миене на бебешки шишета

  • 3 184
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте!Използвате ли и има ли специално веро/препарат , с който се мият бебешките шишета и после се стерилизират или използвате обикновено веро?

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз съм виждала бебешко веро на Фрош и Бочко

# 2
  • Мнения: 2 292
Има доста видове бебешко веро.
На Ганчев, фрош и бочко съм ползвала аз.
Като най - не пенещо е Фрош. Бочко пък не ми хареса, изсушаваше ми кожата на ръцете.

# 3
  • Мнения: 9 865
В момента ползвам обикновен Фрош (небебешки) за всички съдове, които мия на ръка, вкл. бебешките шишенца. Според мен "бебешко веро" си е чист маркетинг.

# 4
  • София
  • Мнения: 632
Нищо не използвам само вода, преди пак не съм ползвала, нямала съм проблеми.

# 5
  • Мнения: 2 467
Първите няколко месеца само миех с гореща вода и хайде в стерилизатора. След това минах на препарат НУК и пак стерилизатор докъм 8-9 месец. Постепенно спрях със стерилизирането и минах само на препарат и четка.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте!Използвате ли и има ли специално веро/препарат , с който се мият бебешките шишета и после се стерилизират или използвате обикновено веро?

Пробвала съм Бочко, но има много силен аромат и не съм купувала повече. В момента използвам Фрош.

# 7
  • Мнения: 342
Ползвам препарата на Нук и после стерилизирам. Имам и Бочко, но не съм очарована, трябва да се разтваря във вода. Чувала съм положителни неща и за препарата на Friendly.

# 8
  • Мнения: 959
Вече сме по-големи, но когато беше по-малък му миех шишетата с бебешки препарат и гореща вода, ползвахме и стерилизатор, когато беше бебе.

Общи условия

Активация на акаунт