Излекувани от ендометриоза?

  • 1 248
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Здравейте. Има такава тема във форума, но е от 2010, та бях предупредена да не я вдигам, а да пусна нова. Моля, не се карайте Simple Smile знам, че има отдвлна тема за заболяването.
http://m.bg-mamma.com/?topic=547386

Това е старата тема. Та, въпросът ми е заглавието: има ли излекувани от ендометриоза? Само с медикаментозно лечение? За лапароскопията знам, но хайде тук да си поговорим за медиламентозното лечение. Възможно ли е шоколадова киста, без други ендометриозни отклонения? Аз имам две малки и сега се лекувам с Примолут Нор. Когато се проверя сшед месец, ще докладвам. Междувременно, да разкажат излекуваните. С какво, как, кога? Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Здравей, на мен също ми откриха киста но със съмнение за ендометриоза, нищо не са ми дали да пия просто изчаквам да мине месец и пак да я проследим. 6 см е голяма така че е притеснително. Кажи ми ако ти помагат тези медикаменти.

# 2
  • Мнения: 991
Моята е 2,8 уж. Ще ти кажа. Но вие с лекарката ти не решихте ли да пробвате да я повлияете, ако е функционална? При мен всичко е, за да избегна операция, защото не съм раждала и още нямам намерение и съм на 22 години. Моята също я следихме някакво време, не се махна, уголеми се с някакви милиметри и се появи втора - 1,5см.

# 3
  • Мнения: X
Аз съм на 38 но ми се появи след последната стимулация за първи път ми се образува такова нещо голямо но продължихме с трансфер на ембрион и сега чакам да минат 5,6 дни и ще видя.
Докторът твърди че кистите се страхуват от бремености така че могат да изсъхнат но ако ендометриоза незнам как ще действаме.
Дълга и широка но ти си само на 22 може би само с противозачатачни и ще се махнат

Общи условия

Активация на акаунт