Нашите second hand находки- Тема 38

  • 95 699
  • 771
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Simple Smile Здравейте. Имам спечелено яке от Love за находки и много му се чудя. Някой дали го иска да го пренасоча?

# 421
  • Мнения: 29 341
Якето е хубаво, какъв размер е?

# 422
  • Мнения: 2 611
Simple Smile Здравейте. Имам спечелено яке от Love за находки и много му се чудя. Някой дали го иска да го пренасоча?
Кой размер е от кой град?

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Simple Smile Здравейте. Имам спечелено яке от Love за находки и много му се чудя. Някой дали го иска да го пренасоча?
Кой размер е от кой град?

Якето е м-ка. Аз съм от Пловдив, а самото яке е в Плевен.

# 424
  • София
  • Мнения: 38 489
Минавам да кажа, че съм тотално отчаяна от Манията.
Даже на закачалките Лов, нещата бяха видимо стари и кофти.
Отидох в Нещото наблизо и си имам находка - пуловер с риза Simply Vera Wang. Освен това и две черни НМ блузи. И още неща си харесах, ама всичко беше по 6 лв и не ми се даваха чак толкова пари накуп.
Имам попадения и от Хуманата преди новото зареждане.

# 425
  • Мнения: 30
Здравейте момичета.Често ви чета и се радвам на страхотните ви находки.Аз също имам такива и скоро ще седна да снимам и да ви ги покажа.За друго седнах да пиша обаче.Независимо,че съм фен и доста често пазаря дрехи до сега не съм купувала обувки.Исках да ви питам как дезинфектирате и почиствате такива ВУ.За маратонки и такива от плат ясно-в пералнята.Вътрешната част на обувката с какво ми е интересно,че съм си харесала някой и друг чифт,но малко се спирам.

# 426
  • Мнения: 1 467
ползвала съм спрей за дезинфекция мисля че от Deichmann съм го взимала, не знам дали го има още. Чистила съм също и с домашни препарати който са дезенфектиращи(просто каквото има вкъщи това ползвам) Никога не съм се спирала да нося обувки ВУ, защото ако става въпрос за гъбички и инфекции може да ги хванеш и от "нови" обувки все пак доста хора ги пробват в магазина.

# 427
  • София
  • Мнения: 4 548
Първоначално като си купувах обувки ги измивах отвътре с неразредена белина. После почнах само стелката да вадя и само нея с белина. Които ме е страх от избелване им правя яка сапунка. Не съм имала проблеми с гъбички, а имам вече 10-на чифта от ВУ.

# 428
  • София
  • Мнения: 2 512
Първоначално като си купувах обувки ги измивах отвътре с неразредена белина. После почнах само стелката да вадя и само нея с белина. Които ме е страх от избелване им правя яка сапунка. Не съм имала проблеми с гъбички, а имам вече 10-на чифта от ВУ.
Абсолютно! Peace Освен това, и самите обувки се обработват с дезинфектант преди да ги пуснат в продажба.

# 429
  • София
  • Мнения: 4 548
Първоначално като си купувах обувки ги измивах отвътре с неразредена белина. После почнах само стелката да вадя и само нея с белина. Които ме е страх от избелване им правя яка сапунка. Не съм имала проблеми с гъбички, а имам вече 10-на чифта от ВУ.
Абсолютно! Peace Освен това, и самите обувки се обработват с дезинфектант преди да ги пуснат в продажба.
Чудила съм се дали наистина ги дезинфекцират, при положение, че съм попадала на супер мръсни обувки - с кал отдолу и т.н.

# 430
  • София
  • Мнения: 2 512
Първоначално като си купувах обувки ги измивах отвътре с неразредена белина. После почнах само стелката да вадя и само нея с белина. Които ме е страх от избелване им правя яка сапунка. Не съм имала проблеми с гъбички, а имам вече 10-на чифта от ВУ.
Абсолютно! Peace Освен това, и самите обувки се обработват с дезинфектант преди да ги пуснат в продажба.
Чудила съм се дали наистина ги дезинфекцират, при положение, че съм попадала на супер мръсни обувки - с кал отдолу и т.н.
Е, не ги мият за да им махнат калта, предполагам, че обработката е с някаква пара или нещо подобно.

# 431
  • Мнения: 29 341
Вид фумигация е това - не се мият с вода, а се третират с вид дезинфенктант, предполагам подобно на химическо чистене, но не толкова внимателно и в по-големи количества.

# 432
  • Мнения: 6 150
Момичета, връщали ли сте закупена дреха от Мания? От 2 седмици се удивлявам колко скъсани парцали има и мъжа ми днес точно на такъв попадна. Купи си дънки, които бяха подгънати на крачола и като разгънах вкъщи, за да слагам за пране - изненада, огромно разпорено. Пазя бележката и плика, в случай че им трябва за лепящите етикетчета, но дали може да се връща въобще и дали не трябва да е днес още или може и утре?

# 433
  • Мнения: 740
evencee Бях питала и ми казаха, че до една седмица може да се върне, но пари не връщат, а трябва да си вземеш друго нещо на същата или по-висока цена.

# 434
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Дрехите и обувките се дезинфекцират на място в специализирани центрове в страната, от която ще тръгнат за износ. Най-използвани са едни центрофуги, в които дрехите се въртят, и се впръсква препарат. Препаратът е надежден. Без сертификат за дезинфекция не могат да минат митнически контроли. Друг е въпросът, че самите обувки се дезинфекцират по-трудно и се получава по повърхността, но не и отвътре. Аз отвътре ги пера с мека чатка и сапун или перилен препарат. Ако позволяват самите обувки, хвърлям след това и в пералнята. Ако е възможно, сменям и стелките с нови. Досега проблем с такава обувка не сме имали.

Общи условия

Активация на акаунт