лунната диета 13.05-9.51ч.-готови ли сте?

  • 2 357
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 551
аз имам едно въпросче, за пръв път ще се опитам да я направя тази диета и да питам кафе -чисто или чай може ли да се приема


Може,но без захар.

# 61
  • София
  • Мнения: 39 765
На мен ми е зле, нищо не ми се яде, за сега я карам по диетата Simple Smile

# 62
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте гладуващи хубавици, как сте? Аз съм добре, ама ми е скучно. Нали Георги още е болен и си вися у нас, та вече изперкулясах в това хубаво време. #Crazy
Хайде успех на всички!  bouquet

# 63
  • Мнения: 324
момичета, на път съм да загризя клавиатурата  Mr. Green
за пръв път ми е и засега съм на две ябълки и едно кафе със те1на сметанка  Embarassed, много ли съм прегрешила???

# 64
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
момичета, на път съм да загризя клавиатурата  Mr. Green
за пръв път ми е и засега съм на две ябълки и едно кафе със те1на сметанка  Embarassed, много ли съм прегрешила???
Ами сметанката ти идва в повече, а ябълките като за първи път може, обаче ако изядеш клавиатурата съвсем ще се провалиш Mr. Green.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 288
За сега удържам фронта. Дано издържа до утре.

# 66
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Реших да уститскам днес, макар че досега на пълнолуние все ефект нулев.
Дано този път нещата са доста по-добре, че  Crazy Crazy

# 67
  • Мнения: 5 299
Аз се ''осрах'' днес Blush Но имам и подозрения, 4е тук неЩе да е пълнолуние точно днес.

# 68
  • Мнения: 2 818
И аз днес не ядох, чувствам се добре горе долу, но аз съм си свикнала на такива дни. Иначе от вчера вечерта ме цепи малко главата smile3506, предполагам че от налягането...

# 69
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз се държа все още. И да се оплача- от вчера вечерта не съм яла, а днес за вечеря- пица и цялата къща мириииииишееее едно хуууубаво #Cussing out Ама аз устисках. Направо съм герой!
Хайде дами дръжте се, че малко остана!  bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 389
Този път издържах само на минерална вода.Резултат -1.100кг.

# 71
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз издържах!

# 72
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ихуууууу, и аз издържааааах;
резултатът е минус 700 грама, като се има предвид, че при пълнолуние трудно свалям, това си цяло постижение newsm44 newsm44 newsm44
Аз се ''осрах'' днес Blush Но имам и подозрения, 4е тук неЩе да е пълнолуние точно днес.

едва ли не е пълнолуние. Но не се "коси" Wink

# 73
  • Мнения: 1 187

И аз,но без кавичките! Laughing Все към WC-то ме караше,та и да съм имала мераци за хапване са се разминали.Едно кило свалих,но не от диетата.. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 558
И аз издържано,, но с един фреш от грейпфрут.

Общи условия

Активация на акаунт