Астрология - 10 тема

  • 37 145
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
...
Иначе по Скайп ли протича консултацията?


Ако си в София - да  Peace

# 631
  • SF
  • Мнения: 21 564
Как му плащаш?
Колко време продължава консултацията?

# 632
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Превод по сметка, 3-4 часа.

# 633
  • SF
  • Мнения: 21 564
3-4 часа???? Сега вече ми стана любопитно!

# 634
  • Мнения: 3 882
Моята беше над 3 часа също, но връзката беше лоша, доста прекъсваше.
Накрая обаче ми каза "ама ние вече колко време говорим, ти видя ли часовника??" и на мен чак ми стана неудобно да задам въпросите, които имах.

Аз още в началото му казах, че имам конкретни въпроси, които ме интересуват и той каза, че ще го оставим това за накрая. Просто много време обяснява за звездите и съзвездията в момента на раждане.
Предполагам, че при 2-ра консултация ще е по-добре  Peace

# 635
  • Мнения: 9 152
Благодаря за отговорите за градусите и за сниманата страничка.
Sotis, знам, чувствам ти Раху -то. Чудех се дали е Асц.   ти, а то било Раху.
Ама който го е страх от мечки, не влиза в гората Laughing

И аз съм за сега пас с Трифон....знам, че мога да си създам безсънни нощи, та внимавам.

Чакам да узрея  Blush

Момичета,  потръпнах, какви истории пишете. Божке.....Много сила се иска, браво, че сте издържали. Hug

на тема любовни истории съм много чувствителна. Уж винаги съм била много, ама много срамежлива, сериозна, въздържана и съм внимавала , ама и при мен има екшъни.
Няма да разказвам, че ще се отдалеча от темата. Blush

# 636
  • Мнения: 15 619
Аз продължавам да чета за сади сати оттук-оттам, за цялата фамилия, че ми е по-лесно да съпоставя реалните с описаните проблеми. Ето едно линкче за транзита на сатурн в скорпион.
http://astrosharmistha.com/blog/category/transit/saturn-transit-to-scorpio/

# 637
  • Мнения: 9 152
Аз продължавам да чета за сади сати оттук-оттам, за цялата фамилия, че ми е по-лесно да съпоставя реалните с описаните проблеми. Ето едно линкче за транзита на сатурн в скорпион.
http://astrosharmistha.com/blog/category/transit/saturn-transit-to-scorpio/
Благодаря за линка. Към обясненията в него имам въпроси, понеже не съм сигурна дали правилно съм разбрала.
Затова, моля те, коригирай ако нещо сгреша :
Обяснява се за периода на транзита на Сатурн през домовете около Луната на натива -домът, разположен  пред нея,( т.е. 12 дом от нея) , домът,  с който е самата Луна (т.е. 1 дом)  и домът след нея (2 дом от Луната) .
Понеже Сатурн преминава в Скорпион (не разбрах за точните дати) , се коментира от тази гледна точка (обаче се спомена  за Юпитер, който  до юли 2015 ?!? щял да транзитира през Рак и оттам да аспектира Скорпион)....
И се разбива  по Асценденти за влиянието на тази ситуация (сади сати) ако сме в  периода му, и като  Сатурн е в Скорпион.  Т.е. -ако съм в период на  сади сати и примерно Асц.ми  е във Водолей -чета текста за Асц. Водолей какво влияние бих изпитала сега със Сатурн  -транзит в Скорпион.
Правилно ли съм разбрала?

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 09:10 от Катерица

# 638
  • Мнения: 15 619
Катерица, има дадени трите фази за транзита на Сатурн в скорпион за онези с луна във везни, скорпион и стрелец - за всяка от изброеуните луни, фазата е различна при транзита на сатурн в скорпион.
 Които са с луна в стрелец - /как се казва на български - изгряване!?/, с луна в скорпион - в 1-ви дом- пик, с луна във везни, във 2-ри дом - залязване/затихване.  
 Отдолу са дадени обяснения и за 12-те различни асцендента за този транзит. Там не съм го дочела.

# 639
  • Мнения: 9 152
luna , благодаря. Grinning
Аз четох предимно отдолу,( за себе си  Blush) , понеже Луната ми не е в нито един от посочениете три знака.
Не мога да направя връзката. Излиза, че ако имаме Луна в  Стрелец,  в Скорипион, или  във Везни. , то непременно сега Сатурн (който транзитира в Скорпион?) им прави Сади Сати ли?

Т.е. няма смисъл да чета отдолу за моят Асц. понеже в момента не съм със Сатурн в Сади сати?

Заплетох се тотално Blush

# 640
  • Мнения: 3 305
Sotis, знам, чувствам ти Раху -то. Чудех се дали е Асц.   ти, а то било Раху.

То дали ще е Раху или Уран, зависи по коя система гледаш. Уран ми изгрява откъм 12 дом, на 8 градуса от Асцендента. В голям тригон с Луната и Марс, във ведическата карта Раху е в конфигурация със същите.

# 641
  • Мнения: 2 124

Не мога да направя връзката. Излиза, че ако имаме Луна в  Стрелец,  в Скорипион, или  във Везни. , то непременно сега Сатурн (който транзитира в Скорпион?) им прави Сади Сати ли?


Щом имаме Луна в тези знаци, то сме в Саде Сати, но в различни негови фази, доколкото схващам. Ето още един линк към кратко описание на този период и защо засяга всички сфери от живота ни.

https://vedica.ru/blog/sade-sati

И за движението на Сатурн:

https://j108.ru/calendar/transit?q%5Bdate_from%5D=11.10.2017& … n%5D%5B%5D=0%2C30

# 642
  • Мнения: 3 882
Момичета, днес беше ужасен, ужасен ден...

Всичко, което можеше да се обърка - се обърка. Страхотно напрежение в работата, опитват се да ме изкарат виновна за нещо, за което не съм ...
отвсякъде ми поднасяха лоши новини-професионално и в личен план.

Юпитер вече е в Скорпион, какво се обърка? Аз очаквах просветление ... направо не мога да се събера от негативизъм днес.

# 643
  • Мнения: 3 305
Гледай бързите транзити, от Юпитер не може да се очаква всеки божи ден да изсипва кошница с блага. Тия дни се е заформила мунданна квадратура между Марс и Сатурн, понякога действа и в сепарация. На теб ти засяга ъглова Луна. А Марс в опозиция с натална Луна е доста напрягащ транзит. Аз при такъв /точен/ транзит работа съм започвала и да не ви разправям какъв е бил първият ми работен ден, сами ще се сетите. Все едно се озоваваш в кошер с разярени пчели. По сидерал в момента Сатурн е в критични градуси, предстои да напусне знака, обикновено тогава изсипва най-много отрова. Пък и сега е в сидералния Скорпион, на едно много особено място.

# 644
  • Мнения: 3 882
Сотис, благодаря!

Извинявам се, че го "изсипвам" това тук, но имах нужда да споделя.
Нямах капчица помощ и светлина днеска, отвсякъде жлъч, проблеми и стресови ситуации. Накрая за капак пропаднаха 2 неща, за които се молех и чаках от месеци и бях убедена, че най-после ще станат. Да ама не!

И което е по-лошо, Сатурн се приближава към точна квадратура с наталното Слънце - тогава не искам и да знам.

Толкова бях изтормозена накрая на работния ден, че се озъбих и леко на шефа ми - казах му "ако не ми вярваш, направи си го ти!", при което отговори "ама не, аз искам да ти помогна". Булшит!
Затова ще продължава да губи добри кадри от екипа си - всеки ден се моля да дойде и моето време ....

Общи условия

Активация на акаунт