моля за съвет

  • 12 480
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 433
И защо авторката трябва да си оставя своето дете, и да ходи да слугува на него, и на неговото дете?
Много егоистично от негова страна.

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 634
Аз не разбрах за какво точно е темата? Авторката от първото изречение е наясно какво иска Мунчо, че и разбираш ли претенции имал. Бре! На нея нищо, само да им прислужва, че той да си стопанисвал имота. Ако случайно нещо стане с нея, детето й да я гледа. Наглец! Това не е партньор, а изполвач. И то от най-жалките.  Мисля, че изходът от ситуацията ти е ясен, но все пак да го кажа: зарежи го, не става! На 40г си, не си престаряла и все още може да си намериш някой свестен мъж. Този определено не е е такъв. По-добре сама, отколкото с подобен тип.

# 32
  • Мнения: 2 495
Колко са големи децата?

# 33
  • Мнения: 2 617
Колко са големи децата?
Какво значение има това всъщност?

# 34
  • Мнения: 473
Цитат
дори предложих да купя общ имот на двамата като не му искам пари
Е, само това недей да правиш!

# 35
  • Мнения: 3 136
Ходиш да му чистиш и готвиш? Не знаеш ли, че като ходиш на гости не се прави така. Домакинът чисти и готви. Сами сепоставяте в положение, което не ви харесва. А другата част няма какво да я коментирам даже.

# 36
  • Мнения: 15
Ходиш да му чистиш и готвиш? Не знаеш ли, че като ходиш на гости не се прави така. Домакинът чисти и готви. Сами сепоставяте в положение, което не ви харесва. А другата част няма какво да я коментирам даже.
Много сте прав така е

# 37
  • Мнения: 31 947
Търси си човека сгодна женица за секс, готвене и чистене. Ти си решаваш дали ще играеш тази роля.
Много нагло е да ти казва, че трябва да поемеш отговорност за него и къщата му. Веднага отговаряш, че ти не си нечия слугиня и ако има нужда от такава обява да си пусне. Що за мъж е, че не може да си сготви и почисти?
Но май ти така си го научила. Отивала си му на гости и си започвала да шеташ. Груба грешка. Откъде накъде ще го правиш?


искам да живеем заедно дори предложих да купя общ имот на двамата като не му искам пари той ми отказа иска да живеем в неговия имот който трябва да се стопанисва , имота е за детето му .Естествено както писах и по нагоре ако нещо му се случи аз си тръгвам и това вече няма да е мой дом.На мен имоти не ми трябват въпроса е в уважението че той не мисли по никакъв начин за мен в бъдеще той да е добре.Зададох му въпроса ако нещо се разболея какво ще стане с мен и отговора беше му ,че моето дете което ще оставя ще се погрижи за мен

Детето му да не е сакато, че да не може да го стопанисва?
А бащата сакат ли е? Или обикновен мързел. Май и двамата са такива и търсят шаранче.
И ти му предлагаш да купиш общ имот. Ти в ред ли си?  Shocked

# 38
  • Мнения: 25 693
Винаги съм се учудвала на какво са склонни жените заради единия... Спокойно, без секс няма да останеш, дори няма да се наложи да си го плащаш с готвене и чистене. Мераклии навън колкото щеш.
Или зорът е да има мъж до теб, какъвто ще да е, сакън да не те одумват комшийките? И за това бъди спокойна, пак ще намерят за какво да те клюкарят. Ама ако в първия случай ще е от завист, че не слугуваш никому, то във втория ще ти се присмиват, че си толкова загубена.
То поне да е бащата на детето ти, да рече човек, че заради него се подлагаш, ама този не ти е никакъв, от какъв зор ще му слугуваш безплатно?

# 39
  • Мнения: 5 513
За какво ти е да се жениш на 40 години?За какво ти е мъж да прибираш или да се събираш?Намери си някой с който да правиш секс ,да ходите на почивки,да си пиеш кафето и т.н.Ако е добре осигурен финансово няма да гледате кой плаща сметките.Сметките за старините и т.н. са излишни.Не можеш ги предвиди.
А тези апартаменти дето ги купува супа топчета ли ще прави от тях?За какво са му.Не може се разчекна на 3 и да живее във всичките.

# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 705
Този не е Мунчо. Това е типичният Ганьо Балкански, който си търси келепир - безплатна слугиня и робиня, че то не само за него, а и за синът му. Я изчезвай от пейзажа и да се оправя сам.

# 41
  • Мнения: 43
След като си задаваш всичките тези въпроси, то означава, че не искаш да се местиш в тях...

# 42
  • Мнения: 6 166
Според мен местенето е най-малкия проблем тука. Ти имаш дете и той има дете. Ти не искаш от него да си остави детето, той обаче иска това от теб. Той не идва у вас да ти сготви пържени картофи и яйца на очи или запечени филийки с кисело мляко и яйца (кулинарните умения на българските мъже), а иска ти да се преместиш у тях да чистиш готвиш, да правиш компания. А той какво ще ти даде? Той иска ти да го приемеш, ама той теб не. Ами ако ще се местиш у тях - и два и детето ти, да намери по-голям апартамент, защото твоето дете има нужда от самостоятелна стая, да ти предложи да си му съпруга. Как така ще кани само теб и как така няма да иска да подсигури вас двамата. Апартаментът бил на синът му - ами синуът му да чисти, пере и готви като е тогава. Авторке, съвземи се - започни да си искаш отношение и уважение или направо си тръгни от тази псевдо връзка. Какъв е тоя мъж който, не може на един ресторант да те почерпи. Той сигурно и жестове като цветя и веччеря на свещи не ти е правил... а ти ходиш да му слугуваш, че даже ако може да се преместиш у тях, че да си му още по сгодна..

# 43
  • Мнения: 66
Просто  човека си търси камериерка,която освен всичко ще си плаща за удоволствието да го обгрижва

# 44
  • Мнения: 29 647
Повечето съвети са в правилната посока. Защо ти е да слугуваш на някакъв мухльо с претенции?....че и желание имаш имот да му купиш?!? Айде, моля ти се! Ти трябва да се съобразяваш с него и детето му, но той не иска да го прави. Пращай го "у лево" и си гледай живота. Не са свършили мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт