Quinny Buzz

  • 4 914
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 039
случвало ми се е, след силен дъжд, премесен с кал и пясък да скърца предното колело,
измива се и се пръска масло в една малка дупчица отстрани. Такова масло, дето е в Спрей опаковка

# 46
  • Мнения: 11 818
Ползваме я вече 10 месеца и сме много доволни - маневрене, лека, не заема много място в багажника (нищо, че сме с джип).. Единствената ми забележка е към предното колело, което забива понякога в софийските гадни улици и дупки, но за това не са виновни производителите! При Спидито този момент го няма, защото предното колело е голямо, препоръчах на приятелка и тя си я взе и е много доволна. А без кощшче за спане не може! Седалката за кола е само за кратко! Успех в избора! Има много хубави колички и в Малечко!!

# 47
  • Мнения: 2 768

Единствената ми забележка е към предното колело, което забива понякога в софийските гадни улици и дупки, но за това не са виновни производителите! При Спидито този момент го няма, защото предното колело е голямо, препоръчах на приятелка и тя си я взе и е много доволна.



Точно това ми каза мъжът ми, когато се колебаех между двата модела. Послушах го и взех Спиди, наистина е много по-проходима на  пресечен терен (градските улици). Сега със Зап-а имам такъв проблем, предното колело е същото като на Бъз.

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 193
случвало ми се е, след силен дъжд, премесен с кал и пясък да скърца предното колело,
измива се и се пръска масло в една малка дупчица отстрани. Такова масло, дето е в Спрей опаковка
Абе от няколко дни се чува някакво скърцане,но не от колета,а от пластмасовата част на основата долу и май и от дръжката,къде са кръговете,т.е от пластмасите, та питам при някой друг таково чудо случвало ли се е ??????Чудя се какво да направя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт