Пробвали ли сте наркотици?

  • 5 908
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 563
Просто ми е интересно колко човека ще си признаят,аз съм пушил само трева досега и не съм усетил кой знае къв ефект,освен тоя че ми станаха очите на фарове и си мислех че казвам гениални неща хах
На вас как ви е действало?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 654
Изпълняваш някакъв план за брой пуснати теми за минута ли?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 737
Ах,че интересни теми пускате ,,Какво ще направите ако мъжа ви бие детето ви?'' ,,Изневярата!И как я правите?'' ,, Боя в училище'' ,,Как бихте реагирали като разберете че сина ви е гей?'' ,а сега и това....

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изглежда тия от МОН ще излязат прави, че им е дълга ваканцията на учениците.
От скука решиха и наркотици да опитат.

# 4
  • Мнения: 563
Пуснал съм теми,които ме засягат лично и затова са ми интересни мненията на други хора,къв е проблема?

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И кое му е личното да разбереш другите дали са употребявали или не са?
Ако повече си признаят може би ще се успокоиш, че това е нещо нормално?

# 6
  • Мнения: 563
Интересно ми е при тях къв е бил ефекта,щото мене мноо не ме хвана.

# 7
  • Мнения: 1 156
И къв ще е ефекта, ако някой ти каже, че него пък мноо го е хванало?  newsm78

# 8
  • Мнения: 88
Леле... в един момент се оплаква, че го бият. В друг се оплаква, че не го е хванало мноо. Честно казано вече се съмнявам, че на някой тийн му е скучно

# 9
  • Мнения: 6 588
Не мога да си представя , че 17 годишен младеж, няма друго какво по- интересно да прави от това, да виси в Бг мамата....
Ако всичко написано от теб не е пързалка...много, много ми е тъжно...

# 10
  • Мнения: 563
Не съм се оплаквал!И съм писал тая тема щото така ми дойде на акъла и плюс тва ме кефат хипитата дето съм гледал филми за тях те нали са живелии през 60 та година някъде и са пушели също трева и друга дрога и затва съм питал,щото пробвах и не е същото като на филма.Влизам когато имам време,днеска имах ,кво като съм тийн?

# 11
  • Мнения: 273
Пробвай тук - teenproblem.net
Там може да ти минат номерата.
И си мислиш, че тук майките са набор 60 или са живели през 60-те... Питай баба си дали е пушила трева, и дали я е хванало..

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Tревата е една огромна загуба на време и пари.
Прави те бавен, което се бърка с успокоен, понякога флегматичен и понякога ти пада кръвното (може и лошо да ти стане, ако е друсана...често с ацетон).
Почваш да говорим ( в повечето случаи) неща, които нямат никаква връзка или просто стоите и обсъждате тревата като цяло.
След 2часа осъзнаваш, че си забил на едно място, главата ти тежи от опиянението и гледаш в една точка, защото ти се струва най-интересното нещо на света.
Мнозина я защитават като лекарство, макар че не познавям някой да я взима като такова. Идеална е за хора, които не искат да са продуктивни.
Излизаш с приятели, защото ще пушите трева, а не толкова да се видите като приятели. Денят ти отива в чакане някой дилър да ти даде малко пакетче и разправии кой, кога с колко те бил черпил.
Помага за апетита.

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 291
Не никога не съм пробвала .Нито аз,нито съпруга ми.
За мен наркотиците са най-гнусното и най-страшното нещо.

# 14
  • Мнения: 2 039
Не случайно има поговорка"Дявола намира работа на празните ръце" Автора да се хване да прочете някоя книжка,да си оправи правописа и най-вече да си намери работа.Така ще се отърве от бащата ,който го бие,ще може на воля да си проявява наклонностите и няма да се трови с алкохол и наркотици.

Общи условия

Активация на акаунт