Искам да кажа ... (132)_24.07-30.07

  • 46 961
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 22 432
Добро утро,
тук е хладно и мрачно, но за мен е по-добре от 38-40С. Simple Smile

И аз се видях с 2приятелки вчера, но много кратко беше.

Лято, твоите родители ли са били намусени?

# 496
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лято, ами поговори с тях - кажи им колко самотна и нещастна се чувстваше в Прага и че имаш нужда сега да се наприказваш с приятелки и да компенсираш поне малко самотното време там. То на мен ми се късаше сърцето като те четях (и не само на мен, тук всички те ожалвахме), пък какво остава за тях, дето са те създали и отгледали. Понякога просто малко трябва да им се обяснява на родителите и да им се отворят очите за някои неща. Времената сега са други и две приятелки в ресторант не е някаква неприлична и непривична картина, както е било в тяхната младост (предполагам, че са около моите години  и знам какво беше).

# 497
  • Мнения: 5 366
Светалчо, те са наясно с това, все пак всеки ден сме си говорили и виждаха в каква дълбока депресия бях, просто сега не избрах най-подходящия ден за среща. А и ходих до Пловдив, притесняват се хората как ще се прибера, да не ми аварира колата, да не ме спрат мними полицаи.

# 498
  • Мнения: 22 432
Лято, е, да не си на 15г. че да се притесняват как ще се прибереш и т.н.
Според мен е някакъв тип ревност това, но седнете и се изяснете, че не можеш да си нон стоп с тях, децата и на работа и имаш и други интереси и желания.

Днес нищо не ми се прави и ровя за някакви онлайн опреснителни курсове по английски. Simple Smile

# 499
  • Мнения: 6 704
Добро утро от мен Grinning
Спах непробудно и сега се излюпвам.
Морската среща беше много приятна и бъбрива.Смятам, че трябва да стане традиция и периодично да се събираме.
Радвам се, че се запознах с момичетата и си изкарах страхотно.Липсваха ми Линчето и Вани Hug

# 500
  • Мнения: 5 366
Лято, е, да не си на 15г. че да се притесняват как ще се прибереш и т.н.
Според мен е някакъв тип ревност това, но седнете и се изяснете, че не можеш да си нон стоп с тях, децата и на работа и имаш и други интереси и желания.
Не е ревност, Сесил. Притеснение е. Баща ми е бивш полицай и се е нагледал и наслушал на какво ли не. Преди години имаше случай на спрян от мними полицаи в нашия край, та, и от това се притесняват. Аз съм работила в районното, към което се числим и познавам патрулните полицаи, но хората се притесняват.
Имат и други поводи за притеснение, свързани с колата, която карам, но не ми се влиза в конкретика във форума.
И др път съм излизала със същата пиятелка, в Пловдив, просто вчера явно не им е било ден.

# 501
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хаха,МарИ,бързо се разсъних като ти прочетох предложението 😲😁. Бива,бива,ама неЙ сигурно 🤔.
Лято,и моите ме разпитват и се тревожат като ходя нейде сама.😩.Сакън да не се затрия.
Гърмя,трещя нощес,но си става за плаж.

# 502
  • Мнения: 4 785
Ох, аз закъсах с моя хоум офис, сега ще седна и ще си помисля върху задачката, че отметнах само 2 преди да забия в казус, а остават още 8. Но и там има същият казус и освен да си пийна кафето, да взема решение и да ги опаткам наред. Какво пък. То казус, казус, ама така накъдето ми клони мисълта май ще ми свърши работа Joy То ще стане, че или ще ми се нареди екстра пъзела, или ще го започвам отначало, а това е ужас ви казвам. Scream

# 503
  • Мнения: 6 704
И моите родители се притесняват, ама в повече ми идват като ме третират като 10 годишна.То опасности дебнат навсякъде, дай сега от дома да не изляза щото може да ми се случи нещо.Ами като има да става, ще стане.
В началото като млад шофьор, майка ми ми изпиляваше нервите, притеснявала се, заради мен не можела да спи, да не съм се прибирала по тъмно и т.н. Еми хубу, ама на 30 и кусур години не ми се слушаха подобни тиради...

# 504
  • Мнения: 15 028
Аз само ще кажа - да си ви живи и здрави родителите, пък нека се притесняват за вас.  Hug Толкова много да искам да оставя детето си на майка ми, не за много, за час, просто защото исках и детето ми да има шанса да прекарва време с нея.

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 7 314

Морската среща беше много приятна и бъбрива.Смятам, че трябва да стане традиция и периодично да се събираме.
Кате, каза една хубава приказка Grinning

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Така е,Съни 👍🤗.Да са живи и здрави,че и за внуци и правнуци да се тревожат и радват.

# 507
  • Мнения: 14 302
Аз още не съм измислила как да кажа на нашите, че в понеделник мислим да тръгнем с колата за морето...
Не ми се дават над 100 лв. за път да се друсам по автобусите... Яваш яваш все ще стигнем, но ще ми скъсат нервите преди това. И са прави де, аз ги разбирам, страх ги е. Честно казано и на мен не ми е спокойно, ама ще трябва да се научим

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 11:14 от Алечка

# 508
  • Мнения: X
И моята майка все се тревожи за мен. Да ми е жива и здрава, родител е. Аз и не давам кой знае какви поводи за тревога, но тя просто си е такава. Аз съм и едно дете..много чакано, обгрижвано и глезено, донякъде. Rolling Eyes

# 509
  • София
  • Мнения: 18 679
То пък има си хас при двама шофьори и кола, да ходите с автобуса😲 Я вижте Захирчето, тя ми е единица мярка за смелост!
Родителите все ще намерят за какво да ни мислят, нормално е. Майка ми се психира най- много на тема емиграция. Ако сме заминели за чужбина и не можела да вижда децата, щяла да умре, нямало за какво да живее. Страшна драма куин значи😂 Викам, ще свикнеш. Не, нямало, край, животът свършил. Пффффф, добре че засега намираме начин да сме тук, че за нея не знам,,ама мен това мърморене ще ме умори.

Общи условия

Активация на акаунт