РУСЕ-моят град!

  • 91 009
  • 790
  •   1
Отговори
# 315
  • Русе
  • Мнения: 656
Nevermind, в такъв случай.
Това ли е лекарството?
Simple Smile

# 316
  • Мнения: 1 317
Nevermind, в такъв случай.
Това ли е лекарството?
Simple Smile

Явно да...

# 317
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Какви интернет доставчици има в Русе освен Нетуоркс и Мтел /Близу/? Май имаше Делта, те как са, някакви мнения за тях. Някой има ли мнения за Виваком, техните цени не бяха ли високи?

# 318
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Нямам мнение по въпроса, аз лично си харесвах Нетуъркс. Ето инфо от сайта на Виваком.
Ето и на Делтата. Но май интернета им е в пакет с телевизията.

# 319
  • Мнения: 14 133
И аз си харесвам Нетуъркс.

# 320
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Имам опит с Виваком преди малко повече от 7 години, тогава още услугата се казваше БТК ADSL. Бяхме недоволни - чести проблеми със свързване, слаба скорост на интернета, труден контакт с техническа поддръжка. Разбира се, много неща може би са се променили от тогава. Но ние с радост се прехвърлихме към Нетуоркс, когато срочният договор с БТК изтече, и ни е много по-добре сега.

# 321
  • Мнения: 11 840
От както имам интернет...не помня вече колко години винаги съм ползвала Нетуоркс, всички мои познати и роднини също. Към момента оплаквания не съм имала.

# 322
  • Русе
  • Мнения: 656
Аз също нямам причина да се откажа от Networx, ползвам около10г.

Тогава, преди 10-на години имахме служебна пародия БТК-ADSL, колегите не можеха да повярват каква скорост имам на интернета вкъщи.

# 323
  • Мнения: 765
Аз също нямам причина да се откажа от Networx, ползвам около10г.

Тогава, преди 10-на години имахме служебна пародия БТК-ADSL, колегите не можеха да повярват каква скорост имам на интернета вкъщи.
Няма по - гадно нещо от това БТК - ADSL.

# 324
  • Мнения: 11 840
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър хематолог в града. Става въпрос за дете, въпреки че се съмнявам че има специално детски такъв. В интернет намирам имена - Маринова, Хвърчилкова, но ги чувам за първи път и затова моля за някакво мнение.

# 325
  • Мнения: 208
Ако някой ходи на козметик за почистване на лице, да каже при кого?

# 326
  • Мнения: 573
Сиса,  ул. Цар Фердинанд № 4 (улицата от халите към кея), 082823518 ходя редовно от над 10 години, доволна съм.

# 327
  • Мнения: 14 133
Честито на днешните именици!
Тодоровден е!

# 328
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте! До Джъмбо може ли да се стигне нормално с кола, дали са изчистили?

# 329
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Според групите във ФБ, може.

Общи условия

Активация на акаунт