Голямата тема за малките масла - 18

  • 83 920
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 526
Някой ползал ли е точно това арганово масло https://www.alteyaorganics.bg/bio-products/bio-masla/veg-oils/%D … D0%BB%D0%BE-50ml/ Какво ви е мнението?

Момента ползвам точно този, но не мога да давам отзиви защото нямам база за сравнение, единственото което забелязах е че на дъното на шишенцето се получава утайка като го държа в хладилник, не знам защо.

Само веднъж съм ползвала арганово масло и беше точно това https://www.zoya.bg/%D0%90%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D … %D0%BC%D0%BB.2667
На дъното на шишенцето също се получаваше утайка. Вероятно е нормално.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 10 610
Благодаря Ви, момичета!

# 722
  • Мнения: 268
Попаднах на масло от макадамия в ДМ Thinking някой използвал ли го е Bowtie

# 723
  • София
  • Мнения: 1 956
А шипковото масло нормално ли е да има червеникав цвят. Уснанових, че маслото от облепиха сериозно и завинаги цапа пижами, кърпи и възглавници. Но пък ефектът от него на кожата е страхотен

# 724
  • Мнения: 18 542
Нормално е, да.

# 725
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Моето е такова, но пък много бързо ми попива в кожата и нищо не цапам. Ти по косата ли слагаш?
Питам, да знам , ако сложа на косата 😊.

# 726
  • Мнения: 18 542
Аз само за лице съм го ползвала, но не, не ми е цапало.

# 727
  • Мнения: 2 836
Дами, здравейте - за тъмни кръгове под очите ( сенки от недоспиване) какви масла мога да използвам ? Също така за леки бръчици ( под 30 год.)

# 728
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
_Bella_Mi_, и аз си имам, но моите са си от съвсем малка, нямам здравословен проблем, който да ги причинява. Хвалят бадемовото масло, аз го пробвах и като че ли имаше минимален ефект. Също съм пробвала с пликчета зелен чай, пак минимален ефект. Щом твоите са от недоспиване може би тези неща ще имат по-добър ефект при теб.

# 729
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Според мен сенките от недоспиване минават от наспиване🙂. Сигурна ли си, че това причинява тъмните кръгове? Аз съм със системно недоспиване, някой път не си лягам по 30 часа, стигнах и до 72 часа веднъж. Такава ми е работата просто и сенки нямам. Мои приятелки спят като за световно и пак имат. Пробваха какво ли не и не минават и това е. Ползват коректори, грим и така.

# 730
  • Мнения: 2 836
_Bella_Mi_, и аз си имам, но моите са си от съвсем малка, нямам здравословен проблем, който да ги причинява. Хвалят бадемовото масло, аз го пробвах и като че ли имаше минимален ефект. Също съм пробвала с пликчета зелен чай, пак минимален ефект. Щом твоите са от недоспиване може би тези неща ще имат по-добър ефект при теб.

мерси, ще пробвам
Оххх нз , то май и при мен вече е хронично състояние

# 731
  • Мнения: 254
Здравейте! След доста поръчки на две масла( карите и какаово)  и още толкова връщания от реномирани фирми най накрая открих не толкова известна българска фирма и останах очарована от маслата им. Реших да пробвам какаовото изключително добре ми се отрази на кожата. В тази фирма предлагат масло комбо и масло от бабасу и ми се иска да си ги поръчам, та въпроса ми е някой ползвал ли е тези масла и би ли споделил  за каква кожа са, моята е много суха.
Благодаря предварително!

# 732
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Дяволски очи, а би ли споделила името на фирмата?

# 733
  • Мнения: 39 518
Ама как така само суперлативи без името на фирмата! Нареждам се и аз!

# 734
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Коя е фирмата обаче  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт