Търся филм, сериал... – Тема 9

  • 107 120
  • 780
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 976
     Забравих заглавието на една американска комедия от последните десетина години - двама банкери се хванаха на бас, че от всеки хулиган може да стане борсов посредник и хванаха от улицата един афро-американец на скейтборд...  Нещо да подскажете, не помня и актьори...

# 76
  • Мнения: 1 476
Напомня ми на http://www.imdb.com/title/tt0086465/?ref_=nm_flmg_act_53 , но е по-стар от този, който търсиш ...

# 77
  • Мнения: 2 053
Здравейте, търся предаване, което някога се излъчваше в български ефир. Имаше една стена и от двете страни стояха мъже и жени. Задаваха им въпроси, за да може да се изберат един други и да станат двойка. Някой има ли спомен?

# 78
  • Мнения: 5 462
Здравейте, търся предаване, което някога се излъчваше в български ефир. Имаше една стена и от двете страни стояха мъже и жени. Задаваха им въпроси, за да може да се изберат един други и да станат двойка. Някой има ли спомен?
Водеща беше Александра Гюзелева-Шани
http://www.clip4e.com/play_igri_na_sydbata_ii.htm

# 79
  • Мнения: 976

Queen L, благодаря, това е!

# 80
  • Мнения: 1 779
Здравейте,не мога да се сетя за заглавието на една американска комедия от преди доста години,където едни студенти бяха донори на семенна течност и единия го издои медицинската сестра с някакъв ректален подход.Беше много забавен филм.Не мога да се сетя как се казваше.

# 81
  • Мнения: 4 871
Здравейте,не мога да се сетя за заглавието на една американска комедия от преди доста години,където едни студенти бяха донори на семенна течност и единия го издои медицинската сестра с някакъв ректален подход.Беше много забавен филм.Не мога да се сетя как се казваше.
Road trip

# 82
  • Мнения: 1 779
Здравейте,не мога да се сетя за заглавието на една американска комедия от преди доста години,където едни студенти бяха донори на семенна течност и единия го издои медицинската сестра с някакъв ректален подход.Беше много забавен филм.Не мога да се сетя как се казваше.
Road trip
Благодаря!

# 83
  • Мнения: 2
Здравейте, търся един филм. Разказва се за възрастна жена която чака всяка година на пристанището, мисля че 30год, съпруга си  да се върне от флота. И накрая една журналистка намира мястото където е починал и връща останките. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете Blush

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 01:19 от NellyL

# 84
  • Мнения: 229
Здравейте,

търся стар филм за Египет. Спомням си, че съм го гледала преди 15 години сигурно..даваха го често по телевизията, беше ме малко страх да го гледам. Филма започваше с черно небе, звезди и съзвездия.
Имаше някакво момиче, което бягаше от "лошия човек". Лошия човек си го спомням нисък и дебел, целия от горе до долу в черно наметало, само лицето му се виждаше. Имам проблясъци как момичето лежи на маса за изтезания
и той се кани да й бръкне в носа с някакъв инструмент. В същия момент дойдоха хора да я спасяват.
Накрая си спомням, че филма свършва с лошия - горящ, тичайки по улицата.

На фона на днешната кино индустрия, сигурно е някаква боза, но много искам да го намеря. От време на време се сещам за него и ми става едно такова носталгично и много любопитно..
Ще се радвам, ако някой от вас помни този филм как се казва.

# 85
  • Мнения: 192
От къде мога да изтегля българския филм Летовници ? Много искам да го гледам , но никъде не мога да го намеря а и никъде не го дават по кина и телевизии . Ще съм благодарна ако ми дадете информация.

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 11:23 от bubanka

# 86
  • Мнения: 761
Здравейте, преди много време търсих един филм, най- после го намерих Cries Unheard: The Donna Yaklich Story (1994) дали го има в българските торенти, в зелка  не го намирам?

# 87
  • Мнения: 381
Здравейте! Аз търся един сериал, който гледах като малка.Казва се Road to Avonlea.Има го само на английски,а аз не съм много на ТИ с него.Поне ако е на руски ще се радвам.

# 88
  • Мнения: 1 822
руски субове в rutracker

# 89
  • Мнения: X
Мъчим се с мъжа ми да де сетим името на един филм за група младежи, които трябваше някъде да ходят със самолет, единия обаче "видя" самолетната катастрофа и спаси останалите. После обаче смърта ги преследваше по всякакъв начин, някакви ужаси бяха, преди много години го гледахме, обаче как му беше името?! 

Общи условия

Активация на акаунт