Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 19

  • 36 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 12 192
Влизам с една Тесияна и един Арен - ДГ

# 107
  • Мнения: 2 277
Ихтиандър

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Ахинора чух днес, малко момиченце.

# 109
  • Мнения: 690
Няма да се учудя ако скоро някой кръсти дете си Издислав.

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Звучи по- добре от Ейнджъл.

# 111
  • София
  • Мнения: 9 317
Днес се запознах с две девойки Алида и Мерида - сестри, около 5/6 годишни и майката и бащата са българи.

Запознах се и с малко по-голяма девойка Беренисе - майката е българка, бащата латинос.
 

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Издислав не беше ли реално име? Някъде четох историята, че бил кръстен на песента, ако може да се вярва на това де.

# 113
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Тоня  Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 690
Издислав не беше ли реално име? Някъде четох историята, че бил кръстен на песента, ако може да се вярва на това де.
Аз на шега го казах но знам ли. Може и наистина да има. И ако някой от форума се познае искам предварителн да се извиня Wink.

# 115
  • Мнения: X
Издислав не беше ли реално име? Някъде четох историята, че бил кръстен на песента, ако може да се вярва на това де.
Имаше наистина нещо такова като се замисля, даваха някакво ромско семейство.

# 116
  • София
  • Мнения: 9 317

Тоня си е доста старо и типично име, в БГ е през руски, там доколкото знам е съкратено от Антонина, приятелка на баба ми носи това име.

# 117
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Може, за мен Тоня е странно, но аз не харесвам името Антония и производните му. Таня си е ок.  С Ахинора и аз са запознах около 30г, на галено Нора. Странно име, не го бях чувала досега. Гуглето рече, че съпругата на хан Аспарух била Ахинора.

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 07:26 от Сиренце

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 14 523
Издислав не е реално име.
Всъщност предполагаме, че авторът е колега на мъжа ми. Или поне - докато неговата жена беше бременна преди пет години, си направили такъв майтап, докато слушали песента. Бъдещият татко казал, че ще си кръсти бъдещия син Издислав, на песента, а някой му възразил, че по-добре е да звучи по-решително - Дисислав. Таткото разправяше, че пуснал майтапа в нета и след известно време му го изпратили по скайп като виц.
Сега, знам, че много хора са измислили много еднакви неща независимо едни от други, примерно неграмотният полицай с фиша преди няколко години и аз и една съседка като деца преди 30-тина години независимо един от други измислихме "Ханко брат"; "Рамбо Силек" също е бил преоткриван от много хора, "режисьорна дублажа" и т.н., но в случая с Издислав всичките ми гугълски търсения стигаха до най-стари резултати от лятото-есента на 2012 година, т.е. когато се е развивал разговорът, описан по-горе.

# 119
  • Мнения: 1 003
Издислав не е реално име.
Всъщност предполагаме, че авторът е колега на мъжа ми. Или поне - докато неговата жена беше бременна преди пет години, си направили такъв майтап, докато слушали песента. Бъдещият татко казал, че ще си кръсти бъдещия син Издислав, на песента, а някой му възразил, че по-добре е да звучи по-решително - Дисислав. Таткото разправяше, че пуснал майтапа в нета и след известно време му го изпратили по скайп като виц.
Сега, знам, че много хора са измислили много еднакви неща независимо едни от други, примерно неграмотният полицай с фиша преди няколко години и аз и една съседка като деца преди 30-тина години независимо един от други измислихме "Ханко брат"; "Рамбо Силек" също е бил преоткриван от много хора, "режисьорна дублажа" и т.н., но в случая с Издислав всичките ми гугълски търсения стигаха до най-стари резултати от лятото-есента на 2012 година, т.е. когато се е развивал разговорът, описан по-горе.

Тази тема с Издислав я разисквахме вече. Преди няколко години имаше статия за момче с такова име. Върнете се малко назад и прочетете коментарите.

Общи условия

Активация на акаунт