Грим за тяло

  • 2 324
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile Погледнах за същата тема,но понеже беше заключена-създавам нова.
Интересува ме,ползвате ли специални тониращи кремове,фон дьо тен-и и тн. за тяло,с които може да се прикрият най-различни недостатъци по кожата?От кои сте доволни?

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 13:16 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 5 820
   Много е гадно по тялото да имаме белези от пъпки и да се виждат, когато се облечем рокля или потник с презрамки или без такива.

# 2
  • Мнения: X
Да,и като че ли в България няма голям избор от продукти за прикриване ...

# 3
  • Мнения: 5 820
Да,и като че ли в България няма голям избор от продукти за прикриване ...

   Дори не съм чувала за такива продукти за прикриване на пъпки, белези от пъпки или от други неща по тялото? За лице има - фон дьо тен, коректори...Ще ми е интересно да науча, тъй като имам навика да се чопля пъпките по тялото и после не мога да се съблека, че ми се виждат разчоплените пъпки и белезите, установени от тях, преди да мине време да се скрият тези белези.

# 4
  • Мнения: X
Има някакви продукти,главно в enzo.bg,но са ми съмнителни.
Преди време е имало фон дьо тен на VICHY-Dermablend за тяло,даже има клипове в нета-прикрива огромни татоси,какво остава за пъпки и белези,НО вече в България го няма :@

# 5
  • Мнения: 5 820
Има някакви продукти,главно в enzo.bg,но са ми съмнителни.
Преди време е имало фон дьо тен на VICHY-Dermablend за тяло,даже има клипове в нета-прикрива огромни татоси,какво остава за пъпки и белези,НО вече в България го няма :@

   Винаги хубавите и качествени продукти изчезват от България.

# 6
  • Мнения: 3 480
Би трябвало на местата. където продават Криолан, професионален грим за театър и сцена - ползват го за гримиране на модели (тела) и фотосесии. Те имат и хубави плътни коректори. Не знам къде има в България, но на времето се занимавах с това и съм ползвала.
Онлайн вижте в английския сайт extrememakeup, доставят и до България, но не знам как ще си уцелите точния цвят - там предлагат разилични марки, Covermark са добри, ползвала съм водоустойчивите им продукти.

# 7
  • София
  • Мнения: 672
За това лято ползвам Sun Balance Mouse на Farmona. Има си своите недостатъци - не винаги ми седи естествено, особено като хвана повечко тен, но за мен се оказва доста добър продукт. На първо място покрива доста добре несъвършенствата по краката ми, на второ - не се трансферира. Лошото му е, че е наличен само в два нюанса - светъл и тъмен. Хубавото е, че е съвсем на прилична цена.

# 8
  • Мнения: 35
В ютюб има реклама на dermablend (да не се бърка с дермабленд на виши) с Zombie boy.
Това са фдте, които използват и в като 2 капки вода.
Поне си мисля, че са тези.
Една приятелка използва такъв, за да си скрие татосите.

Сега гледах и на сайта им - предлагат ФДТ за скриване на стрии!
Направо не знам как не съм се сетила досега - в края на бременността ми излязоха.
Минусът е, че се предлагат само в Щатите, но ако имате познати, които могат да ви ги донесат/пратят - пробвайте ги.
Аз определено ще ги пробвам. Също си мисля, че биха били по-подходящи за тен на краката, вместо автобронзант.
Поне това можеш да го махнеш веднага, а автобронзанта си иска бая търкане и пак не е сигурно, че няма да станеш на петна.

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 22:58 от Elkis

# 9
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Face and body Mac  Peace

# 10
  • Мнения: X
Би трябвало на местата. където продават Криолан, професионален грим за театър и сцена - ползват го за гримиране на модели (тела) и фотосесии. Те имат и хубави плътни коректори. Не знам къде има в България, но на времето се занимавах с това и съм ползвала.
Онлайн вижте в английския сайт extrememakeup, доставят и до България, но не знам как ще си уцелите точния цвят - там предлагат разилични марки, Covermark са добри, ползвала съм водоустойчивите им продукти.
Криолан има на Солунска...освен да вляза да питам...
И аз си мислех за MAC Face and Body

Общи условия

Активация на акаунт