Борба с ранното остаряване... Как? – 4

  • 108 244
  • 770
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
еликсир,сподели каква добавка ползваш за капиляри и доволна ли си?Кога се забелязва ефект също така?Благодаря. bouquet

Бях си поръчала това:
https://www.iherb.com/pr/solgar-quercetin-complex-100-veggie-caps/8836
но го пих за кратко,понеже на майка ми й се случи в три последователни дни да й потича кръв от носа и й го дадох да го изпие тя.В интерес на истината кървенето спря.
Добавката е комбинирана с вит.С,а аз сега си взех отделно вит. С от 500 мг. с удължено освобождаване,ще видя дали има нещо без вит. С да ги комбинирам ,докато изчерпя моето вит. С.В състава има и други подходящи за целта елементи.Денис ми ги препоръча в темата за iherb.
Четох,че подобни съдоукрепващи е хубаво да се вземат поне 3-4 месеца,за да има осезаем и дългосрочен ефект.

# 76
  • Мнения: 2 805
Елексир, Миоки благодаря  Hug

Murad не знам, но Неострата имат представителство в България и можеш да ги проучиш. Имат страхотни неща, дават мостри в изобилие, не се циганят, щедри са на отстъпки и т.н. Скъпички са, но си струва да пробваш, ако имаш време и ценоразписа не те притеснява.

Благодаря  Peace
Скъпички са, да. Сега им погледнах цените. Но, пък, ако е качествена козметика, която  ти се отразява добре си заслужава.

За капиляри аз съм пила Рутаскорбин  по схема- 3 месеца есента и 3 месеца пролетта по две хапчета на ден. Аз имам много тънка кожа, особено на лицето и там се пукат за щяло и нещяло.

Трябва да ги махам с лазер, но още не мога да намеря време и пари за това.

# 77
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Благодаря,ще пробвам и аз. bouquet

# 78
  • Мнения: 166
Здравейте, до момента съм пропуснала посещаването на козмет.салони, но съм решила да започна, защото само в домашни условия не се получават нещата. Посъветвайте ме къде да отида за мезотерапия например, или други подобни процедури които правите и сте доволни

Аз го бях решила същото и се спрях на радиочестотен лифтинг като най лека и щадящи процедура. Направих една процедура, след която резултата беше спукани капиляри. Около ноздрите, на границата между очите и бузата и даже имаше няколко чертички в долния край на едната буза. Та така безславно приключи моят опит с козметичните салони. Споделям го за да имаш едно наум на каквото и процедура да се спреш. Търси за негативи, а не само за позитиви. А ако не намериш както при мен се случи, не Пробвай преди да се посъветва с дерматолог . Лекар, не козметик. Аз реших директно да пробвам и изненадата не беше хич приятна.

# 79
  • Мнения: 276
Murad не знам, но Неострата имат представителство в България и можеш да ги проучиш. Имат страхотни неща, дават мостри в изобилие, не се циганят, щедри са на отстъпки и т.н. Скъпички са, но си струва да пробваш, ако имаш време и ценоразписа не те притеснява.
Моля те, дай повече инфо и как да си набавя мостри от тоза козметика. Търся си нещо качествено.

# 80
  • Мнения: 1 290
Murad не знам, но Неострата имат представителство в България и можеш да ги проучиш. Имат страхотни неща, дават мостри в изобилие, не се циганят, щедри са на отстъпки и т.н. Скъпички са, но си струва да пробваш, ако имаш време и ценоразписа не те притеснява.
Моля те, дай повече инфо и как да си набавя мостри от тоза козметика. Търся си нещо качествено.
И аз се интересувам  Naughty , най-вече за шията и контура, но в аптеките като съм питала, не предлагали тази козметика.

# 81
  • Мнения: 812
Дами, я кажете, тези от вас с мазни кожи какви кремове против бръчки ползвате?
Мисълта ми е, нанасяте ли първо някаква емулсия или крем за свиване на порите и после крема против бръчки или...?
Моята кожа е доста мазна, а кремовете против бръчки за такава кожа са малко. Лятото си карам само с лека хидратация и матиращ крем, но взех да се оглеждам и за по- сериозна грижа поне зимата. Все пак съм на 41  Yum
Обаче, и зимата кожата ми мазнее. Само в най- големия студ мога и ползвам крем за нормална кожа на Нукс.
Мисля си за матиращ крем и след него някакъв против бръчки , но не знам дали ще е удачно. Някой пробвал ли е такава комбинация?

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Виши имат крем за мазна кожа против бръчки Peace
Преди години Булгермед внасяха Нео страта, но спряха, от тогава не знам кой е вносител, но имаше добри отзиви.

# 83
  • Мнения: 812
Сиска, тази серия VICHY NormaDerm е, нали? Открих я и се зачетох. Мдааа...отговаря на нуждите на кожата ми и ще потърся още отзиви за нея.
Благодаря ти   Flowers Cherry Blossom

# 84
  • Мнения: 350
Виши имат крем за мазна кожа против бръчки Peace
Преди години Булгермед внасяха Нео страта, но спряха, от тогава не знам кой е вносител, но имаше добри отзиви.

За мостри на Неострата може да попитате на страницата с линк
https://www.facebook.com/-spam276-/

# 85
  • Мнения: 9 193
Did-ko
Хубавото на мазната кожа, е че много по-късно след  60+ и по-малко се сбръчква Mr. Green

# 86
  • Мнения: 812
Значи, ще наблегна на кратерите (порите) и след около има-няма 20 год, пак ще ви питам  SmileySmileySmiley

Спокойно ще си продължа с маслените маски и лека хидратация, и тук-там някакво серумче за разкош.
А Вишито ще си го поръчам за зимата - за успокоение, че и аз върша нещо за кожата си.
Благодарско, момичета  Flowers Tulip

# 87
  • Мнения: 498
Искам да ви попитам каква промяна откривате в състоянието на кожата на лицето ви след раждане..?   Rolling Eyes При мен като че ли настъпи едно дехидратиране и изсушаване оттогава, а сега през лятото съвсем. Май е време да си взема някаква нова козметика, обмислям и процедури.

# 88
  • Мнения: 13 306
Козметиката е добре да е според нуждите на кожата, вземи си хидратиращи кремове, засушаването може също да е от кремове за мазна кожа

# 89
  • Мнения: 156
Момичета, тук ми излезе ми инфо във фейса за алгинатни маски Casmara. Като прочетох за какво иде реч ми се сториха доста добри, защото пише, че активират синтеза на колаген и изглаждат мимическите бръчки.  Rolling Eyes Това, което ми направи впечатление е, че съдържат екстракт от водорасли, а знам, че те имат много добър ефект. Ще следя за още инфо за маските..

Общи условия

Активация на акаунт