РУСЕ-моят град!

  • 90 994
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 987
Момичета, до края на октомври има кампания за безплатни очни прегледи за деца, за Русе има посочени няколко адреса, бихте ли ми препоръчали коя оптика да изберем?

# 76
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз съм водила моите из всички оптики които се включват в кампанията. Навсякъде е едно и също. Само на компютърът ги гледат. Ако след прегледът има съмнения - отивате на очен.

# 77
  • Мнения: 152
Момичета, до края на октомври има кампания за безплатни очни прегледи за деца, за Русе има посочени няколко адреса, бихте ли ми препоръчали коя оптика да изберем?
Кои са оптиките?

# 78
  • Мнения: 17 987
Момичета, до края на октомври има кампания за безплатни очни прегледи за деца, за Русе има посочени няколко адреса, бихте ли ми препоръчали коя оптика да изберем?
Кои са оптиките?

Тия откривам сега, но снощи в друг сайт бяха доста повече

Русе:

    Оптика "М 13 М" - площад Света Тройца (срещу Операта и Храм Паметник Света Тройца), тел. 082 82 90 97
    Оптика "М 13 М" - ул. Солун № 45, тел. 082/ 84 66 99
    Оптика "М 13 М" - бул. Цар Освободител № 152 А, тел. 082/82 55 53
    Оптики „Д-р Ламбеви” - ул.Свети Наум 15 - тел. 0877 22 69 66

# 79
  • Мнения: 4 208
Момичета, до края на октомври има кампания за безплатни очни прегледи за деца, за Русе има посочени няколко адреса, бихте ли ми препоръчали коя оптика да изберем?
Кои са оптиките?

Тия откривам сега, но снощи в друг сайт бяха доста повече

Русе:

    Оптика "М 13 М" - площад Света Тройца (срещу Операта и Храм Паметник Света Тройца), тел. 082 82 90 97
    Оптика "М 13 М" - ул. Солун № 45, тел. 082/ 84 66 99
    Оптика "М 13 М" - бул. Цар Освободител № 152 А, тел. 082/82 55 53
    Оптики „Д-р Ламбеви” - ул.Свети Наум 15 - тел. 0877 22 69 66


Олей, добре че споделихте за тази кампания. И без това не съм водила моите на очен лекар преди началото на тази учебна година.

# 80
  • Мнения: 17 987
Ето всички, открих ги

# 81
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Аз съм се преглеждала в ЕвроОптик в МОЛ-а преди 2 г. Очният лекар е мъж, доста спокоен, потвърди ми рецептата, която имах от друг лекар. Възползвах се от прегледа, защото си поръчвах очила там. Имаха една жена - прекрасен Оптик. Но май вече не работи при тях.
От М13М съм доволна от тази на ул. Солун и тази на пл. Св. Троица, но там не съм се преглеждала.
По принцип при съмнение за проблем по-добре нормален очен преглед, а не в оптика.

# 82
  • Мнения: 17 987

По принцип при съмнение за проблем по-добре нормален очен преглед, а не в оптика.

Да, разбира се  Peace Нямам някакви съмнения, но щом пък я има тази кампания..защо не. Естествено, че ако те открият нещо ще я заведа на лекар. В МОЛ-а, поне я знам  Wink

# 83
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз не пропускам тази кампания въпреки че водя децата всяко лято на обстоен преглед.
Защо да не се възползваме щом го правят  Peace

# 84
  • Мнения: 152
От изброените съм за Ламбева

# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Знаете ли в зала "Локомотив", какви спортове за ученици има, интересува ме спортна гимнастика или акробатика и колко се плаща?

# 86
  • Мнения: 14 133
Аз, не, но дано Амбър да види въпросите ти!

# 87
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Знаете ли в зала "Локомотив", какви спортове за ученици има, интересува ме спортна гимнастика или акробатика и колко се плаща?
  Добре, че Чиби каза да погледна.
Има спортна гимнастика и акробатика. За гимнастиката не знам таксата, но може да питам в събота . Акробатиката е 30 лв.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 514
Благодаря за информацията, а колко пъти седмично са тренировките по акробатика?

# 89
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Благодаря за информацията, а колко пъти седмично са тренировките по акробатика?
  Колко голямо е детето. Зависи в каква глупа ще започне. Мисля, че са през ден. Най-добре идете в залата. Моят син е там всеки ден от 16 до 19 часа и има също група, кято тренира,но те са по големи и правят определен тип упражнения. Има още двама млади треньори, които лично аз препоръчвам , но те си сформират групи сега. Другите треньори са Валери и Любомир Ковачев. Ако искаш , пиши на лични за да мога да бъда по полезна в конкретния случай.

Общи условия

Активация на акаунт