Ще приемете ли такъв подарък...???

  • 19 883
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 508
Ааа недей така. Чантите може да са били две 😂

# 166
  • Варна
  • Мнения: 10 493


И аз така. Той човекът какво да прави с дамска чанта, като са му я връчили, да я хвърли в кофата ли. Това поне значи, че си няма любовница Wink

Това ми хареса Joy

# 167
  • Мнения: 3 784
Това поне значи, че си няма любовница Wink

Нищо подобно.   Naughty Може да не я е харесала.  Mr. Green

# 168
  • Германия
  • Мнения: 3 452
И така и не разбрахме каква е тая чанта! 12 страници философстваме, а така и не стана ясно дали наистина е маркова  :crazy Tired

# 169
  • Мнения: 14 971
RageFlushedА аз днес ки купих чанта. ММ я похвали / да не му се надяваш, иведнагаказадаизхърляееднаотдругите Flushedпоне: /
Сетих се за тази тема и ме е яд , че не го попитах няма ли някой колега , който да е купувал чанти на жена си и да е в развод  Laughing
Защото мм ми е купил досега само  две чанти . Не  е като на другите хора /мадами/ , мъжете RageTired Face

# 170
  • Варна
  • Мнения: 10 493
RageFlushedА аз днес ки купих чанта. ММ я похвали / да не му се надяваш, иведнагаказадаизхърляееднаотдругите Flushedпоне: /
Сетих се за тази тема и ме е яд , че не го попитах няма ли някой колега , който да е купувал чанти на жена си и да е в развод  Laughing
Защото мм ми е купил досега само  две чанти . Не  е като на другите хора /мадами/ , мъжете RageTired Face


Оооо ама я му спретни един скандал Rage

# 171
  • Мнения: 20 155
Защото мм ми е купил досега само  две чанти . Не  е като на другите хора /мадами/ , мъжете RageTired Face
Ако е някакво успокоение и моят половин не е по подобни "подаръци". Не е фен да дава пари за "парфюмчета, обувки, кремчета" (както нарича любимите ми покупки) и подобни излишни според него неща. Ще ми купи последен модел лаптоп или спалня, но за "боклуци" не дава пари. Всеки с жестовете си. Animal Heart Eyes Cat

# 172
  • Мнения: 10 998
О и моят не ми купува подаръци. Дори се почувствах като авторката, дето една от видните психоложки  по темата , написа че страда и за това пуска тема, защото другите мъже със същите доходи като нейния купуват скъпи чанти на жените си, а нейния собствен не, защото явно не е достатъчно ценна за мъжа си.

# 173
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аре бе - чанта! И без това няма да може да я избере по мой вкус. Предпочитам шоколад да ми купува. Е, и цветя не бих върнала, ама не можел - напомняли му за гробище, понеже били отрязани и де факто мъртви. Ми хубаво - купи вино тогава. И сега сме на това: вино и шоколад, и той, и аз - доволни.
ПП. Ние поне една снимка на въпросната чанта няма ли да видим? Моля, че ще умра от любопитство.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аре бе - чанта! И без това няма да може да я избере по мой вкус. Предпочитам шоколад да ми купува. Е, и цветя не бих върнала, ама не можел - напомняли му за гробище, понеже били отрязани и де факто мъртви. Ми хубаво - купи вино тогава. И сега сме на това: вино и шоколад, и той, и аз - доволни.
ПП. Ние поне една снимка на въпросната чанта няма ли да видим? Моля, че ще умра от любопитство.
И аз съм на същия принцип, предпочитам сама да си я купя и без това ще се тръшнат повечко пари поне да съм си я избрала и харесала. А и честно да си празная(това е тайна) не съм впечатлена от вкуса на мъжа си за бижута и дрехи, чанти и т.н.
И ние сме на варианта вино и "жена вземи си пари и си купи нещо, което харесваш".

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 14 738
О и моят не ми купува подаръци.
И моят. Даже и последен модел лаптоп или спалня не ми е подарил. Е, обзавеждането за вкъщи го купи основно той, ама спалнята да не е лично за мен, я.  Laughing

# 176
  • Мнения: 20 155
Не е лично за теб, но ти я избираш. За мен е равносилно на подарък.
Обичам да избирам из различни варианти. Ако ми се даде възможност той да плати избраното от мен, за мен си е подарък. Какво значение има кой ползва, нали сме заедно.
Даването на възможност някой да плати собствения ти избор е равносилно на подарък. Че той не е длъжен да го прави на общо основание. Щото аз така съм казала.

Общи условия

Активация на акаунт