За тези, които четат любовни романи №29

  • 90 279
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
И аз тук! Онзи ден приключих Стъклен принц и Ся много се омота работата .. някой спойлер да спуснат челите третата част, да не умра от любопитство! Моляяяя!

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И аз чакам да разбера какво става в третата книга. Simple Smile  И хич не ща спойлери, ако може - направо да ми я преразкажат.

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз също чакам, както и искам да разбера с онова момиче от календара какво става, четох втората част, горката пак на едни богаташи попада, чудесии, направо горката мъка се мъчи с тези красавци и богати при това. Не е за разправяне.

# 18
  • Мнения: 1 298
Краси, тя на Джеската излезе и нова книга сега. Много добра Heart Авторката си я чета, каквото и да пусне. Досега не ме е разочаровала.
Този Фалшив годеник, дето Миши го чете го четох, щяхме да я превеждаме, ама не помня какво не ми хареса по нея.

Аз набързо коригирах един пролог и една първа глава на една книга, но тъй като беше много депресираща се подкрепих с едно парче от някаква ултра сладка торта. Имам две вилици още, ама си ги пазя за гориво на финала на смяната.

Новата поредица на Мередит Уайлд някой чете ли я? Видях първата в Goodreads, а за втората ми пуснаха предварително копие, заедно с още две книги, които чакам, ама и те много кахърни.

# 19
  • Мнения: 1 359
Коя поредица? Коя?

Wrath = гняв

# 20
  • Мнения: 6 149
За този ММА боец на Ви Кийланд някакви отзиви? Нещо не се разбирам с тези двете авторки и се чудя да я слагам ли в списъка за четене въобще.

# 21
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Аз я харесвам, превода е на моя приятелка и съм убедена, че е добър Simple Smile само чакам да я допреведе и я започвам Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ghosted на Джесика, къде да я сваля? Семпре съм я чела като фик и само ще я попрехвърля, освен това кати стул е в пъти по-зле от Монстъра. Но пък историята беше страхотна.

# 23
  • Мнения: 222
Ghosted на Джесика, къде да я сваля? Семпре съм я чела като фик и само ще я попрехвърля, освен това кати стул е в пъти по-зле от Монстъра. Но пък историята беше страхотна.
Имам я мога да ти я пратя!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ghosted на Джесика, къде да я сваля? Семпре съм я чела като фик и само ще я попрехвърля, освен това кати стул е в пъти по-зле от Монстъра. Но пък историята беше страхотна.
Имам я мога да ти я пратя!
Благодаря, намерих я в хънтъра. Линджен пак е паднал, дано не го затрият.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 313
За този ММА боец на Ви Кийланд някакви отзиви? Нещо не се разбирам с тези двете авторки и се чудя да я слагам ли в списъка за четене въобще.

Вече е готова! Бива си я.  newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 451
Препрочитам поредицата на Джанет Еванович за Стефани Плъм и да ви кажа -супер ми е. Чета си и се кикотя истерично на дивана. Трети път ги препрочитам и не мога да реша кой харесвам повече - Морели или Рейнджъра. Съжалявам само, че толкова малко от книгите са преведени, че хич не ми се чете на английски.

# 28
  • Мнения: 2 622
Аз изрових от библиотеката на баба нещо старо и златно - Тъй завърши нашата нощ на Дафни дю Морие - един от първите любовни романи, които съм чела.
После ще потърся и новите фен преводи, които са излезли.

# 29
  • Мнения: 258
Благодаря за темата! bouquet В момента нищо не чета, но не искам да ви изпусна...

Общи условия

Активация на акаунт