Какви дечица са Везните?

  • 1 371
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
И моята е везничка. Аз много, много не се вълнувам от зодии, но когато тя беше още бебе, една приятелка ми прочете от един зодиак какви се дечицата везни. Нищо не запомних, освен, че не са конфликтни, разбират се с всички, контактни са, но не са тартори, а се "присламчват" към тях. Ами вярно е Grinning
Освен това моята везничка е любвеобилна, добра /не би ударила или обидила/, но и малко хвърчаща и несериозна.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 577
Според мен са си дечица, като всички останали Whistling


м да, както личи от лентичката ми имам 2 такива - абсолютно различни характери  до този момент

# 17
  • Мнения: 3 153
Имам си 2 Везни вкъщи-малкия и татко му! И двамата си ги обичам и харесвам, дано да е все така!

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моята везна клони към 9-тат си година.
До към 5-6 годишна беше дете-мечта (абе нЕма такова, макар злоядството й), ама ето, че вече взе да си покзва рогцата Crossing Arms.
Наивна и чистосърдечно-доверчива е...
Умна, музикална, интелигентна, приказлива и инатлива.
Не обича рисковете, на моменти я избива на лудост, непокорна понякога.
Има нюх към изкуствата...

Но е моята щерка и аз я обожавам  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 818
Много кротка е моята, особено откакто можем да си говорим и съответно уговаряме. Разбира, ако нещо не може да стане и че ще стане еди кога си, когато еди какво си. (Например, че не може да излиза почти гола януари месец и като дойде лятото и отидем на море ще се разхожда по цял ден така.) Ако обаче й откажа нещо категорично без да й обясня защо не може и полудява, вика, пищи, удря.....
Има нужда от много внимание(както всяко дете) и става много тъжна, после агресивна, ако не й се даде.
Не е много лакома, но си хапва на периоди, особено боб Mr. Green
Обича да пее нейни си песни на висок глас(доста й е силен) и аз изобщо не я спирам, дори в автобус(ако не пее твърде силно)

# 20
  • Мнения: 184
обичат определено техниката и са много чаровни затова си падат малко глезени, но и обичани от всички наоколо. Определино са доста общителни и успяват да ти извадят душата с памук, дето има една дума.

# 21
  • София
  • Мнения: 98
И моята дъщеря е Везна. Вече е почти на 10 години. Изключително спокойно дете. Може да играе сама вкъщи, но навън търси деца. Като мъничка не желаеше да общува с дечица, която викат. Изключително предпазлива и голяма глезла, наистина може да ти извади душата с памук, но винаги можеш да се разбереш с нея. Злояда е. Лъчезарна и усмихната. Не е конфликтна, наистина не е "тартор", а се присламчва към тях.  Много обича хубавите дрехи и  от малка тя избира какво да облече. В училище е отговорна и амбициозна. Мислех, че ще имам проблеми с нея, когото тръгваше в първи клас, защото твърдо не желаеше да ходи на училище, казваше, че в детската градина и е много добре.
 

# 22
  • Мнения: 2 125
Моята везна е невероятен бяс #Crazy...ако мога да му вържа акумулатор на дупето няма да плащам на Енергото.
Много е любознателен, харесва танци-манци, много чувствителен, но и бързо му минава.
Ако реши да направи нещо - го прави и никой не може да го убеди в противното. В момента девизът му е "Аз мога сам!", техничар го раздава, умира си от кеф да се рови в кутията с инструменти на баща му Crazy
Ужасно ЗЛОЯД е! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт