Кауфланд - тема 23

  • 59 058
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 018
добре, де
идеята е, че това ще е нормалната цена в К на Пепсито, не че няма да го пускат на по-ниска цена...

# 316
  • Мнения: 155
и още един пример пепсито 1,5л, когато е на промоция е 0,99, а сега във вестника е 1,39, изобщо кауфланд се надява хората да се подлъжат по това, че са го публикували във вестника и че е намалено

Те са си написали, защо цената е такава. Защо да лъжат. Просто някой трябва да чете. Промоцията е 1 седмица, а това са постоянните цени. Ако искате чакайте промоция, ако искате, купувайте още сега.

# 317
  • Мнения: 7 710
добре, де
идеята е, че това ще е нормалната цена в К на Пепсито, не че няма да го пускат на по-ниска цена...
Именно! И според мен го публикуват в брошурата, защото са нови артикули с намалена редовна цена тъй като в момента парадират с това навсякъде и така информират хората на кои продукти им е понижена цената. Не знам колко е било пепсито преди на редовна цена , но щом е стигнало 99 стотинки на промоция значи сега след като му е паднала редовната цена и на промоция ще е по-евтино Wink Hands V

# 318
  • Мнения: 5 101
повечето, които следят брошурата си купуват нещата на промоция и с това публикуване целят точно това, да ни заблудят

# 319
  • Мнения: 3 961
Пепси 1,5л на нормална цена е било 1,69лв, сега е 1,39лв на нормална цена. На промоция е било 0,99 лв.

Заблуждават се тези, които могат да бъдат заблудени. А освен това всеки си купува неща, на каквото цена го устройва.

# 320
  • Мнения: 25 750
Днес ходих и разгледах така препоръчваното ОМО, пише да не се използва при вълна и коприна (прахообразния за цветно)и не купих. А въпросния Персил, който искам, си е 19.90 редовна цена, от другата седмица ще е на промоция 19,90... hahaha

# 321
  • Мнения: 201
В Кауфланд продава ли се синапено семе и ако да, на кой щанд?

# 322
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Ако имаш предвид тези на Siempre, и аз съм взимала от тях, но другите сякаш повече ми харесват.
Подкрепям мнението ти. Кауфландските издържат повече, така да се каже. Лидълските винаги ми протичат.

# 323
  • Мнения: 7 710
повечето, които следят брошурата си купуват нещата на промоция и с това публикуване целят точно това, да ни заблудят
Добре де то ясно си пише кое какво е ... и нещата, които са на промоция даже са със задраскани цени... трябва да се чете не само картинки да се гледат! Брошурата започва с новите редовни цени :

А след тях ( ясно си личат , защото са в червено) започват промоциите за седмицата:

# 324
  • Мнения: 25 750
Ясно ни стана за новите трайно ниски цени, обаче когато те са равни на старите им редовни цени,  какво, правят ни глупаци ли? Просто пълнят брошурата според мен, редовните им клиенти си знаят долу горе цените.

# 325
  • Мнения: 3 961
Днес ходих и разгледах така препоръчваното ОМО, пише да не се използва при вълна и коприна (прахообразния за цветно)и не купих. А въпросния Персил, който искам, си е 19.90 редовна цена, от другата седмица ще е на промоция 19,90... hahaha

Големият Персил беше на нормална цена 21,99, а сега е на 19,90, а не от понеделник. Вече са заредили и кафето 3в 1 на 2,59лв, шоколадът Ну Крема на 5,99. Така че цените в момента са ниските цени, те не се от понеделник, а вече са влезли в сила.

# 326
  • Мнения: 25 750
Днес ходих и разгледах така препоръчваното ОМО, пише да не се използва при вълна и коприна (прахообразния за цветно)и не купих. А въпросния Персил, който искам, си е 19.90 редовна цена, от другата седмица ще е на промоция 19,90... hahaha

Големият Персил беше на нормална цена 21,99, а сега е на 19,90, а не от понеделник. Вече са заредили и кафето 3в 1 на 2,59лв, шоколадът Ну Крема на 5,99. Така че цените в момента са ниските цени, те не се от понеделник, а вече са влезли в сила.
Тогава да не пълнят новата брошура, валидна от понеделник с неща които вече са с  актуализирана цена. Peace

# 327
  • русе
  • Мнения: 1 317
Къде се намира лимонената киселина в пакетчета ,не лимонтозу?

# 328
  • Мнения: 7 710
От промоциите за следващата седмица съм си набелязала - прeпарат за перални, може би пилешко филе от гърди, моцарела, домашното мляко на бор чвор го харесвам , но тези 2,2 кг май ще ми дойдат много Grinning , нес кафе с каймак /да има за сладкиши/ , масло елена /изгодно си , не мога да намеря масло 125 под 2 лв/ и може би олио ... Misc End

# 329
  • Мнения: 7 710
Днес ходих и разгледах така препоръчваното ОМО, пише да не се използва при вълна и коприна (прахообразния за цветно)и не купих. А въпросния Персил, който искам, си е 19.90 редовна цена, от другата седмица ще е на промоция 19,90... hahaha

Големият Персил беше на нормална цена 21,99, а сега е на 19,90, а не от понеделник. Вече са заредили и кафето 3в 1 на 2,59лв, шоколадът Ну Крема на 5,99. Така че цените в момента са ниските цени, те не се от понеделник, а вече са влезли в сила.
Тогава да не пълнят новата брошура, валидна от понеделник с неща които вече са с  актуализирана цена. Peace
Двете неща в брошурата са разделени, ясно се вижда кое какво е  Wink Навсякъде казват и пишат, че намалят цените и в брошурата показват кои са тези артикули ... ако не бяха показани пък щяхте да питате и да се чудите какво е на различна редовна цена ... информират хората, пък те пак недоволстват Hands V

Общи условия

Активация на акаунт