път опитах акула. Беше много вкусна Crazy Само че така и не си възвърнах предишната любов към цацата. За съжаление преди 10 години в Черноморец бях попаднала на доста гадна порция и оттогава не смея да си поръчам и да хапвам. Преди няколко дена опитах 2-3 рибки, но пак ми се струваха гадни Confused Сигурно ще съм единственият индивид на земята. който е страстен фен на рибата и не обича цаца Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 4 141
Долче, силно и от сърце стискам за мама!

# 229
  • София
  • Мнения: 11 121
Долче, и аз стискам силно!!!
Аз си записах час за четвъртък в 16ч.

# 230
  • Мнения: 2 107
Долче, миличка, много ти е трудно сега, но имай вяра и всичко ще се оправи Flowers Four Leaf CloverHands ThumbsupFlowers Four Leaf Clover

# 231
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Долче, стискам силно и аз!  fingerscrossed fingerscrossed

# 232
  • Мнения: 1 617
Долче, силно стискам палци!
Стреличке, каквото и да е, да минава!
Днес цял ден на пикник. Смесено хранене. И много. Нагледах ви за бързо.
А, Мимчо, оправяй се!
Вангобче, наблягай на доматките, щом обичаш и имаш. И аз мога да ги ям дълго и няма да ми втръснат.
Лека, банда!

# 233
  • Мнения: 5 728
Долче , мила 🤗🤗🤗 от цялото си сърце ти пожелавам мама да се оправи ❤❤❤


Аз отчитам успешен плодов ден.
Сини сливи, кайсии, диня и много вода.

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 863
Ехоооооо  Hug
Плодов - преобладаващо зеленчуков, последната салата леко овкусена и Ф  Rolling Eyes
На Долче и Стреличка стиснати палчета  Hug
Уууффф... До ся готвих за утре, че и ММ се прибира утре... и съм умряло от глад  Shocked Вервате ли ми, че опитах нещо и го изплюх  Mr. Green Жулието, само да си казала нещУ  Naughty
Готвих телешко варено, което няма да е за мен, и пилешко, което е на недовършен етап - ще има гъбки и настъргана изцедена краставица върху него - утре де  Laughing
Ся ще правя копи-пейст на квото написах досега, ще мина на новата версия и ще опитам да кача снимки без разни Прикачи и подобни - я да видим...
Скрит текст:

Хих - май стана Yum
Я да видим сега и поздравче дали ще се получи Two Hearts Misc End "Говоря на себе си" Wink


Уффффф - за малко щях да изгубя всичко и нямаше да пиша отначало SweatSweat SmileFlowers HibiscusNature MoonNature Last Quarter Moon With FaceNature First Quarter Moon With FaceMusical NoteWine GlassPeople PrincessSign No Entry Sign

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 23:00 от Liya_LT

# 235
  • Мнения: 27 689
Благодаря ви, бандичка, за стиснатите палци! Hug
Надявам се Стреличка да е ок Praynig
Извинявам се, че не ви споменавам, но не съм много адекватна.... Sad
Лия, това телешко защо го показа Mr. Green Ние хапваме пикантни кюфтета с гъби на грил тиган и доматче- хващаме някакви вечерни намаления в близкия Кауфланд и за трета вечер това ядем Laughing Не че имам много апетит, но преглъщам някак...Като си разрязах домата на две в едната половинка имаше много кухо и това което беше останало в средата беше с формата на сърце... Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 10:15 от dolce miele

# 236
  • Мнения: 28 754
Бандичка май съм добре вече Flutter, обадиха се старите колеги и заседнахме на едно кръчме....аз ядох основно сиреняви неща и една чаша Ф Rolling Eyes!
Балки, не си единствената, която обича риба, но не яде цаца, аз също не ям цаца, прекалено хубави риби имам по морето и в Гърция че да ям такава долнопробна риба! Sick Иначе много ми е чудно как краткия ти престой в България ти стигна да се насладиш на всичко родно......и както казва Вангоби Германия да е вкъщи???? newsm78 newsm78 newsm78
Утре вече отивам на плаж, доста ми се ходи,.....но с тази пуста лятна инфекция #Cussing out
Хайде лгам прекрасни, че нещо ми пада клепача! Flutter

# 237
  • Мнения: 2 107


 Поздрав от Бъбрека Heart Eyes , успях да кача снимка директно.....леле какъв съм спИциалист!!!! Покорих Рилските езера, возих се на въжения лифт ....бая зор видях People Eyes Christmas Tree Snowboarder

Долче, имай търпение и не се тревожи, докторите си знаят работата, всичко ще мине и мама ще е добре Hands Thumbsup

Курдов, хич не ти е лесно, но ти се справяш чудесно!

Дружина, поздрави на всички Flowers Hibiscus

[/quote]

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Dolce , Praynig Praynig

# 239
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Лийке, и ти, и Мимс на Ф-то ми въртите очета, и що?  Rolling Eyes
 Joy  hahaha
Ся, за менюто ли да кажа нещо или за изплютото? За второто браус,  Mr. Green
То хубу менюто, ама туй пилешко с настъргана и изцедена  краставица Sick отгоре, защо?
Странна манЖа искам да кажа, но все пак въпрос на вкус, дан ма разбереш ся грешно.  Flutter
Обичам Линкин Парк, и тъпо за вокалиста, тенкс за песничката,  Hug

 Занатка,  Hug

Хайде, лекинка на всички!  Hug
Долче, ще чакаме утре хубави новини!  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт