Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 64

  • 92 688
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 784
Преди звъняха на другия ден след пункцията да кажат какво е оплодено ,вчера ми бе пункцията но до този момент никой не е звънял Вече се притеснявам  Confused Confused Confused
Моята пункция също беше вчера и затова се чудя дали ще звъннат днес, или може и да прескочат т.к е неделя.

# 721
  • Мнения: 1 144
Преди няколко дни едно момиче тук сподели, че са и звъннали към 17:00. Ще ви звъннат, не се тревожете.

# 722
  • Мнения: 6 542
Еее, вие пък веднага се хващате да опровергавате. Не и гаранция, че няма Я и че не са читави ако има такива, нали?

# 723
  • София
  • Мнения: 10 642
100% в медицината няма, но пък е факт, че наличието на МЦ не е определящ фактор за наличието на яйцеклетки, още повече читави.
Колкото и да не ни се иска фактите са си факти и като ги отричаме, те не изчезват. Най-малко пациента печели от излишни заблуди. По-добре да е наясно с нещата и директно да се пристъпи към донорска яйцеклетка, от колкото да загуби месецш и пари в безмислени опити.
А по повод как ще ти го каже доктора - присъствала съм на обяснение от доктор, съвсем поднесено така, че да е разбираемо и да не е обидно, пренебрежително... но пациента в този момент го възприема по съвсем различн начин.

# 724
  • Мнения: 1 849
Нова тема
Ако има промени- очаквам вашите корекции.

Здравейте, момичета Hug
Не съм влизала от много време и виждам някои много хубави промени- Нандинче, честито и от мен, миличка, много се радвам да ти видя лентичката! Heart Eyes
Начита, виждам, че си се върнала, сещах се за теб и се надявах да си успяла, дано скоро се случи Hug
Виждам много нови момичета, дано бързичко успеете Flowers Four Leaf Clover
При мен все още нищо ново. 2017-та не ми беше никак добра, дано занапред съдбата е малко по-благосклонна. Много ми дойдоха 2 аборта за 5 месеца и имах нужда да събера сили. Въпреки нормалния ни кариотип и ненапредналата ни възраст, решихме, че следващият ни опит ще бъде с ПИД, дано това ни спести ужаса, през който минахме при последните 2 трансфера.
Успех на всички Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: нд, 05 ное 2017, 23:37 от bubanka

# 725
  • Мнения: X
Да, пациентите са много чувствителни, разбираемо е.

# 726
  • Мнения: 1 144
Таричка, пожелавам ти от сърце повече спокойствие и успех в това, което ви предстои. Дай Боже всички да успеем.
А за Нандин съм го пропуснала Flushed. Честито и от мен. Хубаво е, когато оредяваме Innocent

# 727
  • София
  • Мнения: 10 642
Благодаря момичета.
Да ви се връща възможно най-скоро
 Hug

# 728
  • Мнения: 6 542
Както много момичета остават без Я без да са на "преколонна" възраст, дори напротив, така може да се случи и обратното.
Съжалявам, ама ми е малко болна темата.

# 729
  • Мнения: X
Както много момичета остават без Я без да са на "преколонна" възраст, дори напротив, така може да се случи и обратното.
Съжалявам, ама ми е малко болна темата.
Sparkling Heart
Няма прегръщащо човече в новата версия.

# 730
  • гр.София
  • Мнения: 1 630
Аз съм от примерите с редовен цикъл, но за 6 месеца никаква яйцеклетка не успяхме да извадим

# 731
  • София
  • Мнения: 910
Тара,ти си съкровище! Успех ти желая от цялото сърце и душа! Сигурна съм,че 2018 ще бъде вашата!🌼🌼🌼

# 732
  • София
  • Мнения: 621
Както много момичета остават без Я без да са на "преколонна" възраст, дори напротив, така може да се случи и обратното.
Съжалявам, ама ми е малко болна темата.
Електра,изобщо не трябва да преживяваш нещата.Гледай напред,имаш си детенце.Начинът не е важен.Аз също опитвам с донорски яйцеклетки,но не се получава.А и не сме само ние-толкова хора чакат и се молят да се намери донор.Ти си успяла,забрави всякаква горчилка и се отдай на щастливо майчинство!

# 733

Общи условия

Активация на акаунт