любими магазини

  • 31 225
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 121
Най-любим магазин, в който веднага отивам като се прибера в БГ е Дика. Там без проблем си намирам панталони, които няма нужда да се отпускат на дължина и имат всякакви размери, може да ги съчетаеш с риза или блуза или сако. На нормална цена за качеството, което предлагат. В Манго не стъпвам, защото дрехите са им толкова изпомачкани, че на магазин втора употреба приличат. Цената им не отговаря на качеството, което предлагат според мен. Харесвам много неща в Теранова, но качеството им е ужасно просто (това не ме спира от време на време да си купя нещо от там де Simple Smile ). Иначе Мехх и Zero много харесвам. В С&А и Н&М също пазарувам от време на време. Евтини магазини са, но качеството им е страхотно за цената им. Не са престижни и никой не се мота с тяхна торбичка с гордост по улиците, но всичко, което сме купили от там не е мръднало. В Н&М 1/4 от стоките са произведени в БГ, друга 1/4 -в Румъния и ми е странно, че нямат магазин в БГ. Обичам да се мотам по магазини и като ми хареса нещо, което мога да си позволя го купувам независимо от марката. В гардероба ми е миш маш от марки (с изключение на Дика (90% от панталоните ми) и Xanaka (не особено добро качество на изработката, но евтина и с много модели, които ми допадат))
За обувки нямам любим магазин.
За бельо - също. Обикалям, за да си харесам нещо.

# 106
Да не кажете, че снобея, обаче в Щатите се влюбих в една марка - American Eagle, точно мой стил.
Сега само тъжно им зяпам сайта  Sad
http://www.ae.com/web/index.jsp
Аз имам дънки на Amerikan Eagle Stuck Out Tongue Купих ги от търговски комплекс Чадърите(на попа),където се намира магазинът на Fish bone Wink

# 107
  • Мнения: 6 918
За дрехи най-любимото ми място е Esprit Heart Eyes От там нататък също много харесвам Miss Sixty, Guess, United Colors of Benetton, Levis. Случва се и в Mango или Zara да си харесам нещо.
За бельото пък обожавам 6ixty 8ight Heart Eyes Случва се и нещо друго да си взема, но рядко.
За обувки и чанти не съм претенциозна, каквото ми хареса.
За козметика любим магазин нямам, по-скоро марки, но честно казано ми е трудно да определя една любима. Иначе Sephora е наистина страхотен магазин, лакирала съм си всеки нокът в различен цвят там Crazy

# 108
  • Мнения: 2 673
все ми едно откъде се обличам, важно е да се харесам ...Чудно newsm78 никой не казва за  магазините Секънд хенд  Mr. Green и любимите ни\като гледам интереса към темата\ аутлети и "тайните" магазинчета с "МАРКОВИ дрехи", все са пълни с "дами"..а незаслужено никой не ги споменава като "любими" JoyДаже в този на ЧЕрковна съм виждала една доста известна фолк певачка.  hahahaРовеше като кокошка в закачалките Tired

# 109
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
З
H&M въобще н ми харесва , понякога колекциите им са чисти парцали .Странно защо ги няма в България , половината им дрехи се шият там и в Румъния  Rolling Eyes . C&A също .

напълно съм съгласна, преди няколко години ЛАГЕРФЕЛД им бе6е направил зимната колекция абсолиутна отврат накрая ги пуснаха на разпродажби 2 за лев едно бак6и6, а в магазините на 6анел никога няма намаления, От както си харесах едана тяхна ризка със скромната цена 2500 евро избягвам да минавам по тази улица,,,,(там имат магазини по4ти вси4ки модни корифеи...)
Аз купуван от Бенетон и сисли те обикновено вървят комплект, Тинторето, Труко, Зара понякога Манго, ама само понякога, за6тото не вси4ко ми харесва,,,Страдивариус....
За  белио  интимисими, етам, ла перла,пасионата...

# 110
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
все ми едно откъде се обличам, важно е да се харесам ...
Peace
проблема при мен е , че си харесвам разни неща , които носят хората по улиците, пък после като тръгна по магазините , нищо не си харесвам newsm78

# 111
  • Мнения: 312
Фаворити за мен са Манго и Зара- не са скъпи и винаги има нещо да те грабне. Но това не значи ,че не ми допадат и някои моделчета на други марки.

# 112
  • Мнения: 934


Да не говоря, че тук прехвалените Теранова, Манго, Мекс, Кенвело, Еспри, Зара, C&Aи тн. в чужбина са абсолютно второ-дивизионни марки. H&M (които също не се възприемат за кой знае каква марка) се шият в БГ със страхотно качество и се продават в Европа. По нашите магазини няма такива качествени дрехи, каквито се изнасят в чужбина.

Ние носим китайските боклуци, които уж са маркови и се продават на високи цени. Купуваме ги със самочувствието, че това нещо е хубаво, само заради лъскавия магазин на Витошка и тлъстата сума, а всъщност е чист боклук за 5лв от битака!

Не робувайте на марки! Има поне си купувайте маркови дрехи от чужбина, защото това тук не са истински маркови дрехи!
Аз лично предпочитам да си купя някоя качествена българска стока, (за съжаление вече се намират доста трудно). Те си заслужават цената, тя не е толкова висока и може да се носи дълго време! Пък ако ще да не се размятам в центъра с торбичка Риплей

 Hug

# 113
  • Мнения: 312
Ibsena  ,права си донякъде,но не изцяло. За "HM" обаче бих се съгласила и дори ще допълня,че и в чужбина не са качествена марка.

# 114
  • DE
  • Мнения: 967
Много се учудих в началото като излезна H&M в Бг.
Всички взеха да се прехласват.
Едно време, като живях в Европата, една европейка ми беше казала да не влизам
в тоя магазин, че продават само боклуци! Shocked

# 115
  • Мнения: 1 313
Много се учудих в началото като излезна H&M в Бг.


Къде го има?Мислех, че няма открит такъв магазин в Бг

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 16:31 от Ламарина

# 116
  • DE
  • Мнения: 967
Много се учудих в началото като излезна H&M в Бг.


Къде го има?Мислех, че няма открет такъв магазин в Бг
Миналата година видях такъв в Пловдив.
Не се казва H&M, но продаваха такива дрехи в него.
Имам даже две блузи оттам.

# 117
  • Мнения: 1 800
Не съм съгласна за HM, че са боклуци. Naughty Аз имам доста техни неща и са качествени. Естествено, че ако купиш нещо оттам за 10 лева, няма да има същото качество като нещо от 50лв от същото място. Детските им дрехи са също с добро качество. Едно от местата от където купувам на детето ми дрехи без патета, лъвове, Мики Маус, Мечо Пух и куп други такива, които всеки един детски магазин продава и според мен не са толкова хубави.
Тъпо е да се сравнява HM и Chanel Shocked. Първия е с достъпни цени за простосмъртни, втория е за богоизбраните Peace

# 118
  • Мнения: 765
Пазарувам навсякъде , където съм и нещо ми грабне окото .
Между другото гледах последната колекция на Дизел , не е лоша и реших да проверя списъка с официалните им магазини , та този в
София не е от тях.... Thinking

# 119
  • София
  • Мнения: 2 958
Най-често посещавам Дафне , Дика и Елизабет. Също и Етере.
Поли и панталони от Дика ,блузи от Дафне, сака от Елизабет. Качествени дрешки, според мен.
Това не означава ,че целия ми гардероб е от тези магазини. Тениски например си купувам от едно магазинче "маркови дрехи с дефекти". Laughing
Бельо си взимам на Христи, купувах си и Фелина ,но нещо изчезна от магазините.
Обувки - каквито ми харесат .Нямам специален магазин.

Общи условия

Активация на акаунт