ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 988
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Хай. Simple Smile
Включвам се по никое време, но сега ми е удобно.
Малкия Омер до наши дни.
 Joy Joy Joy


Ай че миличко сладко малко пухче Heart Eyes

Канал Фокс официално е потвърдил че премиерата на Нашата история ще е на 14.09. четвъртък  Peace
Днес Арас бил рожденик Peace

# 151
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Малкия наистина е много сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Язък, сега Ча ще пропусне рождения ден и на Арас, и на Сечкин, който също празнува днес Laughing



Ще има репортаж с Хазал

# 152
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Чачун сигурно и на неговия рожден ден няма да го видим. Сега сигурно усилено си променя имиджа и няма да иска да го показва преди проекта Wink

Тук е много свежа
Цитат

но на другата е трябвало да си позамаже пъпката на челото Laughing

Марги този път не е градинка а торта Mr. Green
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 17:13 от Беллора

# 153
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, важното да са маргарелки пък под формата на каквото ще да са Joy Ехаа eat

Малко фенски съпоставки Mr. Green


Чачовите партньорки Лейля², общата фамилия Йълмаз, името Сарп и в Ичерде, и в Марал; Баръш в Делибал и Баръш в НИ Laughing

Дано Ча не претърпи някаква крайна промяна или ако е така то поне дано да е за добро Praynig
Както Диана каза ролята му изисква да е млад и красив Wink, дано останем приятно изненадани.

Диде newsm47 Flowers CactusFlowers CactusFlowers CactusFlowers CactusFlowers Cactus

# 154
  • Мнения: 27 498
 Марги  Hug ша ти гепим тортата  eat


 Ако не се покаже за РД - то ша му дърпам ушите  Mr. Green или Гинчо да пусне  снимка .


  Доста се е променял  . Освен да ни изненада с мустак     или да попяса като мениджра си  Shocked  Ще  крие косата под шапки докато не почне проекта .  Възможно е нищо да не променя  .





 





Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 21:36 от femmi2

# 155
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Ееее ще отслабне, това ще е най-голямата промяна. Може да ни пуснат снимка на някое ухо, а после и на другото, снимка на сянката му или навлечен Чачо или Ча далеч на хоризонта hahaha
Ама като си го знаем ще се втали и я изкара такъв до третия месец в дизито я не... Лошото е че после ще стане още по-голям ooooh!

Тъкмо днес гледах някакво видео с тази му визия от яхтеното пристанище и не спирам да се чудя как само за месец и нещо успя да се освини до положението в което го снимаха като кафяф мечок на излизане от Зорлу и на слизане по стълбите на Сохо Хаус Rolling Eyes

Тук е просто перфектен, всички писаха че видимо бил отслабнал и изведнъж пуф, стана като дирижабъл ooooh!
Бел, важното да са маргарелки пък под формата на каквото ще да са Joy Ехаа eat

Малко фенски съпоставки Mr. Green


Чачовите партньорки Лейля², общата фамилия Йълмаз, името Сарп и в Ичерде, и в Марал; Баръш в Делибал и Баръш в НИ Laughing

Диде newsm47 Flowers CactusFlowers CactusFlowers CactusFlowers CactusFlowers Cactus

Интересни съпоставки- Ча като Сарп Йълмаз е особено съвпадение- от фамилията на Фера и любимия и в Марал tooth
Ох Марги, ще ме уморите от смях с Дида като вземете да си пращате кактуси rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ПП Абе кака не беше ли казала че август заминава за ЛА Rolling Eyes

# 156
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Незнайно защо аз съкровището още не съм го отписала изцяло Thinking Нищо чудно Гинчовото гладене на чаршафи да не е напразно и кака да е заминала преди или след Ча.
Бел, не се смей, езика на кактусите си го разбираме само ние с Дида hahaha
Много ми харесва Ча на снимката, която си постнала, не ми изглежда и на много повече отколкото е всъщност. И аз се чудя как стана тая магия с кг само за около месец Rolling Eyes

# 157
  • Мнения: 27 498
 Кога  е казала шамана, че ша заминава за ЛА ?

  Дидето  Hug като я нема е на пост    на летището   Joy

  Чудим се как наля  за кратко време ? Rolling Eyes С ядене  на кебапи по кръчмите и с пиене




 на Киво ша му докарат модел на Виктория Сикрет за есенната колекция на Мави


https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241410%2F113ab494e8109 … pl_wall_-58199741

  Сончето и Ерко в екшън  Crazy  

 

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 21:35 от femmi2

# 158
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400
Фемо, аз не съм много сигурна каза ли, не каза ли, затова питах. Бях я чела по диагонала при рускините, ама май имаше нещо че щяла да ходи на актьорски курсове в ЛА Peace
Леле Джесура в Колумбия много зле- 02% - 04% май отива към спиране.... Другия път биг бос пак да вземе тъпата Едже да му пише поредната боза ooooh! Добре че вече няма да окепазява Ча.


Какви физиономии hahaha

# 159
  • Мнения: 27 498
 И аз я минах  на верев . Не можела да  прай кафе като  се преместила .Играе в театъра .


Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 23:54 от femmi2

# 160
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз водя Емко......
Опулен hahaha


И красив Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 27 498
 Помелинка  , Как си ?  Hug HugВидях те на балкона

# 162
  • София
  • Мнения: 178
Помелинка  , Как си ?  Hug HugВидях те на балкона

Добре съм Феми, като махнем че ме съкратиха заради големите
отсъствия и, че все още съм с неустановена диагноза, всичко
останало е наред.  bouquet bouquet bouquet

# 163
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 400

 Рибарската дружинка е напът да се събере и в ЛА Mr. Green Снимали ги на летището, но не се знае излетели ли са, Башак си била забравила паспорта Crazy
Май  надеждите за снимки с Ча се увеличават Mr. Green


Снимките на сериала  Арас започват


ПП Помелинче,
Скрит текст:
радвам се че ни навестяваш понякога, дано вече да разберат какво ти е, а работа се намира, важното е да оздравееш Hug

# 164
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох, сериала наистина ще е със заглавие Арас rotfImbo
Лени, радвам се да те видя Party

Общи условия

Активация на акаунт