ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 940
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 832
Какъв красив ПЕХЛИВАНИН дадоха в края на хабера за Ча ....... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy явно идеята за този проект все още съществува , но  ако играе бореца ......доста , доста ще трябва да се потруди  Peace



репортажа ....

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 12:38 от diana72

# 91
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395


Питат Ранини за сценария на Чаатай за Нетфликс и оттам им отговарят ,че и дума няма да се напише , докато Нетфликс не изпрати ОФИЦИАЛЕН бюлетин  Peace

https://twitter.com/raninimanini/status/898900432659066880


Тук поне няма да разтягат локуми в предположения Laughing

Сигурно единствен е бил на летището такъв навлечен, фиксирали са го веднага Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 13:06 от Беллора

# 92
  • Мнения: 832



Питат Ранини за сценария на Чаатай за Нетфликс и оттам им отговарят ,че и дума няма да се напише , докато Нетфликс не изпрати ОФИЦИАЛЕН бюлетин  Peace

https://twitter.com/raninimanini/status/898900432659066880





Тук поне няма да разтягат локуми в предположения Laughing


Интересно ми е как Ранини търпеливо отговарят на всички въпроси свързани с проектите на Ча  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сигурно единствен е бил на летището такъв навлечен, фиксирали са го веднага Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo



Представям си ...останалите хора на летището по къс ръкав , а НАШИЯ  hahaha hahaha hahaha





Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 13:10 от diana72

# 93
  • Мнения: 27 464
 Този път наистина гюле , гюле за Америка  newsm45  

   тоя репортаж мноУ къс бе и нищо не се разбра  #Cussing out

  дегизировката му трепе  hahaha пак го разпознаха .Миличкият  се чуди кво да измъца и излъже  Mr. Green





 ох беее Joy rotfImbo rotfImao
 и едното ухо да селфи  ша  бъдЕм доволни  Mr. Green  

 кО си мислите  , че там няма да нагъва хамбургери  и хот - дог  ? Joy

 никой няма да го фотне освен ако  няма някоя знаменитост и случайно попадне  в кадър .


 Дианчеее  Kissing Heart

  ша го разсъблечем   Mr. Green  Blushпърво океана требва преплуваме   чооок зор ooooh!  Joy Joy















 

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 15:40 от femmi2

# 94
  • Мнения: 832
Феми  Hug Hug Hug не тъжи  love001 ето mordekay от Туитър изчисли кога каца.....

https://twitter.com/naberrmoruk









ако има адютанти в ЛА ще го пресрещнат ....надявам се по - разголен  hahaha hahaha hahaha

# 95
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ми ще отговаря, това и е работата Mr. Green  Поне не си измисля и не украсява новините, та може да се вярва на това което казва Peace

Мисля че от Нетфликс новини ще има не по-рано от завръщането на Ча. Питам се дали те имат пръст в официалното му потвърждение от миналия понеделник, ейтака да са му дали малко зор да го направи.... Laughing Знаем че не е в Чачов стил да потвърждава или отрича каквото и да е, обикновено кара на принципа че кучетата си лаят а керванът си върви, пък и то май при комшиите  в тоя бранш всички са така- тука има, тука нЕма- като има  добре, като нЕма, скоро ще има Joy Joy Joy  А въпросното Чачово изявление, което пресече всички останали догатки си беше истинска изненада tooth

# 96
  • Мнения: 27 464

 хубави  Heart Eyes




селфито от  сета  Mr. Green ама е колаж

 Нас тва кво ни грее   кога каца  ?


 Дано изникнат снимки от прощалния купон на  заведението

    

 

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 22:46 от femmi2

# 97
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Хубав колаж, Марги ако резне горната част, ще стане за шапка Heart Eyes Пък що не и тази долу, и тя е хубава Heart Eyes

КО ни грее ли, ми нищо, ама със сигурност ще има хора, които чрез специализираните сайтове и движението на полета му ще следят Joy Joy Joy

Според мен отива да отслабва и да промени имиджа си на спокойствие, без в родината му всеки ден да го питат така ли ще изглежда в новия сериал hahaha Ще тича на воля край океана и няма да бягат тълпи папараци и фенове подире му... Въобще ще си разпуска далеч от любопитни погледи Laughing  Ще си чете на спокойствие сценария, може да спортува нещо, примернно езда, може би ще му трябва за историческите сцени newsm78 Да не забравяме че американците като най-затлъстялата нация в света имат страхотни системи за отслабване. Не мисля че преди четири години Хазал беше в САЩ за да ходи на уроци по актьорско майсторство, в родината си има страхотни колеги и учители по актьорско майсторство, някои са и дори приятели.... Само след 40 дена се върна с 13 кг по слаба, а това при нейния ръст и тегло си е като някой с по-средносттатистически габарити да махне поне 20 кг. Това става с яки тренировки с инструктор, диети, че може и лекарства Rolling Eyes Тя се върна с променено мислене и повече не е напълнявала, изключвам едни 2-3 кг които и се движат винаги надолу-нагоре, но това е нормално за хората склонни към бързо напълняване Peace Оттогава редовно спортува и спазва режим, като човек на който лекари и инструктори здраво са промили мозъка и точно като такава задържа резултата вече 4 години Peace

# 98
  • Мнения: 21 201
Привееет Grinning от моренцетооо.
Айде Чагитко, гюле, гюле.

# 99
  • Мнения: 832


Чаатай замина на почивка в САЩ за 2 месеца.✈✈✈✈

Станал много популярен след сериала Вътре в ролята на Сарп, Чаатай Улусой е бил забелязан на летището .Заминава за чужбина .

- На почивка ли заминавате ?
- И да работя, и да почивам .
- Държите в тайна нов проект ?
- Да,  точно така , чакаме .
- Очаква се смяна на имиджа , Улусой за всеки проект се променя.
- Нов имидж! Още не е напълно променен , още ще се променя.



А на мен ми се струва ,че все пак заминава за ролята на бореца ....но има време ще се чуе  Peace



Още от летището  Heart Eyes



В Туитър галено го наричат мече ....

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 19:51 от diana72

# 100
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И зетя се появи Mr. Green На сватба са Peace

# 101
  • Мнения: 832
Мечтата на рускините ....Връщането на Явуз от ЛА  Joy Joy Joy




Не искам да съм черногледа ..., но според мен едва ли ....има черти по лицето му , които са се променили безвъзвратно . Просто трябва да свикнем ,че вече ще е само талантлив , а не и красив .



За мен вече е просто симпатичен . Ще ми бъде интересно смяната на имиджа му към какво ще доведе , и ако не ме кефи е много просто ...с мен , без мен , пак има достатъчно фенки .
Само че , аз съм почти експерт КИНОМАН , почти няма филм , който да не съм изгледала и актьор ,който да ме е заинтригувал , и да не съм разчовъркала цялостното му творчество ......за да пробиеш , да възбудиш възприятията на зрителя , фантазиите му , мечтите му , и особено на жените ....може да не си красив , но е задължително да си сексапилен ....това със сто и кусур кила няма как да стане . То си е за него ...И БраД Пит все красотата му пречеше , гологлав ли не беше , изрод ли  не  беше ......сега си мечтае да е млад и красив ....

# 102
# 103
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Наде, пази Боже bishop

...И БраД Пит все красотата му пречеше , гологлав ли не беше , изрод ли  не  беше ......сега си мечтае да е млад и красив ....

И в един период ходеше като изпълзял от кофата за боклук, сигурно е и понамирисвал Joy Joy Joy Оная кукувица доскорощната му жена му разказа играта hahaha

Видях я мечтата на рускините и там се посмях hahaha Няма връщане това тяло- перфектни рамене, пресата, костите на таза са добре очертани, а сега сигурно и с напипване не може да си ги намери tooth Ех Чачооо ooooh! Каквото и да играе, звяр, лош, добър, в родината му нещата винаги се свеждат до красотата.... Нетфликс-метфликс, пак масово турци ще го гледат както и феновете му по света, които са се запознали с него чрез сериалите му....

# 104
  • Мнения: 27 464
 Тук ме кефи неглиже  Crazy  
 

 ще се разминем с бореца   Naughty
   Ред е на историческия супергерой  Party  
 


 Права си Ча има чок  фенове,  които  го подкрепят и харесват  дори мечок и чакат всеки негов проект и превъплъщение .     Има още красота и чар в него  поне за мен е така  Peace Ако нямаше отдавна да съм  му била шута  Mr. Green  Колко да му е  нов имиджа  след като си почине и върне ?  Thinking
  Ще свали кила ще напрай бицепси   Crazy Whistling  в лице   само мустакат не е бил  Joy  Не знам кво друго може да си промени по косата ? Бил е с къса коса , дълга , обръснат  . Гелосан и зализан като теле  Яманко  ooooh!







Последна редакция: вт, 22 авг 2017, 14:01 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт