WIZZ AIR - 27

  • 67 650
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Може, за съжаление, но ако е така и разликата е повече от 2 часа, ти дължат обезщетение, чиято цифра в общия случай действа успокояващо Simple Smile

# 616
  • Мнения: 20
Здравейте,
Досега при пътуване с дъщеря ми винаги сме вземали бебешката количка.
Но при следващото ни пътуване ще има 2 навършени гидини.
Можем ли да я вземем или не е позволено?
Благодаря

# 617
  • Мнения: 232
Задължително ли е тоалетните принадлежности и лекарствата да са прозрачни пликове с  цип и от къде да си ги купя?

# 618
  • София
  • Мнения: 1 950
Teчностите и гелообразните субстанции трябва да бъдат в прозрачен плик с размери 20х20см. Продават се в ДМ, Джъмбо и др. по 15-20 бр. На летището също дават безплатно.

# 619
  • Мнения: 4 351
Мен ме вълнува може ли да сменят времето в последния момент - днес за утре или нещо от сорта. От кога е тази практика със смяна на часовете, отдавна не съм пътувала и сега и аз се стресирах?
От край време е тази практика, просто гледам, че тук много се стресирате излишно. Могат да променят часовете по всяко време, но ако е по-малко от 14 дни преди полета дължат обезщетения и го правят само ако е много наложително.
По принцип промените са два пъти годишно, когато правят разписанието за другия сезон.

# 620
  • Мнения: 6 529
Teчностите и гелообразните субстанции трябва да бъдат в прозрачен плик с размери 20х20см. Продават се в ДМ, Джъмбо и др. по 15-20 бр. На летището също дават безплатно.

В DM продават 3 шишенца и 3 кутийки за крем за 6 лв

# 621
  • София
  • Мнения: 11 594
Аз си купих от тези от dm, на пликчето се развали ципът, а кремчетата изтекоха. В едното бях сложила и разтвор за лещи и заедно с крема от другото стана голямо мазало. Наложи се на летището да ги изхвърля и да си измия другите важни неща, които бяха в пликчето. Така че не ги препоръчвам dm-ските.

# 622
  • Мнения: 2 818
Аз си купих пликчета от Икеа. Козметика направо си взех едни малки шишенца от Лидл - паста за зъби, душ-гел, шампоанче и балсамче и още нещо имаше. Имах и няколко "хотелки" козметики и така Simple Smile

# 623
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Аз имам пликове около 30 на 30см..Предполагам, че мога да ги ползвам, ако общият обем на течностите вътре отговаря на условията?

# 624
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Цитат
Мнокоратно минавах с поставени в индивидуално малко  пликче флакони с течности. Тогава не знаех, че изискването е всички да са поставени в общ плик,  никога обаче не са ми правили проблем.  

# 625
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Здравейте,днес си резервирах билети от Мадрид до София и обратно.Отиването е добре,но за връщането не съм видяла,че тръгва в 5без 10 сутринта и пристига някъде към 21ч.в Мадрид.Това са много часове.Мога ли да анулирам тази резервация и да си направя друга ,макар и по-скъпа.Резервацията е на 15 декември.Много ви моля за съвет!

# 626
  • София
  • Мнения: 11 594
Не можеш да анулираш, ако си платила или ако си резервирала да откажеш само единия полет. Но провери си пак часовете, не е възможно полет София-Мадрид 16 часа.

София -Мадрид на 15 декември ми дава като часове 17:50  - 20:40

# 627
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Благодаря ти много,аз съм се объркала,имаш право. bouquet

# 628
  • Мнения: 4 351
Това с Уиз? Няма такъв полет да тръгва в 5 без 10 сутринта и да пристига в 21. Нещо не сте видели правилно.

# 629
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Flowers SunflowerДа,имате право ,сбъркала съм.Понеже ще пътувам за пръв път с тази авиокомпания искам да попитам,когато имам право само на ръчен багаж,дали мога да си нося дамската чанта,или само куфарчето със съответните размери.Благодаря за вниманието!:cherry_blossom:

Общи условия

Активация на акаунт